Перейти к содержанию

Переобладнання степлера для горизонтального натягування дроту на рамки


Конструктор

Рекомендуемые сообщения

35 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

Можна зробити це ще простіше, без формули. Накреслити в зошиті в клітинку квадрат 10 мм*10 мм, і виміряти лінійкою його діагональ. І отримати відповідь: скоба 12 мм під кутом 45° нашу боковушку не проб'є

Прорахувати простіше простого і не має значення яким способом , але практично скоба може забитись більше і відхилитися від траекторії , тут залежність і від матеріалу рамок і навіть від якості скоб, до того ж скоба не доходячи 1мм до краю часто дерево підриває.

Впевнений що не пробиватиме , але всеодно це потрібно випробувати практично.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Конструктор сказал:

Прорахувати простіше простого і не має значення яким способом , але практично скоба може забитись більше і відхилитися від траекторії , тут залежність і від матеріалу рамок і навіть від якості скоб, до того ж скоба не доходячи 1мм до краю часто дерево підриває.

Впевнений що не пробиватиме , але всеодно це потрібно випробувати практично.

З 12 мм скобою і 10 мм боковушкою поки все в порядку, запас є.

А от у кого, наприклад на 145, натяжка w вертикально і нижній брусок 8 мм, то буде вже проблема

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, Абсолютный максuмум сказав:

З 12 мм скобою і 10 мм боковушкою поки все в порядку, запас є.

А от у кого, наприклад на 145, натяжка w вертикально і нижній брусок 8 мм, то буде вже проблема

Думаю буду цим степлером і 145 натягати ,  горизонтально на два ряди . 

При w натяжці в більшості використовують інший степлер, меблевий там і скоби коротші . Пробував і я ним натягувати , не дуже сподобалося. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Конструктор сказал:

Думаю буду цим степлером і 145 натягати ,  горизонтально на два ряди . 

При w натяжці в більшості використовують інший степлер, меблевий там і скоби коротші . Пробував і я ним натягувати , не дуже сподобалося. 

Крім того, що вони коротші, вони і ширші, перемичка широка легше під вагою меду згинається, а це в свою чергу призведе до прослаблення натягнутого дроту. Чого не скажеш про скобу 5,8.

145 рамку горизонтально також треба пробувати. В 300 і 230 боковушку можна прогнути, при розпрямленні вона натягує дріт. А з 145 такого не зробиш. Натяг можна зробити тільки рукою, і чи вистачить цього - питання

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Абсолютный максuмум сказав:

145 рамку горизонтально також треба пробувати. В 300 і 230 боковушку можна прогнути, при розпрямленні вона натягує дріт. А з 145 такого не зробиш. Натяг можна зробити тільки рукою, і чи вистачить цього - питання

Так само зажимається ексцентриком і 145 , після відпускання дріт натягуяться добре , тільки прогинається більше нижній брусок. Таким способом натягнув не 1 тисячу піврамок. Є відео , не можу викласти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я от подумав при натяжкі скобою . потрібна тільки нерж проволока 

Бо повтерне продіваня проволоки під скобу буде дуже заморочливе 

пропадає весь смисл першої бистрої натяжки 

Нерж проволоку повторно можна підтянути  " волною" , хотя при третьому опять скоби прийдется витягувать :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, AVA сказав:

Нерж проволоку повторно можна підтянути  " волною" , хотя при третьому опять скоби прийдется витягувать :hmm:

Звичайну провку не вийде "волною" підтягнути?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Конструктор сказал:

Звичайну провку не вийде "волною" підтягнути?

Чорну натягую без проблем років 4 , обично при другому наващувані  90% нервется і бринчить як струна ,

потім натянуту волною при третьому разі викидаю 

145 рамку з горизонтальною проволокою , якщо при натяжкі рукою , прослабив , то трохи волною корегую сразу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, AVA сказав:

Чорну натягую без проблем років 4 , обично при другому наващувані  90% нервется і бринчить як струна ,

потім натянуту волною при третьому разі викидаю 

Думаю що скобою можна і звичайну проволку натягувати , принаймні я буду пробувати з звичайної.

До того ж скоба буде давати ефект втулок ,  дріт не врізаючись в рамку не так буде ослабатиме натяжка з часом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Конструктор сказал:

Думаю що скобою можна і звичайну проволку натягувати , принаймні я буду пробувати з звичайної.

До того ж скоба буде давати ефект втулок ,  дріт не врізаючись в рамку не так буде ослабатиме натяжка з часом.

