Jump to content

Лозко Василий

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  1,050
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Лозко Василий

 1. Правильно район вкажіть , щоб не вийшло як минулого разу - переадресовувать.

 2. Сьогодні прогріло до +15 , проводив частково огляд на наявність кормів . По бакфасту - корму достатньо , УС - майже пусто , не дотяглиб до взятку. Карпатка - на режимі економії. Є втрати по УС і Б ,карпатка на коні . Надалі температура понижується , дощі . Дозимовуватиму , невідкладне зролено.
 3. Перенаправте нам , у нас зима безсніжна , лопата ржава стоїть
 4. Сьогодні ранком дощ , в обід - сонце +10 , половина пасіки обліталась . На кінець тижня обіцяють до -10 ,а далі ще більше , як буде побачим.
 5. Особисто , все залежить від місця нашого проживання , десь мед в ходу а десь нема попиту ізза неспроможності людей його придбати , хоча пиво беруть не дивлячись на ціну , реклама сильніша за розум декого з людей .
 6. А в мене - 30 , через пару днів має бути + , невеликий але +
 7. Невже такі всі "нажахані " що ми маємо з оглядкою щось тут говорити один одному . Особисто від мене ніякого підвоху в моїх висловах не варто очікувати. Я висловлююсь відверто , можливо не всім до смаку , але я відкритий в спілкуванні на будь яку тему . Стосовно теми , я висловлювався десь рік назад , я нічого хорошого цього року не очікував від закупщиків меду , маємо те до чого прагнули більшість з нас .
 8. Необхідно задушить"жабу" і видалить нижнє гроно.
 9. В мене вони на подвої РР 101-14 , грона 500 -1кг бувають і з крилом , підвой вплива на розмір грони та ягоди і структуру грона , головне щоб смак сподобавсь .
 10. Гурман попробуете а Світлану навряд , не дозріє . Лоза на Гурмані на момент зйому врожаю визрівша до верху , а Світлана , ягода, достига на початку вересня . Можна лишить декілька ягід на попробувать
 11. Можна звичайно , але про тести на своїх бджоломаток краще отримати відгуки від пасічників-тестерів . Перезвоню пізніше.
 12. Якщо цікаво можу особисто ,не можу комусь портить бізнес, не моє правило.
 13. Питання не мені , але вискажусь стосовно цього , можливо комусь і не довподоби . Працювать в рукавицях біля бджіл це як спат з молодицею в них - можливо комусь і подобається , виняток алергія абож уже такий естет .Колись і мені в якості презента "підігнали" рукавиці , попробував і закинув .Якщо з бджолами поводитись правильно то вони поводяться відповідно . Можливо людині хочется бути і працювати по сучасному, модно. Насміхатися чи докоряти не в моїх правилах .
 14. Ви пропонуєте , "свисни Ванька ти дурніший"" . Думаю поки не обпечешся -- будеш купувать рекламоване , хоч воно того не варте . Особисто не одного матковода проспонсував в пошуках потрібного мені матеріалу . Думаю досить .
 15. Ви так заххопились прививками що закинете бджіл , але успіхів у роботі . Мені більш до вподоби настільна , зимова прививка .
×
×
 • Create New...