Перейти к содержанию

Прилітні дошки, льоткові загороджувачі


Рекомендуемые сообщения

Доброго вечора! Читаючи форум не знайшов тем де згадується про прилітні дошки і льоткові загороджувачі. Так як я вирішив кочувати то виникло питання з прилітними дошками... Чи можливо взагалі не користуватись прилітними дошками?????? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не кочую, прилітки є. Без приліток таки важче бджолі з грузом. Бачив таку конструкцію, що знімається - прилітки з штирьками(цвяхами), а в корпусі під них отвори. Я робив на завісах - досить практична конструкція, в тому числі і при нападці... :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

Кто как и из чего делает заградительные решотки от мышей?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто как и из чего делает заградительные решотки от мышей?
Из разделительной решетки.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто как и из чего делает заградительные решотки от мышей?
Из разделительной решетки.
У меня только польские Лысонь (тоненькие)......у отца сделаны из бывших фильтров с с/х техники.... не знаю из чего сделать :crazy::crazy::crazy:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
Кто как и из чего делает заградительные решотки от мышей?
Из разделительной решетки.
У меня только польские Лысонь (тоненькие)......у отца сделаны из бывших фильтров с с/х техники.... не знаю из чего сделать :crazy::crazy::crazy:
А з решита не пробували.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кто как и из чего делает заградительные решотки от мышей?
Из разделительной решетки.
У меня только польские Лысонь (тоненькие)......у отца сделаны из бывших фильтров с с/х техники.... не знаю из чего сделать :crazy::crazy::crazy:
А з решита не пробували.
Из какого решита?решение продается в строительном магазине.........
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду пробовать вот такие прилетки.
Мда... Много купили? Интересен результат...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересен результат..

Заинтересовало осеннее применение, (защита от воровок, ос, мышей) Весной то же интересно, будут ходить пчелы за валенками или нет. В общем надо пробовать. Может и от синичек будет защита
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

zaporojec, , а фото и основные размеры можно. Фильмы просмотрел. Идея понятна, но не охота набивать шишки, тем более, что автор не возражает, а прямо говорит: берите и изготавливайте.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

zaporojec, , а фото и основные размеры можно. Фильмы просмотрел. Идея понятна, но не охота набивать шишки, тем более, что автор не возражает, а прямо говорит: берите и изготавливайте.

Я не против, но это все на точку в Мелитополе. :ah: Думал поеду, а так как пчел в Крым на зимовку перевез, то теперь и не знаю когда соберусь. Попробую созвонится завтра с Мелитополем, если что получится сообщу :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Ось яку прилiтку пiдгледiв у десятник На форумi середньорусских бджiл.

post-2710-1359726572_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может кому пригодится post-226-1359728000_thumb.jpgpost-226-1359727985_thumb.jpg ... а здесь заградитель

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 years later...

Розповів знайомому про прилітні і він зацікавився. можливо вже хтось, щось схоже і описував але я гадаю лишнім не буде. прилітна дошка на завісах, зимою захищає від вітру та можливо від синичок. останні можливо і пролізуть але за час використання б.к. з такою прилітною не замічено. post-3773-1424617430_thumb.jpg Zobr067jpg_6174561_16165289.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Розповів знайомому про прилітні і він зацікавився. можливо вже хтось, щось схоже і описував але я гадаю лишнім не буде. прилітна дошка на завісах, зимою захищає від вітру та можливо від синичок. останні можливо і пролізуть але за час використання б.к. з такою прилітною не замічено. post-3773-1424617430_thumb.jpg Zobr067jpg_6174561_16165289.jpg
Гарна штука, але не для кочівлі. А на стаціонарі й таке можна дозволити.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Шановні колеги :hi: Хто які прильотки та загороджувачі використовує для рогатих корпусників. (Окрім версії Пчолкіна) Якщо можна, поради з фото. Дякую! :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Гарна штука, але не для кочівлі.
Чому? не бачу жодної проблеми, коли кочував в мене і в сусідів були подібні прилітки. Допомогають вони і в час коли бджоли схильні до крадіства але є високі температури, коли треба зберігти гарну вентиляцію але бажано мати перешкоду для крадійок.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

