Перейти к содержанию

Как бросить курить


Александр 2

Рекомендуемые сообщения

Я 15 11 цілий день читав А Кара іось тиждень вже не палю.Емоціі пруть.

перед сном  ( в просонному стані) напишіть на папірі "Я кинув курити" і папірець під подушку. Рано встанете заберіть цей папірець в кишеню і носіть із собою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

перед сном  ( в просонному стані) напишіть на папірі "Я кинув курити" і папірець під подушку. Рано встанете заберіть цей папірець в кишеню і носіть із собою.

перед сном  ( в просонному стані) напишіть на папірі "Я кинув курити" і папірець під подушку. Рано встанете заберіть цей папірець в кишеню і носіть із собою.

Я не то що кинув курити,але й очистив свідомість..По Кару дійсно легко звільнитися від цього непотребу.Раджу всім.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Измениться может и существенно, только процентное отношение курильщиков к курильщицам :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я 15 повних років палив. З 01.01.2016 покинув ;). Причому ще 31.12.2015 знав що буду кидати. Без якихось надзусиль, писання записок і їх подальше поїдання та всім відомої книги А.Карра. 01 Відкрив вікно, побачив людину з цигаркою і гукнув: "Курець, зачекайте. Тримайте, бо я кинув палити".... і віддав людині 2 пачки цигарок ))).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минуту назад, konoval_am сказал:

А я 15 повних років палив. З 01.01.2016 покинув ;). Причому ще 31.12.2015 знав що буду кидати. Без якихось надзусиль, писання записок і їх подальше поїдання та всім відомої книги А.Карра. 01 Відкрив вікно, побачив людину з цигаркою і гукнув: "Курець, зачекайте. Тримайте, бо я кинув палити".... і віддав людині 2 пачки цигарок ))).

Нашего полка прибыло!  У меня в мае будет 12 лет чистого стажа уже.

Поздравляю!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Не потрібно було починати палити! Як і бухати!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.02.2016в18:50, Ильич (альп) сказал:

Нашего полка прибыло!  У меня в мае будет 12 лет чистого стажа уже.

Поздравляю!

З лютого 2009. Цими днями минає 7 років як без жодної цигарки.

З.І. Шукаю в інеті велосипед на зекономлені кошти - маю намір частково пересісти  з авто на близькі дистанції - думаю, що окупиться справа не тільки коштом, а й здоров'ям.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За сім років можна вже було зекономити на велосипед чотирьохколісний і з моторчиком:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

За сім років можна вже було зекономити на велосипед чотирьохколісний і з моторчиком:umora:

де Ви бачили лопату  з моторчиком?

- а де Вы видели еврея с лопатой?

Чотириколісний - це типу квадроцикл...

Тут ідея інша - суглоби розроблять.  А потім ще якогось басейна - щоб спину розвантажувати. Ну то як Вам така ідея?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все началось с того что нравился запах табака.

Мог сидеть часами и балдеть - токсикоман еще тот :) . Потом почему не покурить, вот так стаж пошел  с 7 класса, с перерывом на в 1.5 года до конца 9 класса, после хорошего нагоняя и контроля :)

Потом был беспрерывный стаж без прогулов и отпусков в течении 10 лет, в последние 2-3 года курения бросал много раз и разными способами, даже покупал горчичники с никотином :)

Пока в один день себе не сказал больше ни одной тяги, так как одна сигаретка, пару тяг и тд. возобновляли процесс в полном объеме. 

Самое тяжелое время первый месяц, аж трясло когда чуял табачный дымок. Полегчало.

Потом начало тянуть через пол года во время пьянок, удержался, но где то через год стало противно когда рядом кто то курит. 

Вот так и держу слово с 13 ноября 2004 года.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Кривич сказал:

Вот так и держу слово с 13 ноября 2004 года.

