Перейти к содержанию

Помогите советом


Рекомендуемые сообщения

Здравствуйте.
Увидел в интернете высказывание одного человека, и решил узнать другие мнения по этому поводу.
Возможно ли зимовать на Канди?
Не закорм канди, а именно полноценная зимовка. С осени оставить пчел без закорма, а подкладывать каждый месяц канди по мере съедания.
От просто цікаво для чого знущатись з бджіл.
В інтернеті десь читав що людина 30 днів може без їжі прожити можливо спробуєте.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, uam_63 сказав:

От просто цікаво для чого знущатись з бджіл.
В інтернеті десь читав що людина 30 днів може без їжі прожити можливо спробуєте.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk
 

І які ж муки від данних дій переживають бджоли?

Якщо кормити бджіл канді в другій половині зими - це норма, то чому кормити канді протягом всієї зими це знущання над бджолами?

 

P.S. я новачок в бджолярстві, тому можливо ставлю занадто елементарні для більшості пасічників питання, але все ж очікую отримати відповіді аргументовані якими небудь фактами, чи хоча б припущеннями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І які ж муки від данних дій переживають бджоли?
Якщо кормити бджіл канді в другій половині зими - це норма, то чому кормити канді протягом всієї зими це знущання над бджолами?
 
P.S. я новачок в бджолярстві, тому можливо ставлю занадто елементарні для більшості пасічників питання, але все ж очікую отримати відповіді аргументовані якими небудь фактами, чи хоча б припущеннями.
Кормити бджіл канді в другій половині зими це не норма , а непотрібна робота яка свідчить про погану підготовку осінню і жадність пасічника.
А от зимівля повністю це злочин.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Рамзес сказал:

Якщо кормити бджіл канді в другій половині зими - це норма, то чому кормити канді протягом всієї зими це знущання над бджолами?

 

Канді це цукор 

А мед це розчеплений цукор на глюкозу і фруктозу 

От бджоли дурні ціле літо розчипляють цукри :frusty::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, AVA сказав:

Канді це цукор 

А мед це розчеплений цукор на глюкозу і фруктозу 

От бджоли дурні ціле літо розчипляють цукри :frusty::umora:

Нарешті повідомлення аргументоване фактом.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Рамзес сказал:

кормити бджіл канді в другій половині зими - це норма,

С чего вы взяли ,что канди это норма 

Канди это спасение утопающего ,горстью соломы 

Нужно в осени в лодку сажать и вёсла выдать ,отправив в зимнее плавание 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Мико сказав:

С чего вы взяли ,что канди это норма 

Канди это спасение утопающего ,горстью соломы 

Нужно в осени в лодку сажать и вёсла выдать ,отправив в зимнее плавание 

Из-за большого количества видео на Ютубе о зимних подкормках, у меня сложилось впечатление что это норма.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Рамзес сказал:

у меня сложилось впечатление что это норма

Это не норма. Это аварийная подкормка. Норма не трогать пчёл до весенней ревизии и даже после неё не кормить ничем.

А то уже дошло до того что некоторые в осени. перед заноской в зимовник раскладывают пакеты с канди...:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Рамзес сказав:

Из-за большого количества видео на Ютубе о зимних подкормках, у меня сложилось впечатление что это норма.

Інформацію з ютуба потрібно добре відфільтровувати, там її є багато шкідливої

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, davolodya сказав:

Інформацію з ютуба потрібно добре відфільтровувати, там її є багато шкідливої

Саме тому наткнувшись на досить сумнівну інформацію - я запитав думки інших тут.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, Рамзес сказал:

Из-за большого количества видео на Ютубе о зимних подкормках, у меня сложилось впечатление что это норма.

За 40 зимовок ни разу не кормил зимой 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Мико сказав:

За 40 зимовок ни разу не кормил зимой 

Как проходит Ваша подготовка к зимовке?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Рамзес сказал:

Как проходит Ваша подготовка к зимовке?

В Романовича є канал на Youtube напевно ви його не дивились.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Рамзес сказал:

Из-за большого количества видео на Ютубе о зимних подкормках, у меня сложилось впечатление что это норма.

Прежде чем засматриваться в ютуб, не плохо было бы проштудировать какой нибудь справочник по пчеловодству, например под редакцией Буренина и Котовой. Как говорится сначала фундаментальные научные знания, а уже потом извращения в ютубе:IMHO1: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Рамзес сказал:

Как проходит Ваша подготовка к зимовке?

Просто оставил 10 полномёдных ,полностью печатных и всё 

Можно посмотреть на канале в ютубе 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мужики, ви забули тренд? Конкуренцію розвиваєте?

Рамзес, не слухайте їх,... можна... можна зимувати... на канді... в Ютубі правду кажуть... :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ромео сказав:

Мужики, ви забули тренд? Конкуренцію розвиваєте?

Рамзес, не слухайте їх,... можна... можна зимувати... на канді... в Ютубі правду кажуть... :umora:

Та можна...але не довго. Сімейного бюджету вистачить на одну зимівлю:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Мико сказав:

Просто оставил 10 полномёдных ,полностью печатных и всё 

Можно посмотреть на канале в ютубе 

Как называется Ваш канал?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Гурович сказав:

Прежде чем засматриваться в ютуб, не плохо было бы проштудировать какой нибудь справочник по пчеловодству, например под редакцией Буренина и Котовой. Как говорится сначала фундаментальные научные знания, а уже потом извращения в ютубе:IMHO1: 

Ютуб не единственный источник информации, а только один из многих.