В прошлом году сделал по быстрому: post-7698-1431493974_thumb.jpg post-7698-1431493983_thumb.jpg, но не совсем удобно, остановился на такой системе: улей лежак поэтому заградителей нужно много post-7698-1431494076_thumb.jpg тут расходы только саморезы и то 1.5 см. достаточно: post-7698-1431494172_thumb.jpg post-7698-1431494181_thumb.jpg post-7698-1431494195_thumb.jpg прочно держится и при перевозке, немножко прижал жесть, вставил заградитель и можешь быть спокоен. "Заводских" не напасешься post-7698-1431494528_thumb.jpg , но этот еще "хороший" а вот советские алюминиевые post-7698-1431494589_thumb.jpg, деформируются так что только на металлолом post-7698-1431494599_thumb.jpg , но когда-то делали в Украине в конце 80-х и хорошие как по мне: post-7698-1431494727_thumb.jpg post-7698-1431494739_thumb.jpg post-7698-1431494753_thumb.jpg таких правда всего 3 штуки от дедушки в наследство остались.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В прошлом году сделал по быстрому: post-7698-1431493974_thumb.jpg post-7698-1431493983_thumb.jpg, но не совсем удобно, остановился на такой системе: улей лежак поэтому заградителей нужно много post-7698-1431494076_thumb.jpg тут расходы только саморезы и то 1.5 см. достаточно: post-7698-1431494172_thumb.jpg post-7698-1431494181_thumb.jpg post-7698-1431494195_thumb.jpg прочно держится и при перевозке, немножко прижал жесть, вставил заградитель и можешь быть спокоен. "Заводских" не напасешься post-7698-1431494528_thumb.jpg , но этот еще "хороший" а вот советские алюминиевые post-7698-1431494589_thumb.jpg, деформируются так что только на металлолом post-7698-1431494599_thumb.jpg , но когда-то делали в Украине в конце 80-х и хорошие как по мне: post-7698-1431494727_thumb.jpg post-7698-1431494739_thumb.jpg post-7698-1431494753_thumb.jpg таких правда всего 3 штуки от дедушки в наследство остались.
В деревяном заградителе неплохо бы насверлить отверстий 3мм :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В деревяном заградителе неплохо бы насверлить отверстий 3мм

Согласен, просто уж очень торопился надо было ставить ульи под отводки. Особенно актуально с учетом того, что отводок сутки заперт. Ну и при перевозке, некоторые не закрывают ульи, но мне так не очень нравиться. Правда когда открываешь после встряски пчела не особо любезная. Но самое важное их покрасить, да рейку по толще что-бы не скручивало.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

колись бачив знімні прилітні дошки, на вулику чи гачки з цв"яхів, чи саморізи вкручені, а на них вішається прилітна.  от непам"ятаю чи просто просверлені в ній отвори якими вона начеплюється на них чи якісь петельки зроблені. можливо хтось подібним користується відпишіть, а краще фото. дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

колись бачив знімні прилітні дошки, на вулику чи гачки з цв"яхів, чи саморізи вкручені, а на них вішається прилітна.  от непам"ятаю чи просто просверлені в ній отвори якими вона начеплюється на них чи якісь петельки зроблені. можливо хтось подібним користується відпишіть, а краще фото. дякую.

Я робив так. Брав обрізки доски, щоб підійшли на прильотку. Взяв кусок металу просвелив два отвори в ньому десь через 10 -15 см, щоб вийшов шаблон. Тоді прикладав цей шаблон до доски на прильотку і забивав в отвори 2 цвяхи  50 чи 60 мм, так щоб цвях виглядав  десь 15 мм. Відкусьвав шапки на цвяхах. Потім прикладав той самий шаблон до того місця де має бути прильотка і сферлив ще два отвори сверлом трохибільшим за діаметр цвяха. Ось і все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Решітку від мишей , як варіант, ще можна виготовляти з свинцевих решіток від акумулятора. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Решітку від мишей , як варіант, ще можна виготовляти з свинцевих решіток від акумулятора. :IMHO:

Проше режете обыкновенную разделительную решетку на кусочки необходимого размера и крепите обыкновенными 2 кнопками-шпажками , а весной убираете и все проблемы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Прилітні дошки, льоткові загороджувачі

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...