Перейти к содержанию

Как бросить курить


Александр 2

Рекомендуемые сообщения

У меня в мае будет 15 лет как. Первые пару лет еще тянуло, а сейчас даже намека не осталось. 

2 часа назад, pikachu сказал:

Розпочав курити в 2004 році, можу сказати, що той день ще довго в моїй буде памяті і ця не потрібна звичка. Багато раз питався кинути курити навіть почав  бегати , але кинути курити так і не вийшло. Зараз бігаю півмарафони та палю

Теж саме але кинути курити так і не вийшло. 

Это не было достаточного желания и стимула. Когда отцу поставили диагноз туберкулез (ошибочно, после воспаления остались рубцы в легких. Хотя тоже мало приятного) бросил курить сразу. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Ильич (альп) сказал:

У меня в мае будет 15 лет как. Первые пару лет еще тянуло, а сейчас даже намека не осталось.

Не слабая экономия получилась Если пачка в день 

30 гривен х 365 дней = 10950

10950 х 15 лет = 164250 гривен 

если по нынешним ценам =4562 кг мёда 

так  вот откуда денежки на строительство домика :rofl:

а я прокурил всё и домик не построил 

приходится ремонтировать наследство 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

 

Але дiвчвата  , шашлики i горiлочка :az:

роблять свою справу image.jpeg.c7308d69695af943df43061959cdfe03.jpeg

 А я так розпочав 1976 р, курив 15 років , але  після "перебору" на весіллі   кинув , було вмене так . На той час і цигарки піднімались в ціні ,  сімейний бюджет економився.

За півроку поправився на 20кг, з тих пір вага тримається +  -  5 кг  зима - літо .  З місяць носив цигарки  --  кортить  ,понюав і в карман , товариші на роботі не провокували .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, davolodya сказав:

Є така хороша штука, називається сила волі. У кого вона є, ніякого тютюну, ніяких пігулок нетреба, захотів кинути - взяв і кинув, тільки треба сильно захотіти . Я вже 8 років ,як захотів і кинув, єдине, що шкодую, що незробив цього раніше.

Щоб кинути палити, потрібно знайти причину. Щоб знайти причину, потрібно логічно пов'язати паління і причину. Щоб прийняти логічне рішення, потрібно мати певний рівень інтелекту. Чим вищий рівень інтелекту, тим менша вірогідність того, що людина буде мати шкідливу для себе звичку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, язичник сказав:

У мене добрий знайомий продає домашній тютюн, тому інформація з перших вуст- вже є достатньо колишніх покупців тютюну, яким перехід з цигарок на домашній тютюн допоміг кинути палити

Вже десь років з 5 з домашнім тютюном. І шось допомоги від нього не видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, язичник сказал:

 Щоб прийняти логічне рішення, потрібно мати певний рівень інтелекту. Чим вищий рівень інтелекту, тим менша вірогідність того, що людина буде мати шкідливу для себе звичку

Блин,  теперь какого я о себе  мнения. :umora: Никогда не курил.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, gardener сказав:

Вже десь років з 5 з домашнім тютюном. І шось допомоги від нього не видно.

Домашній тютюн тільки один з засобів для полегшення кинути палити. Процес прощання з цигаркою полегшують специфічні продукти харчування, різні трави і настоянки, зміна певних звичок і режиму життя

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, язичник сказав:

 Процес прощання з цигаркою полегшують специфічні продукти харчування, різні трави і настоянки, зміна певних звичок і режиму життя

Якшо не хочеш - то нічого тобі не допоможе. ( Це я про себе)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, gardener сказав:

Якшо не хочеш - то нічого тобі не допоможе. ( Це я про себе)

Просте логічне рішення: що краще для близьких і друзів - здоровий і безпроблемний, від якого приємно пахне бджолами, чи смердючий від тютюнового диму з проблемними бронхами і постійним (маніакальним?) бажанням запалити цигарку, а також можливим психозом у разі вимушеної тривалої перерви між випаленими цигарками

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бросал курить, пробовал бросать но небыло желания, просто нравилось курить. Эта возня продолжалась до июня 17го года. В июне 17го закурил крайнюю сигарету и сказал себе - наверное уже накурился и свои сигареты скурил... Вот уже более 1.5 лет не курю. Не тянет, особо. А в некоторых случаях отвращение. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Курил 20 лет. Не представлял себе как утро начнётся без чашки кофе с сигаретой. Без сигареты Солнце не встанет. Желание бросить было, так как понимал что это проблема и она будет только нарастать. но не верил что получится. С табексом бросил -3 года не курю. особо не тянет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

р.н.1970, почав курити на постоянку в 13років, в 1995р.кинув курити (курив пачка на день), в 2006р.знову розпочав курити, в 2016р. 4 квітня кинув курити (курив 2пачки на день). Курити більше не буду економічно не вигідно, шкода здоров'ю  власному і оточуючих, ну і все таки якщо б людина б мала курити Бог би придумав їй комин :IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, miro сказал:

Курити більше не буду економічно не вигідно,

И это главная причина ,по которой  я тоже бросил ,

денег стало жалко тратить на дорогие сигареты ,

а дешевые не хочу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Вставлю і я 5-ть копійок,в минулу суботу заїхав до троюродного брата(він теж тримає бджіл) поговорили і в кінці розмови він каже:на прощену недїллью звонив йому товариш і дав рецепт як кинути курити.Вечором на прощену неділлю викурюєш цигарку,як ідеш спати,в пачку з під цигарок кладеш записку з текстом "Я кидаю курити" і льягаєш спати.Ну каже посміялись і все.Але перед тим як лягати спати він ради сміху так і зробив,на його здивування метод почав діяти зараз пока не курить і каже що не тягне.Тим хто не вірить можу дати його номер поспілкуйтесь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...