Перейти к содержанию

Карта посівів


Рекомендуемые сообщения

2 хвилини тому, Sanich сказав:

Починати що? Заганяти в ГО? Я із твоїх слів не розумію мотивації даного проекту і обмеження. 

участь в ГО  є річччю добровільною  і при наданні доступу  членство в ГО до уваги не береться.    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ЯроБа сказав:

Ви знову не уважно читаєте. У своєму пості я не писав що ви збагачуєтеся за рахунок інших, покажіть ці рядки...Яп писав що я цього ніколи не роблю... прошу вас, читайте вдумливо...

Ви написали що керуєтесь тим дивізом що у мене написаний, і не збагачуєтесь за рахунок інших, а я про нього забув, відповідно виходить з контексту що я збагачуюсь за чужий рахунок.

1 година тому, ЯроБа сказав:

Пане Мішаня, не личить вам такі анекдоти розказувати, враховуючи ваш підпис...

У Вас якась маніакальна тяга до чужих підписів. То не здорово :IMHO:

2 години тому, ЯроБа сказав:

Я бачу ваше зверхнє ставлення,  що межує із злорадством

Моя Вам порада - сходіть до окуліста.

І надальше давайте обійдемось без моїх особистих якостей. Я Вам задав кілька питань і крім переходу в обговорення моїх особистих якостей я нічого не почув.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ЯроБа сказав:

Своїми діями ви хочете мене переконати в недоцільності карти 

Це ще раз свідчить про те що Ви не чуєте опонента, ось мій коментар

11 година тому, SASHA.OK сказав:

Іншими словами задумка з проектом досить хороша, тільки погано те що деякі пасічні об'єднання захотіли "монополізувати" участь пасічників у даному проекті і це якраз великий мінус для самої "Мрії", так як не використається сповна можливості самого проекту

Тож ще раз Вам повторю. Я вважаю що задум дуже хороший, але агрофірма "Мрія", сама того не розуміючи, обмежила можливість ефективно використовувати даний ресурс пасічникам які з різних причин не хотять мати нічого спільного з різного роду ГО!!!

2 години тому, ЯроБа сказав:

посіяти недовіру до ГО, а, значить і до людей які є в тих спілках. А це вже якось інакше називається - це наговори на людей, які працюють в ГО і яких ви мабуть також незнаєте...

Я досить непогано знаю деякі ці ГО, як і людей які там керують, що і дає мені право висловлювати цю недовіру!

А Ви, на майбутнє, коли робите якесь припущення, то хоча б ставте смайлик :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@ЯроБа ви завжди уникаєте відповідей на питання, тож без переходу на особистості прошу все ж дати відповідь на питання

3 години тому, ЯроБа сказав:

щоб карта працювала правильно повинен бути якийсь контроль за достовірністю  вхідної інформації. Наведу приклад, якщо я не хочу щоб біля мене поставили кочівники точок, то при реєстрації напишу що в мене 100 сімей, але їх в мене, лише, ну скажемо, 10...

І Ви серйозно вважаєте що така реєстрація

9 годин тому, ЯроБа сказав:

А через голову ГО, заповнення анкети і відправка її в мене зайняли буквально 10 хвилин і прямо на робочому місці..

дає якісь гарантії??? :dntknw:

Чи може голова ГО приїзжав до Вас і перевіряв надану Вами інформацію? :hmm:

Це абсолютно не вирішує проблеми дезінформації, а якраз інформація надана через того ж сільського голову є більш достовірна. Так як при любій с/раді є також депутати на вулицях, які теоретично можуть перевірити дані.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, mukola-s сказав:

доступ до карти надаватиметься всім пасічникам  після провірки  і погодження даних  і  сьогодні вже багато пасічників області отримали доступ небудучи членами жодної ГО 

 

 

1 година тому, targal сказав:

і хто проводить провірку і погодження даних

 

1 година тому, Sanich сказав:

Микола, але це ж самообман - не можуть модератори цього знати. 

Коля, ось ти дав мені доступ до карти, ну ми з тобою знайомі і ти, можна сказати, повірив мені на слово. А допустим завтра захоче Вася з с. Петрів отримати доступ і заявить 150 сімей, то ти поїдеш за ~20км перевіряти чи він написав правду?

1 година тому, mukola-s сказав:

це болюче питання . але з чогось потрібно починати    

Правильно, починати з чогось потрібно, і потрібно щоб всі були в рівних правах, а не тільки ті хто є в конкретних ГО

1 година тому, mukola-s сказав:

участь в ГО  є річччю добровільною  і при наданні доступу  членство в ГО до уваги не береться.    

