Перейти к содержанию

Прилітні дошки, льоткові загороджувачі


Рекомендуемые сообщения

Проше режете обыкновенную разделительную решетку на кусочки необходимого размера и крепите обыкновенными 2 кнопками-шпажками , а весной убираете и все проблемы

Действительно, проще. А я пристукивал степлером обрезки решетки от Лысоня...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Воздухофильтр, от камаза кажется, тоже неплохо подходит - круглые отверстия милиметров 7. Правда, тонковат и плохо держит жесткость. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

зробив в такому варіанті загороджувачі на багатокорпусних 145 рамка фальцевий та рогатий обкатаю і вирішу які робити на наступний сезон (2017р)

Цитата

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.05.2015в13:04, Kolyan сказал:

когда-то делали в Украине в конце 80-х и хорошие как по мне: post-7698-1431494727_thumb.jpg post-7698-1431494739_thumb.jpg post-7698-1431494753_thumb.jpg таких правда всего 3 штуки от дедушки в наследство остались.

Олександре, не погоджуся з вами...вони нікудишні :IMHO:, постійно губиться одна з половинок, якщо не докрутив саморіз - випадають, не знайдеш потім..при перевезенні взагалі не варіант...якось кум забув переставити половинку з широкими отворами в іншу позицію...просто задвинув до упора....добре що хоч в масках були...До того ж вони дуже невдало закриваються...А ще заводські саморізи ..то просто хлам, не вкручуються....Є таких 3 штуки, ще в заводському пакуванні. Можу Вам подарувати, бо збирався викинути)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, kastor сказал:

Олександре, не погоджуся з вами...вони нікудишні :IMHO:, постійно губиться одна з половинок, якщо не докрутив саморіз - випадають, не знайдеш потім..при перевезенні взагалі не варіант...якось кум забув переставити половинку з широкими отворами в іншу позицію...просто задвинув до упора....добре що хоч в масках були...До того ж вони дуже невдало закриваються...А ще заводські саморізи ..то просто хлам, не вкручуються....Є таких 3 штуки, ще в заводському пакуванні. Можу Вам подарувати, бо збирався викинути)

Я тебе викину.В наш час все собирать треба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

доробив сьогодні ще й загороджувач від мишей

Цитата

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Прилітні дошки, льоткові загороджувачі
  • 3 months later...

Користуюсь такими. Затрати 2 саморізи і планка з пропилами на половину ширини, щоб саморіз вільно рухавсь. Основних положень три - закривається повністю, частково як на фото,і відкрито повністю. Плюс ще декілька варіантів по ситуації, зручна бюджетна конструкція виходить.

Фото0541.jpg

Фото0540.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Якось так.

_20170907_173051.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Недавно друг Дениска на День народження подарував мені таких цілий мішок. Швидко під них замовив нових вуликів, і ще до зими пересаджу в них бджіл. Ще рік назад про такі тільки мріяв, і як виявилось мрії збуваються

IMG_1063.JPG

IMG_1064.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 3/4/2016 в 09:54, kastor сказав:

Олександре, не погоджуся з вами...вони нікудишні :IMHO:, постійно губиться одна з половинок, якщо не докрутив саморіз - випадають, не знайдеш потім..при перевезенні взагалі не варіант...якось кум забув переставити половинку з широкими отворами в іншу позицію...просто задвинув до упора....добре що хоч в масках були...До того ж вони дуже невдало закриваються...А ще заводські саморізи ..то просто хлам, не вкручуються....Є таких 3 штуки, ще в заводському пакуванні. Можу Вам подарувати, бо збирався викинути)

Якщо ще не викинули даруйте то для музея буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, aleksanderche сказав:

Якщо ще не викинули даруйте то для музея буде.

Нажаль..віддав в добрі руки))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, Укроп сказав:

 

IMG_1064.JPG

Нічого собі....подаруночок.... таким "космодромом" тільки перед колегами хвастатись:IMHO::umora: Думаю коштує як 10 звичайних! А я тут думав для здешевлення самому з жесті наклепати;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Укроп сказал:

Недавно друг Дениска на День народження подарував мені таких цілий мішок. Швидко під них замовив нових вуликів, і ще до зими пересаджу в них бджіл. Ще рік назад про такі тільки мріяв, і як виявилось мрії збуваються

IMG_1063.JPG

IMG_1064.JPG

Вот это полёт инженерной мысли. Изобретатель сего чуда пчел только на картинках видел. Громоздкий и не практичный космоприлёт. Для стационара ненужно, а для кочевников разве что на павильёне. Для отъёмного дна тож никак.:IMHO1:Одно не понятно почему 4 задвижки а не на каждую пчелу?

Дарёному коню............... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...