Перейти к содержанию

Журнал "Український пасічник"


Рекомендуемые сообщения

Швиденько пошта справилась на цей раз - отримав журнал ще 30-го жовтня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

виденько пошта справилась на цей раз - отримав журнал ще 30-го жовтня.

Ну дуже швидко по місту за 6 днів, а цікаво за 480км як за швидко подолають? :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я №8 взагалі не отримав. Довелось у Львові купувати. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а цікаво за 480км як за швидко подолають?

Подолали за 14днів, це по 34.2км за день, і на тому вдячний. :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Журнал "УП" №11 відвантажено на пошту 11.11.2008 р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Враховуючи жахливу безпорадність і безвідповідальнисть Укрпошти,вже кілька років не передплачую "Український пасічник" традиційним шляхом.Чиню так--на початку року замовляю редакції підшивку щомісячника за рік щойноминулий і невдовзі отримую зі Львова грубенького тома.Естетично,все під рукою і ніяких нервуваннь!Вималювався і інший варіант. У нас в Харкові взимку влаштовують виставку бджільництва.Часто там бувають і посланці "УП".Купую переплетену підшивку там.Хтось з хлопців форуму хотів оформити передплату безпосередньо у редакції,аби та присилала йому журнал додому.Чи реальний такий варіант?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отримав №11 сьогодні. Прочитати ще не встиг, але "Пасіка" явно програє. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Журнал "УП" №12 за 2008 р. відвантажено на пошту 10.12.2008 р. З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Дякуємо! І Вам веселих Свят і добра в Новому році!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Зновим усіх роком! :az: Як я зрозумів то у цю тему можна давати поради чито ідеї щодо журналу УП. 1 ІДЕЯ! (пропозиція)Мене наприклад дуже цікавлять конструкції різних вуликів,типів, різних часів, країн. Я особисто хотів-би, щоб у кожному номері 1-2сторінки на це відводилось, коротка історія цього вулика, які народи(Азія, Америка навіть до Колумба Африка) ним користувались, явтора конструкції, можливо якась характеристика. 2 ІДЕЯ! (пропозиція)Ще я хотів-би щоб у кожному номері або раз на рік УП виготовлював календарі (місячні, річні) із забраженням гарних пасік,вуликів,бджіл,роїв - мені таке подобається. :evrika: Прошу учасників форума не ганити мене за ці ідеї , може комусь це здасця забирання зайвого місця на сторінках УП, непотрібним матеріалом. :ah: Ще раз усіх новим роком - усіх благ, та відмінної перезимівлі бджіл!!!! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прошу учасників форума не ганити мене

Глядя на Вашу морду Вас можно только пожалеть, что господь Вас таким сделал.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Шановний DruiD, дякуємо за пропозиції. 1. Щодо конструкції вуликів, то серед читачів журналу існує дві протилежних думки. Одні вважають, що найкращий вулик – багатокорпусний вулик Лангстрота, його використовують в усьому світі, і нічого щось видумувати. Інші переконані, що право на життя мають усі конструкції вуликів, і ніхто не має права забороняти пасічникам удосконалювати старі чи конструювати нові вулики про які треба писати на сторінках журналу. Ми намагаємося знаходити золоту середину з поміж цих думок і хотіли б почути думку учасників форуму. Але Вас, пане DruiD, мабуть більше цікавить історія вуликів, а не сучасні конструкції? 2. Щодо календарів, то ми прислухаємося до Вашої пропозиції. Дякуємо за привітання і бажаємо успішного завершення зимівлі. до речі, на кінець цього тижня в нашому регіоні синоптики прогнозують доволі високі (до +8С), як на січень температури.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"УП" №1 за 2009 р. відвантажено на пошту 15.01.09

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"УП" №1 за 2009 р. відвантажено на пошту 15.01.09

А в редакції можна придбати, бо я трохи запізнився з передплатою?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для Вас, шановний, любе та різне. Зателефонуйте до редакції та домовимось про зустріч.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Шановні відвідувачі Форуму! Запрошуємо вас висловити свої думки, побажання та зауваження щодо змісту журналу. Напишіть, яка тематика статей була б для вас ЦІКАВОЮ. Редакція "УП"
Привіт, краще скажіть чи можлива підписка вашого журналу закордон? Дякую.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Привіт, краще скажіть чи можлива підписка вашого журналу закордон? Дякую.

Шановний Kolos, на це питання редакція відповіла Вам в тій темі, де Ви ставили питання! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Журнал "УП" №2 за 2008 р. відвантажено на пошту 16.02.2009 р.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ukr_beekeeper, Вы не могли бы указать сай на котором можно почитать элекронную версию журнала?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ukr_beekeeper, Вы не могли бы указать сай на котором можно почитать элекронную версию журнала?
Я,умник,пытался уже неединожды такие розыски учинить и все безрезультатно."УП",похоже,только на бумаге и существует.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"УП",похоже,только на бумаге и существует.

И в перепечатке "Bombusa", немножко. :ah: Хоть бы подарочек какой, к Новому году.... :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И в перепечатке "Bombusa", немножко. ah.gif Хоть бы подарочек какой, к Новому году.... ak.gif

Звичайно що повний передрук журналу нереальний, але окремі статі, які здаються найцікавішими і до яких доходять руки, ми викладаємо на сайті . :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я,умник,пытался уже неединожды

И в перепечатке "Bombusa",

Звичайно що повний

Я пытался и надеюсь услышать ответ от редакции журнала. То что ответил Мареt - обыкновенная отписка, от которой становится обидно за человека взявшего себе Ник свободного художника, а отвечающего за чиновников из журнала. Почему то журнал "Пчеловодство" уже много лет выкладывает на сайте журнала оглавление последних номеров и некоторых статей и полное содержание журналов вышедших в прошлом году. Но, только украинские журналы предлагают непроданные журналы за прошлые годы для покупки. Ждем-с.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я пытался и надеюсь услышать ответ от редакции журнала. То что ответил Мареt - обыкновенная отписка, от которой становится обидно за человека взявшего себе Ник свободного художника, а отвечающего за чиновников из журнала.

Я пытался и надеюсь услышать ответ от редакции журнала. То что ответил Мареt - обыкновенная отписка, от которой становится обидно за человека взявшего себе Ник свободного художника, а отвечающего за чиновников из журнала.

Сергей Николаевич, та не хвилюйтесь Ви так. По-перше я зовсім не збирався відповідати за журнал, тому моє повідомлення як "отписку" сприймати не слід. Мені дуже прикро, що моє звичайне повідомлення викликало у Вас образу за мене. З таких подач мені взагалі не вільно буде писати щось на форумі, щоб не образити окремий контингент. По-друге, я , як і всі форумчани, маю право писати на форумі те що вважаю за потрібне і від свого імені, тож не варто так бурно реагувати на це. В свому повідомленні я тільки доповнив Бомбуса. А Вам лише варто дочекатися відповіді "чиновников от журнала" :blink: . , а не клеїти мені ярлики. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

мені взагалі не вільно буде писати щось на форумі, щоб не образити окремий контингент.

Марет! Где пропадаете? На какой конференции побывали и чем можете поделиться с громадой? Не жадничайте, рассказывайте. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...