Молодець. А я курю відколи себе памятаю... Правда був один перерив в 1,5 роки і пару разів днів по 10-15. Тепер кинув то дурне діло...(кидати). Це ж вже скільки можна було моторчиків купити:hmm:Правда останніх пів року курю тільки свій тютюн - це як небо і земля (в порівнянні з цигарками з магазину).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часа назад, Pansky сказал:

Не потрібно було починати палити! Як і бухати!

Так здоровим померти обідно !!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, gardener сказал:

курю тільки свій тютюн

буває що хороша думка осяває...

фабричного гатунку сигарети "удобрені" хімією і заряджені на стимулювання потягу до куріння. Це підтверджується показником частоти паління: якщо свого викурюють 3-4 рази за день то фабричні 20-30 разів. Чи не так?

Скільки Ви разів засмалюєте свого тютюну?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Любомир сказал:

буває що хороша думка осяває...

фабричного гатунку сигарети "удобрені" хімією і заряджені на стимулювання потягу до куріння. Це підтверджується показником частоти паління: якщо свого викурюють 3-4 рази за день то фабричні 20-30 разів. Чи не так?

Скільки Ви разів засмалюєте свого тютюну?

Я би не сказав...Вечером набиваю 25 гільз, деколи хватає. а деколи приходиться ще добивати:umora: Правда гільзи трохи меньші як фабричні сигарети  (тих теж пачки на день не хватало):dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минуту назад, gardener сказал:

Я би не сказав...Вечером набиваю 25 гільз, деколи хватає. а деколи приходиться ще добивати:umora: Правда гільзи трохи меньші як фабричні сигарети  (тих теж пачки на день не хватало):dntknw:

25 - ть разів на день курити,:at: а коли ж ви бджолами займаєтесь? А димар використовуєте?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджоли пока сидять тихо, а я їм роблю поміж перекурами нову хатку.

Димарем користуюсь, бо від сигарети сітка плавиться:dntknw:

100_2983.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Во істину - бджоляр це діагноз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, gardener сказал:

Бджоли пока сидять тихо, а я їм роблю поміж перекурами нову хатку.

Димарем користуюсь, бо від сигарети сітка плавиться:dntknw:

 

А ви так як я якось виставляв відео з Нідерландів,- з димарем у зубах. Але ж тут тема про те, як цієї зарази петропершинської і американської позбутися.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, Любомир сказал:

З лютого 2009. Цими днями минає 7 років як без жодної цигарки.

З.І. Шукаю в інеті велосипед на зекономлені кошти - маю намір частково пересісти  з авто на близькі дистанції - думаю, що окупиться справа не тільки коштом, а й здоров'ям.

Сьогодні рівно рік, як я не воняю цигарками. Не буду описувать всі переваги, скажу одне, якість життя покращилась суттево і воно того варте.

Пане Леонід, в мене теж такі плани взять велосипед, щоб жирок зганять. Відчуваю що і легені потрохи очищаються, зараз вдихаю раза в два більше повітря, тож на вєліку можна нормально ганять, дихалку не забиватиме.

З алкоголем теж підвязав, ну його в пиляку всю молодість пробухав, прокурив, а толку ніякого.

П.С. Треба покращувать якість життя, а не напихать себе всякой гидотой.

Шануймося бо ми того варті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наше здоровя потрібне не тільки нам...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я почав палити коли пішов на свій хліб, перед тим як призвали до армії. Просмалив два роки в армії та десять після неї. Потім на ДВАНАДЦЯТЬ років кинув цю заразу і запалив знову коли зустрівся "за бугром" з своїм бувшим роботодавцем. І знову вісім років з сигаретами. (Хронологія приблизна, точно не пам'ятаю.) Зараз можу похвалитися що на Великдень буде два роки як не палю.

Коли палив, завжди хотів кинути. Завжди коли купляв пачку сигарет то думав що остання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все таки замечательная эта книга (в моем случае аудио- ) Аллана Карра. Мозги прочищает капитально. Почистился в очередной раз. Хочется не возвращаться. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...