Перейти к содержанию

Как бросить курить


Александр 2

Рекомендуемые сообщения

"На манеже все теже" (Гарднер и Мико) і новенькі підтянульсь. Я й сам розпрощався з цією гидотою, декілька сторінок тому, а в натурі близько двух років. Зараз як проходжу мимо курильщика то затримую дихання, бо аж вивертає.

Час який витрачаєтся на перекур, краще витратить на спортивні вправи і тільки вам вирішувать регрес чи прогрес. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Вадим Василюк сказал:

Зараз як проходжу мимо курильщика то затримую дихання, бо аж вивертає.

Коли кинув 8 років тому (останню цигарку викурив о 23.55 2008 року:)), то навпаки намагався потрапити до товариства, що курить. Хоч диму втягнути. А зараз ні холодно, ні жарко, коли поруч курять. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Замело нас сьогодні. Вийшов я на вулицю стоять два сусіда біля під’їзду курять. Кажу: мужики давайте сніг відкидаєм від під’їзду. А мені у відповідь: Хто не курить той работаєт. Подумав подумав, ні краще піду я сніг кидати. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.05.2016 в 00:42, Uran сказал:

Я кинув курити ще в 19 років...хотілося несамовито...але я собі знайшов цікаву заміну...зацікавився службовим собаководством і після армії мав пітомнік німецьких і кавказьких вівчарок "Едельвейс"...я викладу відео за 1996-97й роки

Вы видео о питомнике еще так и не выставили?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 minutes ago, военрук said:

Вы видео о питомнике еще так и не выставили?

Перше відео моє- название видео о питомнике и моей семье в целом, вьіложил в ютуб дабьі не удалили...Потому что первьіе мои видео о работе с пчелами и откачке меда 1994 и 2001 к сожалению уничтоженьі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу поділитися своїм досвідом. Курив 15 років, з 8 класу. Два роки як не курю. Кидав разів з десять і не вдавалося. Але згодом бажання кинути палити виросло настільки, що я шукав будь-який спосіб, для того, щоб позбутися цієї шкідливої звички. Читав А.Карра "Легкий способ бросить курить", але остаточну крапку поставило дуже велике бажання кинути палити і таблетки "Табекс". Бажаю всім, хто ще не кинув - полишити цю вкрай шкідливу звичку, а хто вже кинув, чи навіть не починав - не починати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У класі всих навчив палити, але з дитинства займавсь спортом то відразу і покинув. Можу без проблем почати палити і відразу й покинуть. Не вірю що відмовитись від паління важко, просто всього навсього треба мати силу волі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 16.12.2009 в 20:48, Petrovych61 сказал:

Курил лет 30, не курю второй год. Курение - это однозначно болезнь, а табак худший из наркотиков. Только психологическая зависимость от курения намного сильнее физической. Выкинете из гловы - курить не захотите. Бросил сразу и легко, и за 14 месяцев ни разу не потянуло, кроме 2-3-х кошмарных снов, где я закурил. Никакие таблетки, мёд и прочие лекарства или заменители Вам не помогут, пока Ви не поймёте, что главное не бросить курить, а снова стать некурящим. роятель, почитайте ТУТ, сообщение затерялось за пустыми перепалками. Предложение в силе. Пишите, если что. :hi:

Совершенно верно сказано , самое главное психологический подход к тому што ты хочешь бросить курить .Я курил 20 лет но бросил сам хотя перепробовал всего  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Начал курить после службы в армии без никаких на то причин. После 39 летнего стажа бросил курить в 2009 году, тоже без каких либо причин, кроме желания бросить, которое сопровождало меня все 39 лет. Бросил очень легко и сам себя зауважал. Сейчас к курению даже и не тянет, хотя запах хорошего табака нравится. Как вспомню, сколько сеток на масках попалил, жах. Считаю, что курение, это своего рода болезнь. Как говорила мне моя покойная мать, Василь, ти наркоман, тобi необхiдно лiкуватись. И я с ней был согласен, только по вопросу лечения был против. Желаю всем, кто курит, быстрей бросить эту нехорошую привычку и чем быстрей, тем лучше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, kontroler сказав:

Начал курить после службы в армии без никаких на то причин. После 39 летнего стажа бросил курить в 2009 году, тоже без каких либо причин, кроме желания бросить, которое сопровождало меня все 39 лет. Бросил очень легко и сам себя зауважал. Сейчас к курению даже и не тянет, хотя запах хорошего табака нравится. Как вспомню, сколько сеток на масках попалил, жах. Считаю, что курение, это своего рода болезнь. Как говорила мне моя покойная мать, Василь, ти наркоман, тобi необхiдно лiкуватись. И я с ней был согласен, только по вопросу лечения был против. Желаю всем, кто курит, быстрей бросить эту нехорошую привычку и чем быстрей, тем лучше.