Ну все ж Коля, об'ясни мені для чого мені, не члену даних ГО, (хоча я є членом пасічного ГО, просто воно не входить в перелік "избраньіх" ГО), щоб отримати доступ до карти, писати чи дзвонити комусь в якесь ГО, в яке я не маю наміру входити, і надавати йому якусь інформацію, щоб він вирішував чи надавати мені доступ до карти? Ну для чого все так ускладнювати? Адже може просто пасічник зареєструватись без всяких там ГО і модератор сайту передзвонити в сільську раду за інформацією про дану особу. А якщо у голова с/ради неволодіє такими даними, то він може попросити депутата від тієї вулиці щоб він довідався цю інформацію. І ця інформація хоча і не буде 100%, але все ж більш достовірна, ніж просто пасічник навішає лапші в анкеті, а модератор від ГО, своїми екстрасенсорними здібностями, вирішить чи давати добро чи ні :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, mukola-s сказав:

участь в ГО  є річччю добровільною  і при наданні доступу  членство в ГО до уваги не береться.    

все вірно, спочатку зігнати в артіль, а потім дати селянам "напрямок" в солодку сторону, а шо цікава річ, я чесно різну річ чував, а от такий підхід каже, жи діло його жиє ,а діти ше сі лупіт, якщо мова йде про інформацію, то ГО тут причім:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Голова сільради може і послати :). З якого дива він щось про когось повинен по телефону невідомим людям підтверджувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чудова дискусія! Але надто малий відсоток професіоналів і любителів взяло участь в ньому. Я б радив побільше думок висловлювати, тоді буде якась користь. Ще дуже раджу всім дописувачам висловити свої думки і побажання на сторінці фейсбука агрофірми, де йде обговорення цієї карти. Там ви маєте реальний шанс запропонувати щось своє. Тим паче цей діалог буде йти напряму з працівниками цієї фірми без всяких ГО. Але прохання пропонувати ідеї, а не критикувати. Критиканство - це недієвий спосіб вирішити питання. На цьому форумі, мабуть вони рідко появляються. І якщо дійсно ви щиро цього бажаєте, тоді всі разом щось зробимо. Вони зацікавлені в наших послугах, ми в їхніх посівах.  

Для пана SASHA.OK повідомлю про те що в мене не є маніакальним ставлення до підписів але скажу таке. Якщо людина щира а не лицемір, то вона живе за тими принципами, які є її девізом, тобто цей підпис. Ви, тай ваш одновірець цитуєте божі слова, які є для вас символічними, але по поведінці цього не видно... Ви також багато нафантазували, що я не писав, а додумали собі, ну не винен я у ваших фантазіях. З нагоди, вітаю всіх з сьогоднішнім святом Благовіщення і наступаючими Великодніми святами. Всім міцного здоров'я, наснаги, толерантності, гарних врожаїв і медозборів!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, ЯроБа сказав:

Вони зацікавлені в наших послугах, ми в їхніх посівах. 

Дайте їм посилання на дану тему - нехай почитають пропозиції пасічників. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

При нагоді обовязково дам, але і ви підтяніться туди. Так би мовити будемо "працювати" на два фронти...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже виклав посилання на їх сторінці, Дякую за підказку...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, miro сказав:

все вірно, спочатку зігнати в артіль, а потім дати селянам "напрямок" в солодку сторону, а шо цікава річ, я чесно різну річ чував, а от такий підхід каже, жи діло його жиє ,а діти ше сі лупіт, якщо мова йде про інформацію, то ГО тут причім:dntknw:

кожний пасічник працює на свої пасіці як незалежна особа  і цією картою  ніхто  в господарську діяльність пасічника  не вмішується  ні агрохолдинг ні ГО.   реєстрація на карті спрямована для рівномірного розпреділення бджіл на посівах   для уникнення кочівлі  внасичені бджолами   села .  ГО тут ні при чому  і не   ГО є  модератором  а  назначена від ногьо особа яка знає   пасічників на певній   тереторії   і  неупереджено до них ставиться в незалежності від членства .  Так склалось що найбільш достовірною інформацією володіють саме ГО .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Sanich сказав:

Голова сільради може і послати :). З якого дива він щось про когось повинен по телефону невідомим людям підтверджувати?

Я з тобою згідний, але якщо я сам буду зацікавлений в цьому, то я попереджу того ж голову с/р про такий дзвінок.

Питання до захисників проекту в даному форматі, яким чином представники даних ГО, так звані модератори здійснюють контроль за достовірність наданої інформації пасічниками?

@ЯроБа дайте хоча б на одне з моїх запитань відповідь, а не зіскакуйте постійно з теми на особистості, бо я бачу що це Ваше таке життєве кредо, замість відповідей на питання викрикувати постійно "сам дурак" :IMHO:

І ще одне, шановний @ЯроБа, якщо ж Ви і надальше будете переходити на особистості, то я буду вимагати в адміністрації покарання для Вас :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я також, ви мене також нехило пресуєте...з святом вас, таке велике свято, радіти треба, а ви все про розборки..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ЯроБа сказав:

Вже виклав посилання на їх сторінці, Дякую за підказку...

