Перейти к содержанию

Организация точков


Рекомендуемые сообщения

Решил я старым проверенным способом себе новый точек организовать. Но получился большой обломидзе... Теперь чтоб уйти от химикатов и полей подумываю пойти от противного, а именно , привезти пчёл в город..))

 

  • Подобається 10
  • Дякую 2
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Cfif сказал:

Решил я старым проверенным способом себе новый точек организовать. Но получился большой обломидзе... Теперь чтоб уйти от химикатов и полей подумываю пойти от противного, а именно , привезти пчёл в город..))

 

Непогані місця для пасіки. А що полів там зовсім немає? Таких черешень біля мене в лісі навалом,  але толку з них мало принаймі в моїй місцевості . Цьвіте завжди в холодний період .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, uam_63 сказал:

Таких черешень біля мене в лісі навалом

В нас таких черешень я ніде не зустрічав.

1 час назад, uam_63 сказал:

А що полів там зовсім немає?

В нас такого небуває. Часто поля зліва, поля зправа, ззаду і спереду теж поля..))) а тут поля як клаптики по 30 га пару штук десь присунуті - це для нас не поля....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Продолжение. если кому интересно:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Cfif сказал:

Продолжение. если кому интересно:

 

Бабулю шкода,навіть нема кому її захистити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Cfif сказав:

Продолжение. если кому интересно:

 

Хатинка вибілена і з зовні  і всередені , бабка хоч і сама та в роках, але охайна....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Женя Циба сказав:

Бабулю шкода,навіть нема кому її захистити. 

щось не віриться, що бабулю так просто обібрали поштарі. Там зараз кошмарять по повній, якщо десь дата не сходиться і підписи однією рукою. Дружина кілька ручок з собою носить, пенсіонерів під страхом невидачі пенсії примушує і підпис, і дату ставити. Вони ще й брикаються, жалоби пишуть

бабуля не з простих, видно, вчителювала колись або в культурі працювала

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Lefty сказал:

Хатинка вибілена і з зовні  і всередені , бабка хоч і сама та в роках, але охайна....

 

1 час назад, Олександр Коваль сказал:

бабуля не з простих, видно, вчителювала колись або в культурі працювала

Так і э, мене це теж вразило. В хаті навіть запаху старого немає ні трохи... Але ж нічого сказати не можу. я її вперше побачив. Навіть. коли хату знімав, доньку в машині залишив, бо мало лі. могло щось не дуже чемне звідти вискочити.... а вийшло. як вийшло. сам був вражений.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене на дачі хата ткої конструкції, тільки трохи більша. датується 1870 роком. Вона спочатку була під соломою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Cfif сказал:

Продолжение. если кому интересно:

 

Це ви по хуторах iздите?

Чi це так села вимерли?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ved сказал:

Це ви по хуторах iздите?

Чi це так села вимерли?

І села і хутори - вимирає все, швидкість надзвичайна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Cfif сказал:

Продолжение. если кому интересно:

 

Це в якій області такі жирні місця ще залишились?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, uam_63 сказал:

Це в якій області такі жирні місця ще залишились?

:umora:а і не скажу...тому шо вони зовсім не жирні. там давно вже нічого нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Cfif сказал:

:umora:а і не скажу...тому шо вони зовсім не жирні. там давно вже нічого нема.

Я для пасіки мав на увазі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, uam_63 сказал:

Я для пасіки мав на увазі.

А для пасік в мене під аватаркою все написано...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Найдено идеальное место для точка, но оно оказалось занятым((

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз не проблема знайти мертвий куток, або навіть ціле селище, що далі 100 км від столиці, питання, як там залишити бджіл? 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніхто мертвий куток не шукає. Я шукаю місце щоб майже не було полів... відчуваєте різницю? І бажано, щоб там все таки жили люди...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут ще 2 двори на хуторі живі, але 1 з них ‐ пасічник.

Думаю, зараз будь-яке селище у будь- якій області України, знаходячись за 15-30 км від райцентру має подібну картину. Там де був хутір на 10 дворів, зараз 1,5 живих двора. Якщо є ліс і  вода, а до поля неблизько, можна проситися до живих, або ставати по сусідству з живими.

Яри і балки - наше все, там не пооре латифундія!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Я себе присматриваю участок под зимовку. 1 км от дома, 300 м от ближайшего жилого дома.

Огорожен наполовину, но въезд на территорию где участок только один. И вроде как охраняется ( элеватор неподалеку)

Теперь вопросы.

1. Сколько семей на поддонах можно разместить на 1 га. ( есть желание перейти на поддоны, но никогда ими не пользовался, и расстояния между поддонами не нашел)

2.Если учаток для 

Цитата

01.01 Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Подключить свет и воду будет реально?

3. Можно ли там будет построить здание- (склад для корпусов, рамок, столярку перевезти, возможно цех по откачке в перспективе)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, msgarry сказал:

 

1. Сколько семей на поддонах можно разместить на 1 га. ( есть желание перейти на поддоны, но никогда ими не пользовался, и расстояния между поддонами не нашел)

Якщо по 4 сімї на піддоні то сімей 400 легко можна поставити головне щоб пилку вистарчило. 

В мене проїзд між рядами 4 м. між піддонами в ряду десь 1.2м.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кількість сім. на одному точку треба визначати з урахуванням "пасовиська".Як визначити достатністькормової базі сам би послухав. А поки що здосвіду попередніх років.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цей точок має бути для зими- привезти , закормити , і весною  вивезти за 5 км на рапс, потім 300 га балки і сонях.( все в радіусі 2-3 км)

На зимовому точку на літо планую залишати 30-50 отводків та нуклеусів.

Але знову ж, якщо розмножитись хоча б до 300 сімей -  бажано 2 літніх точка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, msgarry сказав:

Я себе присматриваю участок под зимовку.........

2.Если учаток для 

Подключить свет и воду будет реально?

3. Можно ли там будет построить здание- (склад для корпусов, рамок, столярку перевезти, возможно цех по откачке в перспективе)

Підключити світло цілком реально, я цікавився, ключове, що перші три прольоти лінії  входять до ціни стандартного підключення, якщо поруч елеватор то гадаю більше і не треба.

Стосовно будівництва все теж реально  але зверніть увагу дана земельна ділянка в межах населеного пункту чи вже за ним, тоді скландніше.......це можна глянути по кадастровій карті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, Винодел сказав:

Кількість сім. на одному точку треба визначати з урахуванням "пасовиська".Як визначити достатністькормової базі сам би послухав. А поки що здосвіду попередніх років.

Є досвід коли пасовисько слабе пасіка частково розвозиться пісьля очисного обльоту та ревізіїї........

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...