Перейти к содержанию

Пропоную матки Бакфаст ІО - Вальчук Юрій. teplov


Рекомендуемые сообщения

В прошлому році задавив матку ШО, злобливість що в материнки, що в дочок була дуже велика. Цей рік пробую бакфаст з Німечинни, це остання крапля, якщо не сподобається, то остаточно перейду на карніку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ЮРЕЦ К сказал:

Запитання?Б255. Проявилась злобливість

В мене більшість пасіки її дочки - злоби немає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я Також брав в Юри 2 іошки в 2019 і 2021 році,то злобливість в ф 1 немає.Але матки виведені з маточників тихої заміни або з ройових мають підвищену злобливість-але це не система.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, OlexanderSh сказал:

В мене більшість пасіки її дочки - злоби немає. 

Запліднена 319 трутом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

трудно сказати чим вони запліднені,бо на пасіці є і карніка ,і аборигени.Іошка жовта,бджоли -таке враження ,що не мають жала.Подивлюсь по записам під яким номером вона йшла.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 минут назад, wwlo сказал:

трудно сказати чим вони запліднені,бо на пасіці є і карніка ,і аборигени.Іошка жовта,бджоли -таке враження ,що не мають жала.Подивлюсь по записам під яким номером вона йшла.

Яким запліднена трутом написана в паспорті матки ІО.В мене255 не жовта.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ЮРЕЦ К сказал:

Запліднена 319 трутом?

В80

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, ЮРЕЦ К сказал:

Слава Україні! Запитання?Б255. Проявилась злобливість.Просто жах, неможливо працювати.Є агресія і в матки ІО ,і в її дочок .Скажіть будь ласка, в когось ще є агресія цієї лінії.А також цікавить як показує  себе Б282.

 

,

 

Можливо яка хімобробка відбулася? Чи зла тільки конкретна лінія? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Север сказал:

Можливо яка хімобробка відбулася? Чи зла тільки конкретна лінія? 

Обробок не було.Пасіка на кочівлі.Йде взяток з соняшника.Процентів 70- Б255. Є трохи карніки, Б11, Б282 і цьогорічна ІО Б74.Найагресивніша 255 Сама спокійніша карніка , але чомусь до неї в мене душа не лежить. На ріпаку і акації ще якось терпів, а зараз зовсім жах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ЮРЕЦ К сказав:

Яким запліднена трутом написана в паспорті матки ІО.В мене255 не жовта.

мова йшла про мої ф1,де спарування не контрольоване

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ЮРЕЦ К сказал:

Обробок не було.Пасіка на кочівлі.Йде взяток з соняшника.Процентів 70- Б255. Є трохи карніки, Б11, Б282 і цьогорічна ІО Б74.Найагресивніша 255 Сама спокійніша карніка , але чомусь до неї в мене душа не лежить. На ріпаку і акації ще якось терпів, а зараз зовсім жах.

В мене весь сезон бджола якась дрочена. Не сказать, що агресія зашкалює, але напружена, так сказать. Пов'язую це явище з погодними умовами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

01.08.2022 в 15:57, Север сказав:

В мене весь сезон бджола якась дрочена. Не сказать, що агресія зашкалює, але напружена, так сказать. Пов'язую це явище з погодними умовами.

Погодні умови цілий сезон ? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, rudakov сказал:

Погодні умови цілий сезон ? 

Так, погода дуже мінлива нинчє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 01.08.2022 в 12:34, OlexanderSh сказал:

В80

В мене такою 255 на 80,злобливість іошки присутня,319 на відміну ручна була.ф1  255 ,де нормальні на злобливість,де люлей дають.Сім'ї ,де нормальні по медозбору,де слабачки.319 на порядок вища,що по меду ,що по кількості бджоли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Sergo сказал:

В мене такою 255 на 80,злобливість іошки присутня,319 на відміну ручна була.ф1  255 ,де нормальні на злобливість,де люлей дають.Сім'ї ,де нормальні по медозбору,де слабачки.319 на порядок вища,що по меду ,що по кількості бджоли.

Можливо трут фон дає таку комбінацію:IMHO:. Ще коли отримав матку то вона була без паспорта - зателефонував Юрію Петровичу, він сказав що 255 на 80. Так що я на 100% не впевнений. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 21.08.2022 в 18:31, OlexanderSh сказал:

Можливо трут фон дає таку комбінацію:IMHO:. Ще коли отримав матку то вона була без паспорта - зателефонував Юрію Петровичу, він сказав що 255 на 80. Так що я на 100% не впевнений. 

Трутовий фон звісно дає ,але дочки 255 зліши за інші лінії в однакових умовах .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...
В 21.08.2022 в 18:31, OlexanderSh сказал:

Можливо трут фон дає таку комбінацію:IMHO:. Ще коли отримав матку то вона була без паспорта - зателефонував Юрію Петровичу, він сказав що 255 на 80. Так що я на 100% не впевнений. 

Вибачте війна, якось не до спілкування, я в ЗСУ, в кожної матки є номер, по ньому я і через 10 років скажу що то за матка. Та цього року можливі були випадки що було без опалітки, та по прізвищу можна встановити що за матка. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich unpinned и locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...