 

відповідь керівника проекту на посилання 

Василь Мартюк Я не зареєстрований на цьому форумі. Тому дам тут кілька коментарів від розробників ресурсу.
1. Чому підтвердження через ГО? Тому що пасічні ГО мали б володіти найбільшою та найповнішою інформацію про бджолярів. Сайт повністю автоматизовується. Ніхто не телефонує до голів ГО для підтвердження того чи іншого учасника. При реєстрації учасника лист для підтвердження автоматично відправляється представнику даної ГО на його підтвердження. Із сільськими головами така модель перевірки буде значно затратніша. Але ми не проти, щоб сільські ради теж реєструвались на ресурсі. Якщо ви вважаєте, що це більш ефективна модель і ви зможете їх переконати в цьому.
2. Ми не обмежуємо співпрацю лише з кількома ГО. Будь яка!!! організація бджолярів може зареєструватись і надавати доступ своїм учасникам. Ця функція реєстрації ГО є у розділі реєстрація. Вона несе відповідальність за тих кого підтвердила.
3. Ми відкриті до співпраці і готові розглянути зустрічні пропозиції, але хтось мусить підтверджувати учасників, щоб мінімізувати ризики реєстрації недобросовісних пасічників або взагалі сторонніх осіб, які можуть спеціально викривляти інформацію, яка важлива для кочових пасік. Я готовий надати права адміна узгодженому вами бджоляру, який куруватиме цей ресурс.

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вся правда в останньому реченні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Вся правда в останньому реченні.

висувайте свою кандидауру від Хмельниччини   тому що від вашої області найбільше непідтверджених осіб 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ЯроБа сказав:

Я також, ви мене також нехило пресуєте...з святом вас, таке велике свято, радіти треба, а ви все про розборки..

Я так зрозумів що по темі Вам все ж сказати нічого, а тільки :ae:

Де Ваша, як активного захисника ГО, відповідь бодай на одне з поставлених питань??? :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для карти посівів дуже бракує  ще одного  подібного ресурсу - їх треба схрестити.

http://www.homecrossing.de/beespace/

Ось тоді буде БОМБА

Але можна користуватись і паралельно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ЯроБа сказал:

 Для пана SASHA.OK повідомлю про те що в мене не є маніакальним ставлення до підписів але скажу таке. Якщо людина щира а не лицемір, то вона живе за тими принципами, які є її девізом, тобто цей підпис. Ви, тай ваш одновірець цитуєте божі слова, які є для вас символічними, але по поведінці цього не видно... Ви також багато нафантазували, що я не писав, а додумали собі, ну не винен я у ваших фантазіях. 

цікаві люди бувають в житті..... які учать життю інших, не розібравшись і з своїм...

Зауважте, що ніхто вам і кривого слова не сказав, і   поведінка у нас адекватна. І повірте, що мій підпис не розходиться з моїми словами, вчинками в житті, таке у мене виховання. А те, що хтось сказав, чи висловив свою думку з того чи іншого приводу, на так як ви думаєте і яка не з ходиться з іншою думкою (тобто вашою) то це не означає, що це не правильно і до підпису нічого немає спільного!!!! А ви зразу починаєте переходити на особистості, все у вас змішалося і мухи і котлети......

Ви ж не знаєте ні @SASHA.OK ні мене, а зразу поставили всім діагноз. Був  нормальний діалог адекватних людей, поки ви не почали своє висловлювання( і щось тут хочете доказати ) Виставляєте якісь не зрозумілі претензії..... 

В Friday, April 06, 2018 в 13:43, SASHA.OK сказал:
В Friday, April 06, 2018 в 13:12, ЯроБа сказал:

Ні не збуджений я, пане SASHA.OK, ви помилилися

То тоді для чого такі висловлювання

В Friday, April 06, 2018 в 08:07, ЯроБа сказал:

Таке враження що ви себе поставили в центр вселенної і все повинно крутитися навколо вас.

 

В Friday, April 06, 2018 в 08:07, ЯроБа сказал:

то прапор вам в руки.

 

 

".

о такі  висловлювання і виглядають на .... спілкування....

хоча далі ви вчите інших як треба себе вести....

20 часов назад, ЯроБа сказал:

І хто в цьому винен? Тому повинні бути загальні правила, яких повинні всі дотримуватися. Все залежить від нас самих, а не від дядька З Москви чи Вашингтона... Чому ми такі бідні і нещасні,  та тому що так себе поводимо...Сьогодні я когось обдурив, завтра мене обдурять... Ось таке наше життєве кредо. Пора ставати цивілізованішими. Вибивати з себе цю бидляцьку натуру...