курити почав в 12 років,в 1995 в 25років кинув курити,в 2006році почав курити вважав,що знімає стрес,а на роботі на керівній посаді його хватало,но скоріше ані стрес, ані інше тому не причина просто надлишок здоров'я:umora::IMHO:, зараз знову кинув палити вже третій тиждень не палю,а це 100% що не куритиму,та до речі в 1995 році за день курив пачку сигарет,в друге коли почав курити курив півтора пачки інколи майже дві.Паління це точно хвороба якій можна протистояти самому,але цього треба забажати і ніяких менше одна дві сигарети,а зовсім жодної,ранком проснувся і ..,і все не палю ,чи хотілось закурити звичайно так і причин було достатньо типа оправдання тому чому знову почав палити,але просто так вирішив, що будь якому бажанню на поводу не піду,опанував собою в тому плані,що звичку виставив на найвище місце тобто,що це хвороба і з нею треба боротись,і ще одне ,а де тоді ця річ мужик,отож вирішувати кожному самому,но не так багато, як три тижні не палю, а прилив сил відчувається:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поза минулого року купляв цукор в одного фермера,сусіднє село,приїхав, його зять загрузив машину я з дочкою розрахувався,підійшла привіталась жінка фермера,але бачу вони всі в чорному запитую ,що трапилось вони ж  повідомляють, що місяць тому помер їх чоловік, і їх же батько,в чому ж причина питаю,адже здоровий був молодий 56 років,а вони відповіли інфаркт,курив дві і більше пачок сигарет,на прохання дітей і дружини щоб кинув палити, він ж їм відповів помру але палитиму,тож по іронії долі, коли впав від приступу серцевого,так розказала його дружина, випала пачка сигарет розсипавшись біля нього.

та жаль, що цю звичку ми розділяємо по відношенню до рідних

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, miro сказал:

зараз знову кинув палити вже третій тиждень не палю,а це 100% що не куритиму,

Угу . Головне щоб подстрєкатєлєй під боком не було .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, vovchik v сказав:

Угу . Головне щоб подстрєкатєлєй під боком не було .:)

та я ж і кажу,що повід кинути палити він якби має сотню тисячу причин щоб дальше продовжувати,то тебе на роботі роздратували,то жінка, то тещу у сні побачив,і взагалі хіба можливо кинути палити коли йдеш курять,ти не куриш тобі пропонують закури,сигарети дешевшають,а ще десь прочитаєш,що сигарети здоров'ю не шкодять,он якась бабка прожила сто літ і курила,общем самий перший подстрікатєль під боком слабенький чоловічок ,що живе у нас,він хоче курити, нажраться горілеги,пошляться,посваритись із всіма і ......,от рішайте нехай те створіння живе,чи дохне разом з тими дзигарами :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О вреде курения есть анекдот. После окончания школы сельский парень поступил учиться в училище , в городе. Приехал он из города, идет от трассы до своего села и возле крайней хаты встречает его старый дедушка. Поздоровались, дед рсспросил как там в городе, ну и заметил, что парень курит, попросил и его угостить. Взял почку, покрутил ее сюда, туда, вытянул сигарету и спрашивает: А щож-то написано на коробку? Там написано, що курiння вредить вашому здоровью! Подумал старик и говорит: ОТ ГАДИ, НА ЛОПАТI НЕ НАПИСАЛИ,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...

Напишу і свою історію курця.Почав курити 2014 року,коли почав навчатися і був далеко від дому,а кинув курити перед випуском.Просто знав,що получу вдома звіздюлей від тата і треба ту гадость покинути.Тепер і не тягне..Хіба коли горілочки поп'ю,то трохи тягне:umora: Але то вже не критично,навіть якщо на п'яну закурю,то на ранок тверезий і курити не тягне

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Долго мечтал распрощаться с этим Г... и выход был прост, я сделал себе на день рождение подарок я пообещал себе бросить и бросил. Все просто. Главное по настоящему захотеть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Курил 15 лет.
Чтобы бросить - начал бегать) Болели лёгкие дико поначалу, зато потом это переросло в увлечение.

------------------------------------------------------
Балконне бджільництво в Києві

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Розпочав курити в 2004 році, можу сказати, що той день ще довго в моїй буде памяті і ця не потрібна звичка. Багато раз питався кинути курити навіть почав  бегати , але кинути курити так і не вийшло. Зараз бігаю півмарафони та палю

В 29.11.2018 в 20:03, SoulflyUA сказал:

Курил 15 лет.
Чтобы бросить - начал бегать) Болели лёгкие дико поначалу, зато потом это переросло в увлечение.

------------------------------------------------------
Балконне бджільництво в Києві
 

Теж саме але кинути курити так і не вийшло. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, pikachu сказав:

але кинути курити так і не вийшло. 

Що значить невийшло? Просто незахотіли, щоб вийшло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, davolodya сказал:

Що значить невийшло? 

Я теж здивований  що не вийшло 

Я майже кожен рiк кидаю палити , десь жовтень ,  листопад 

Але дiвчвата  , шашлики i горiлочка :az:

роблять свою справу image.jpeg.c7308d69695af943df43061959cdfe03.jpeg

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене добрий знайомий продає домашній тютюн, тому інформація з перших вуст- вже є достатньо колишніх покупців тютюну, яким перехід з цигарок на домашній тютюн допоміг кинути палити

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, язичник сказав:

У мене добрий знайомий продає домашній тютюн, тому інформація з перших вуст- вже є достатньо колишніх покупців тютюну, яким перехід з цигарок на домашній тютюн допоміг кинути палити

Є така хороша штука, називається сила волі. У кого вона є, ніякого тютюну, ніяких пігулок нетреба, захотів кинути - взяв і кинув, тільки треба сильно захотіти . Я вже 8 років ,як захотів і кинув, єдине, що шкодую, що незробив цього раніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, davolodya сказал:

Є така хороша штука, називається сила волі. У кого вона є, ніякого тютюну, ніяких пігулок нетреба, захотів кинути - взяв і кинув, тільки треба сильно захотіти . Я вже 8 років ,як захотів і кинув, єдине, що шкодую, що незробив цього раніше.

Цілком з вами згоден. Майже 25 років як позбувся цієі пагубноі:IMHO:звички і нежалкую.Як кажуть в Одесі " вбейте себе в мозг" що це вам непотрібно. І не пройде і пару місяців як почнете забувати про курево. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...