З цим згоден , я мав на увазі повторну заміну проволоки , у вушко скоби буде неудобно затягувать , ефект скорості тіряєтся , буде хуже чим у отвори

Або скобу стару витягувать , або рядом бить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, AVA сказав:

З цим згоден , я мав на увазі повторну заміну проволоки , у вушко скоби буде неудобно затягувать , ефект скорості тіряєтся , буде хуже чим у отвори

Або скобу стару витягувать , або рядом бить

Не думаю що буде важче ніж у отвори . :IMHO:

Зверніть увагу скоба не забивається повністю20201217_101455.thumb.jpg.f6688b1eda0c3c690a3813021e72606b.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Конструктор сказал:

Не думаю що буде важче ніж у отвори . :IMHO:

Зверніть увагу скоба не забивається повністю20201217_101455.thumb.jpg.f6688b1eda0c3c690a3813021e72606b.jpg

Важче затягувать , точніше довше , доступ до вушка набагато хужий чим  до перпендикулярного отвора у бокувушкі і зір потрібно хороший мати і пальці підходящі щоб під верхом у вушко скоби проволоку задіть 

Перший раз степлером красиво , а потім морока

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Конструктор сказав:

Не думаю що буде важче ніж у отвори . :IMHO:

Зверніть увагу скоба не забивається повністю20201217_101455.thumb.jpg.f6688b1eda0c3c690a3813021e72606b.jpg

Час все розрулить сам,і поставить на свої місця.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, AVA сказав:

Важче затягувать , точніше довше , доступ до вушка набагато хужий чим чи до перпендикулярного отвора у бокувушкі і зір потрібно хороший мати і пальці підходящі щоб під верхом у вушко скоби проволоку задіть 

Можливо і так , але якщо вдасться 1 або 2 рази повторно підтягнути дріт , то для мене цього буде більш ніж достатньо.

Ще є варінт змістити ряди при повторному натягуванні степлером. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Конструктор сказал:

Можливо і так , але якщо вдасться 1 або 2 рази повторно підтягнути дріт , то для мене цього буде більш ніж достатньо.

Ще є варінт змістити ряди при повторному натягуванні степлером. 

Без " волни " точно необійтися , думаю як і без нерж проволоки

є слабке місце для чорної проволоки ізгиб і контакт із скобою в низу 300 р можеть бути незастроїний ну і відповідно корозія проволоки

ну побачим 

14 минут назад, Ворон сказал:

Час все розрулить сам,і поставить на свої місця.:hi:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, AVA сказав:

Без " волни " точно необійтися , думаю як і без нерж проволоки

є слабке місце для чорної проволоки ізгиб і контакт із скобою в низу 300 р можеть бути незастроїний ну і відповідно корозія проволоки

ну побачим 

 

Можливо прейдеться використовувати і нерж , з нею і працювати буде легше. 

Нижній не застроїний дріт , в мене буває дуже рідко. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, AVA сказал:

і без нерж проволоки

У мене всі гніздові рамки з чорного дроту. Але як правило після перетопки легше запустити нову.

Нержавійка звісно краще, але я на обьеми бухт ще не вийшов, а по 0.5кг дорогувато

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а як позбавитися від запобіжника?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, valik1986 сказав:

а як позбавитися від запобіжника?

Банально витесав щепку з дерева, просто , швидко і ефективно :ay:20201221_100845.thumb.jpg.dcf12dc7e0a6f6d168cff7ec931823dc.jpg20201221_100820.thumb.jpg.b0a77a3182e2b30e492dfacde24d42dd.jpg20201221_100934.thumb.jpg.4443da3d140be56b0db35e0a5b002f59.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доробив кріплення кожуха на степлері і на столі20201221_113024.thumb.jpg.91e999ac4972398c5fdf528c4ea14c2b.jpg20201221_112959.thumb.jpg.3a8e34028cd6fa6c6ec84a372eaa59a2.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також зробив стіл для кріплення рамки , з направляючими . 20201221_113256.thumb.jpg.86f7003f6a1f8652ecf5005861edd446.jpg

20201221_113331.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Відлагодити процес ,  натягнув перші 30рамок20201228_171629.thumb.jpg.4de35047e2c211c0b47593e16a68ee0f.jpg20201228_171622.thumb.jpg.b475bc661223c817adf32932451859c2.jpg

20201228_171648.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.12.2020 в 11:43, Конструктор сказал:

20201221_112959.thumb.jpg.3a8e34028cd6fa6c6ec84a372eaa59a2.jpg

проволка чорна? які враження від неї і взагалі девайсу?

1 час назад, Конструктор сказал:

Відлагодити процес ,  натягнув перші 30рамок

20201228_171648.jpg

яка скоба на фото? і який у Вас боковий брусок (товщина)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.12.2020 в 18:25, Конструктор сказал:

 

Как думаете скобы не повылезают со временем? Тогда и проволока прослабнет...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 хвилини тому, Александр К. сказав:

Как думаете скобы не повылезают со временем? Тогда и проволока прослабнет...

Скоби тримаються досить міцно , навряд вилізуть . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...