Це прикро коли людина бачить скалку в чужому оці, а колоди в своєму не бачить....Шануймося:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, mukola-s сказал:

висувайте свою кандидауру від Хмельниччини   тому що від вашої області найбільше непідтверджених осіб 

Я завжди відкритий до співпраці.

А надавати мені якісь повноваження, то напевне вирішувати не мені.

Хоча ці пункти, які описав на початку не спонукають до прозорості пасічників, а от прив'язка до моб. телефону в цій ситуації є обов'язковою.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, ЯроБа сказав:

Я також, ви мене також нехило пресуєте...з святом вас, таке велике свято, радіти треба, а ви все про розборки..

хотів би уникнути особистостей тому, повторюсь для багатьох форумчан, що апк "Мрія" знищила не одну пасіку,  недбалістью до навколишнього середовища стало те, що в людей гинула скотина, бо тракторист злив хімікати (залишок)посеред пасовища, в ставках гинула риба бо недбалий агроном поряд обробляв незважаючи на прогноз про дощ, мною і хлопцями, що підвязались допомогти, в ночі було спіймано знов же скид в річку хімікатів(тут буде багато тексту, а дальше їм прийшлось покинути наші угіддя, надіюсь на завжди), дальше продовжу: під час жнив в 2016 році жителі нашого селища заблокували були дорогу фурам які зі швидкістью 80 км гнали з гори не дивлячись ,що  поряд дитячий майданчик і дорогою жинуть худобу, а будинки підскакують від тих швидкостей, як горобці на гілці, коли прибули представники "Мрії" то замість того щоб зупинити шалений літ водіїв вони взялись погрожувати селянам, що лишуть їх паї, правда лишили вони їх вже не із своєї волі, а з волі селян. Тому "Мрія" мала б розпочати свій шлях до добрих речей, з доброю волею, а це визнавши заподіяну шкоду селянам , та повернувши їм втрачене, адже судитись з апк "Мрія" те все одно ......., ну ми розумієм.

А відносно наголошення про Свято, скажу такую річ, як християнин я усвідомлюю,не тільки день, пору і місце, я усвідомлюю змисл і значення.

Одновірець SASHA.OK

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, mukola-s сказав:

Ми відкриті до співпраці і готові розглянути зустрічні пропозиції, але хтось мусить підтверджувати учасників, щоб мінімізувати ризики реєстрації недобросовісних пасічників або взагалі сторонніх осіб, які можуть спеціально викривляти інформацію, яка важлива для кочових пасік.

Розробники далекі від реалій українського бджільництва і переповнені наївними ідеями. :IMHO: А жаль. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Предстаник ГО виступає чи то в ролі модератора, чи то посередника і отримує певні не властиві представникам ГО повноваження. На мою думку, держава робить вигляд, що всі ці ініціативи йдуть від громадськості, з низів. І тут вони явно перемудрили. Можливо це не так і погано - впорядкувати діяльність, якби існувала довіра до влади. А при таких розкладах, коли якийсь представник ГО почнє "рулити", цієї довіри буде ще менше. У нас є закон, але чомусь намагаються лобіювати одну явно корупційну організацію, за допомогою якої контролювати всю галузь. а всім людям, які не увійдуть в організацію, створять купу проблем. Все це робиться під маркою європеїзації, хоча насправді дана організація не має нічого спільного з європейськими місцевими асоціаціями. Я впевнений, що через певний час бджолярі самі еволюційно об'єдналися б у неформальні асоціації, як у Європі. Тільки не треба заважати людям своїми покращеннями. Будь-ласка, контролюйте пестициди, антибіотики, ветеринарію - це національна безпека і здоров'я нації. Все інше - від лукавого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дуже то вже інтригує, от є карта посіву, я для прикладу отримав інформацію що площа 300 гектарів ріпаку біля моєї пасіки, ту ж інформацію отримають,ще сотня пасічників, питання виникає на 300гектарів 600вуликів незабагато? чому спитаєте 600, та тому ,що поїде багато з розрахунку,що там нікого не буде, і ніякий агрохолдинг не вправі регулювати ставити мені пасіку, чи ні, общем поки-що я бачу абсурд даної ідеї.

Якщо і робити певні речі, так це б мало бути ось таким чином, агрохолдінги подають інформацію на загальний сайт, немає значення його назва має значення, що він для фермерів і великих агрохолдинів має бути єдиним, цю інформацію дійсно може брати будь який пасічник, але для регулювання питань, є можливість ініціювати на місцях в селищних Радах надання допомоги для регулювання можливих споживачів, так ми назвемо кочівників, тобто навчити звертатись в селещну Раду через інтернет знайшовши на сайті сільради телефон відповідальної особи яка надаватиме достовірну інфу. скільки і чим засіяні поля, звичайно для цього можна продумати неаби який інтерес для сільради, но ми про це замовчимо пока-що:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...