Перейти к содержанию

Выставки


brodyaga

Рекомендуемые сообщения

37 минут назад, brodyaga сказал:

Есть ли форуме план выставок в Украине и за рубежом?

Про план не знаю... Навряд ли ... Большая выставка будет в Харькове 15-16 февраля... Если интересно магу подсказать где...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Александр К. сказал:

Про план не знаю... Навряд ли ... Большая выставка будет в Харькове 15-16 февраля... Если интересно магу подсказать где...

Благодарю, может обратиться к модераторам, тема то нужная, думаю пользователи меня поддержат

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В разделе Заходи смотрите.

Найдете все что выкладывают форумчане.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилини тому, brodyaga сказав:

Благодарю, может обратиться к модераторам, тема то нужная, думаю пользователи меня поддержат

Тицьніть   сюди  далі самі розберетесь:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Николай S сказал:

Тицьніть   сюди  далі самі розберетесь:wave:

Если возможно, было бы удобно иметь график выставок на год по пчеловодству,

как образец http://online-expo.kiev.ua/calendar#january

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, brodyaga сказав:

Если возможно, было бы удобно иметь график выставок на год по пчеловодству,

как образец http://online-expo.kiev.ua/calendar#january

Все у наших руках, уважно вивчіть головну сторінку форума 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Еволюція виставок в Україні:

Започаткував Інститут бджільництва - весняна в середині травня і осіння на Спаса тривалий час не мали конкурентів!

З 2005, а особливо після "славної" Апімондії, проведеної непрофесіоналами, почав набирати силу "Бджолярський круг", завдяки різноманітності учасників та дешевій оплаті виставкового місця, але не всіх влаштовувала "стихійність" та відсутність комфорту.

Харківські виробники, які домінують на ринку, традиційно проводять весняну виставку обладнання, а останні 3 роки ще й виставку "Бджолярського Кругу" (осінню)

Весняне зібрання "Бджолярського Кругу" з пристойною виставкою, перед 1-м травня, традиційно проводять в Градизьку.

Останні роки, на піку популярності з"явилося багато регіональних заходів, зокрема в Дніпрі, Кривому Розі, Львові, Чернівцях,Миколаєві, Мелітополі, Полтаві і т.д.(вибачте кого забув)

Минулого року започаткована дуже солідна і дуже дорога виставка в Києві - "Продуктивне бджільництво"

Загалом по Україні  їх близько 10-15, досить пристойного рівня організації та представництва.

Але оскільки дати проведення постійно змінюють (Крім Бджолярського Кругу - перші вихідні жовтня), то і скласти графік на рік досить проблематично - визначаються з датою за місяць - два до проведення. Тому побажання організаторам -  вчасно давати інформацію в т.ч. на "Точку", а до пасічників - не лінуватися і підтримувати ці заходи як присутністю, так і фінансово, тоді буде з них користь для всіх учасників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Ю.М. сказал:

Еволюція виставок в Україні:

Започаткував Інститут бджільництва - весняна в середині травня і осіння на Спаса тривалий час не мали конкурентів!

З 2005, а особливо після "славної" Апімондії, проведеної непрофесіоналами, почав набирати силу "Бджолярський круг", завдяки різноманітності учасників та дешевій оплаті виставкового місця, але не всіх влаштовувала "стихійність" та відсутність комфорту.

Харківські виробники, які домінують на ринку, традиційно проводять весняну виставку обладнання, а останні 3 роки ще й виставку "Бджолярського Кругу" (осінню)

Весняне зібрання "Бджолярського Кругу" з пристойною виставкою, перед 1-м травня, традиційно проводять в Градизьку.

Останні роки, на піку популярності з"явилося багато регіональних заходів, зокрема в Дніпрі, Кривому Розі, Львові, Чернівцях,Миколаєві, Мелітополі, Полтаві і т.д.(вибачте кого забув)

Минулого року започаткована дуже солідна і дуже дорога виставка в Києві - "Продуктивне бджільництво"

Загалом по Україні  їх близько 10-15, досить пристойного рівня організації та представництва.

Але оскільки дати проведення постійно змінюють (Крім Бджолярського Кругу - перші вихідні жовтня), то і скласти графік на рік досить проблематично - визначаються з датою за місяць - два до проведення. Тому побажання організаторам -  вчасно давати інформацію в т.ч. на "Точку", а до пасічників - не лінуватися і підтримувати ці заходи як присутністю, так і фінансово, тоді буде з них користь для всіх учасників.

Календарь бы иметь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, brodyaga сказал:

Календарь бы иметь.

Я відповідаю за виставки "Бджолярського Кругу" -1.2 Травня, (Градизьк), та 3-4 жовтня ( Сміла, Черкаська обл.) Решту дат назвати не можу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ю.М. сказал:

Я відповідаю за виставки "Бджолярського Кругу" -1.2 Травня, (Градизьк), та 3-4 жовтня ( Сміла, Черкаська обл.) Решту дат назвати не можу.

Нужно просить модераторов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Кривому Розі в лютому буде виставка, чи мене дезінформували?:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, timoncikk сказал:

В Кривому Розі в лютому буде виставка, чи мене дезінформували?:hi:

Буде, 8-9 лютого в Палаці металургів. Більш детальна інформація за тел. 067 622 33 77.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.01.2020 в 20:55, Охмалина сказал:

Буде, 8-9 лютого в Палаці металургів. Більш детальна інформація за тел. 067 622 33 77.

Благодарю, к сожалению модераторы молчат

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 20.01.2020 в 23:27, brodyaga сказав:

Нужно просить модераторов.

 

4 хвилини тому, brodyaga сказав:

Благодарю, к сожалению модераторы молчат

Ви про кого? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.01.2020 в 19:20, timoncikk сказал:

В Кривому Розі в лютому буде виставка, чи мене дезінформували?:hi:

О выставке в Кривом Роге 8-9.02 см. : https://parkplus.events/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Шановні колеги!, :hi:  як виставка в Кривому Розі, , щось фото не має, :dntknw:

завтра маю їхати..........:hmm:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, timoncikk сказал:

Шановні колеги!, :hi:  як виставка в Кривому Розі, , щось фото не має, :dntknw:

завтра маю їхати..........:hmm:

 

 

Есть на фэйсбук.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...