Jump to content

Продам електро-медогонку.

Recommended Posts

Продам свою електромедогонку виробництва СРСР. В доброму стані, все справне. Радіально-хордіальна на 32 піврамки, 16 рутівських та 4 даданівських рамки відповідно. Бак алюмінієвий, 4 алюмінієві касети в ідеальному стані . Ротор металевий, фарбований, кран - металевий. Ціна 6000 грн. можливий торг.

Photo0146.jpg

Photo0147.jpg

Photo0148.jpg

Photo0150.jpg

Photo0155.jpg

Photo0156.jpg

Photo0157.jpg

Photo0159.jpg

Photo0160.jpg

Яка ціна? Маю таку ж саму і теж маю намір продати.

написав 6 000 грн., але торг умісний...Для

стаціонару вона норм, але мені в полі качати...

Колеги, медогонка радіальна! Регулятор швидкості обертів ричаговий, ручний. Нажаль фото неякісні, робив на швидкоруч, робочим телефоном .Кому буде  цікаво-пишіть, викладу все докладніше.

В 11.08.2020 в 19:37, Миха сказал:

написав 6 000 грн., але торг умісний...Для

стаціонару вона норм, але мені в полі качати...

Так і в мене така сама! Поставте привод від Бурякова- і качайте будь-де! 

11 годин тому, Andruhan сказав:

Так і в мене така сама! Поставте привод від Бурякова- і качайте будь-де! 

Звичайно така думка була, але...по-перше в мене всі рамки 300 (раніше були рутовські, і качав радіально, але система не сподобалась), а тут рамка не поворотна; по-друге вся конструкція важкувата (хіба повністю зварити нові ножки, встановити новий ротор, касети...) На стаціонарі вона звісно рулить...Звичайно роздерибанити її на деталі можна, але шкода . Вона відслужила мені вірою і правдою і думаю ще десяток років відпрацює на ура, дорога мені як память))  Продав би і за дешевше, аби був покупець.

Звичайно, якщо рамка тільки 300-а- то продать. :ay: Медогонка добра, думаю, покупець знайдеться!

5000

• 2 weeks later...

актуально

Она от 220? Рамки рут при откачке не рвет? Крутит в обе стороны или надо рамки доставать и переставлять?  

2 години тому, Triton сказав:

Она от 220? Рамки рут при откачке не рвет? Крутит в обе стороны или надо рамки доставать и переставлять?  

Так 220. Стоїть двигун. Рамки Рута та напіврамки  при відкачці встановлюються радіально...нижніми брусками в центр, відкачуються при русі ротора в одну сторону. Реверсу немає. Даданівські доведеться переставляти. Стосовно рвуться чи ні...в мене не рвуться. Можна звісно умудритись і порвати навіть чорну рамку, самі розумієте, стоїть двигун, оберти можна накрутити чималенькі.

• 3 weeks later...

Дофотографував, аби зняти питання, що  найчастіше запитують

Photo0178.jpg

Photo0179.jpg

Photo0182.jpg

Photo0183.jpg

Photo0185.jpg

Photo0186.jpg

Photo0187.jpg

Photo0188.jpg

Photo0189.jpg

Photo0190.jpg

Photo0191.jpg

Photo0195.jpg

Photo0198.jpg

Photo0200.jpg

Photo0201.jpg

Photo0204.jpg

Photo0205.jpg

Photo0207.jpg

шановні, ржавчина на вузлах поверхнева, прогнилого чи заржавілих деталей немає. Все повертається і можливо потребує незначної змазки, відео роботи скину завтра...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...