Так что увидев информацию которую раньше не встречал, я обратился сюда, чтобы услышать как можно больше аргументов с разных точек зрения.

Литературу я изучаю, в большинстве случаев написанное совпадает друг с другом. А вот когда вижу то что противоречит, то стараюсь искать аргументы За и Против. Так как стараюсь относится к разным источникам максимально не предвзято.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Рамзес сказал:

Возможно ли зимовать на Канди?

Не закорм канди, а именно полноценная зимовка. С осени оставить пчел без закорма, а подкладывать каждый месяц канди по мере съедания.

Не второпаю, з яких кущів інтернету вилазять такі запитання? Ніколи нічим не кормив. Мед своєчасно не встигаю відкачувати, особливо з соняшника. (Помічників нема, обладнання застаріле...)  Аби прискоритися багато залишаю в зиму. На той випадок, що буде сувора зима - кожен рік не вгадую. Весною з "об'їдками" клопіт, залишається більше ніж поїли... Яке канді? Невже при теперішніх цінах на мед в ньому є сенс? (Аварійні ситуації початківців поза увагою.)  Можливо це така собі розвага: підпиляти у табурета три ножки (осінню забрати мед), а потім всю зиму мужньо тримати рівновагу. :frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Петрович 49 сказав:

Не второпаю, з яких кущів інтернету вилазять такі запитання? Ніколи нічим не кормив. Мед своєчасно не встигаю відкачувати, особливо з соняшника. (Помічників нема, обладнання застаріле...)  Аби прискоритися багато залишаю в зиму. На той випадок, що буде сувора зима - кожен рік не вгадую. Весною з "об'їдками" клопіт, залишається більше ніж поїли... Яке канді? Невже при теперішніх цінах на мед в ньому є сенс? (Аварійні ситуації початківців поза увагою.)  Можливо це така собі розвага: підпиляти у табурета три ножки (осінню забрати мед), а потім всю зиму мужньо тримати рівновагу. :frusty:

Я хотів би дещо прояснити, тому що мені здається що у присутніх склалось не правильне враження про мене.

Я і справді початківець, зараз у мене лише 2 зима іде. Проте я НЕ кормлю зараз бджіл канді, і НЕ закормлював їх канді раніше.

Питання було поставлено з ціллю почути різні аргументи За і Проти. Поки що прозвучав тільки 1 аргумент підкріплений фактом. Та і одного уже досить оскільки його не можна заперечити. Чи поки що не написав ніхто , хто міг би заперечити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Рамзес сказал:

Я хотів би дещо прояснити, тому що мені здається що у присутніх склалось не правильне враження про мене.

Я і справді початківець, зараз у мене лише 2 зима іде. Проте я НЕ кормлю зараз бджіл канді, і НЕ закормлював їх канді раніше.

Питання було поставлено з ціллю почути різні аргументи За і Проти. Поки що прозвучав тільки 1 аргумент підкріплений фактом. Та і одного уже досить оскільки його не можна заперечити. Чи поки що не написав ніхто , хто міг би заперечити.

Тоді ви невдало вибрали площадку для спілкування... Бо в цій темі просять допомоги...

А якщо ви хотіли б зініціювати аргументовану дискусію з цього питання, то варто було б створити окрему  тему в гілці "Уход за пчелами".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, ромео сказав:

Тоді ви невдало вибрали площадку для спілкування... Бо в цій темі просять допомоги...

А якщо ви хотіли б зініціювати аргументовану дискусію з цього питання, то варто було б створити окрему  тему в гілці "Уход за пчелами".

Можливо Ви праві. Але я уже і так створив цю тему...не хотілося б засмічувати форум великою кількістю тем, які можливо нікому і не будуть цікавими, або будуть занадто елементарними для більшості.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, Рамзес сказал:

Я хотів би дещо прояснити, тому що мені здається що у присутніх склалось не правильне враження про мене.

Я також, хочу пояснити. Враження у мене правильне! Як Ви помітили, в наведеній цитаті Ви не згадуєтесь, немає критики  Ваших конкретних дій. Критикується напрямок, який випливає з "кущів інтернету". Було запитання і це добре що не кинулися зразу до втілення. Я відповів власним прикладом. А напрямок шкідливий.:ae:

 

1 час назад, Рамзес сказал:

Питання було поставлено з ціллю почути різні аргументи За і Проти. Поки що прозвучав тільки 1 аргумент підкріплений фактом.

Обдумайте і підсумуємо: "ЗА" - тільки один аргумент - спасіння сім'ї

                                       "ПРОТИ"- канді не повноцінний замінник меду. Цей факт Ви відмітили.

                                                     - втучання в гніздо бджіл серед зими шкідливе.

                                                   - пакет канді на брусках рамок порушує природнє розташування корму і зимового клубу (третина клуба обігріває мед в сотах)

                                                   - ризики (відрядження, замело дорогу до пасіки, а кормити пора)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Петрович 49 сказал:

"ЗА" - тільки один аргумент - спасіння сім'ї

+ рейтинги на Ютубі...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...