Перейти к содержанию

Чернівецький обласний осередок пасічників


Рекомендуемые сообщения

48 минут назад, ЯроБа сказал:

. Тому що на кожне поле вони виставили мітки де можна вивозити ту чи іншу кількість сімей, а якщо там стаціонар місцевого пасічника, тоді що? Звичайно будуть конфлікти в таких випадках. А це Мрії, також не на користь, та і спілчанам...

Як розуміти стаціонер місцевого пасічника? Є 300га. соняшника , є поблизу  1-1,5 км пасіка в 40 сімей і є вільне місце для 100 сімей  на землях Мрії . За вашими словами всі повині втратити ,бо місцевий пасічник  запекав територію. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви бачили карту? Наприклад в одного мого знайомого зелена мітка стоїть майже на його городі, А  в нього пасіка (стаціонар) біля 30 вуликів. Тепер розумієте про що я?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ЯроБа сказав:

Вважаю недоцільним ігнорування пасічників, які не є в різного роду спілках. Тому що на кожне поле вони виставили мітки де можна вивозити ту чи іншу кількість сімей, а якщо там стаціонар місцевого пасічника, тоді що? Звичайно будуть конфлікти в таких випадках. А це Мрії, також не на користь, та і спілчанам...

Пасіка на стаціонарі  полюбому стоїть на території чи земельній ділянці пасічника. Які він  (місцевий ) може ставити притензіі   до мене якщо я вивезу  і поставлю у лісосмузі  що  тісно прилягає до посівів агрофірми "Мрія"  свої 30 чи 50 вуликів. Яж не  поставив їх у нього в саду чи на йього сінокосі.  Сама ж ""Мрія""  точно  нічого не буде мати проти зайвих пару десятків  вуликів це їм навпаки плюс.  В них  досить великі посіви   так що я не  думаю що   наші  точківці з  сімями  50-100-200-300 сімей  не помістяться на їх  тисячах га   посівів. Я про те що   поля хватить усім, 

Від моїй місцевості   наприклад до їх найбліжчих посівів   від прилеглих  хуторів і сіл  десь  в межах 10-15 км. 

Ніхто з місцевих стаціонарників   воювать не буде.  :hi::az::wave: Вип"ють за знайомство, початок і кінець сезону і все буде гут.:IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До вас також питання - ви саму карту бачили? Гляньте уважно. Зеленими кружечками вони відмічають рекомендовані місця вивозу сімей. Тому щоб не було плутанини, людина яка планує вивіз пасіки повинна бачити що там пасіка з певною кількістю вуликів вже стоїть. Я про те що інформація про наявність вуликів повинна бути. Це буде зручно для всіх. Я не про те щоб когось кудись не пускати. Як це не можна зрозуміти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, ЯроБа сказал:

Ви бачили карту? Наприклад в одного мого знайомого зелена мітка стоїть майже на його городі, А  в нього пасіка (стаціонар) біля 30 вуликів. Тепер розумієте про що я?

Думаючий пасічнмк не захоче ставити 100 сімей біля городів, пасовищ , доріг де совгають коні, корови, люди . То дуже проблема для пасічника. Одночас коли стаєш в місці , де нікому не мішаєш є достатня база і якийсь власник з 10 нозиматозними вуликами начинає вкркчувати вінти, бо він місцевий . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Пахомич сказав:

...  і якийсь власник з 10 нозиматозними вуликами начинає вкркчувати вінти, бо він місцевий . 

Ну це ви вже занадто... Бо і серед так званих "проффі" пакетчиків, матководів, пасічників  є багато таких що "ВКРКЧУЮТЬ ВІНТИ" не гірше любого дрібного власника. Тут все залежить від людини а не від кількості сімей і чи він в спілці...Сволот завжди хватає...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ЯроБа сказал:

Ну це ви вже занадто... Бо і серед так званих "проффі" пакетчиків, матководів, пасічників  є багато таких що "ВКРКЧУЮТЬ ВІНТИ" не гірше любого дрібного власника. Тут все залежить від людини а не від кількості сімей і чи він в спілці...Сволот завжди хватає...

Розмова іде про розміщення пасік. Завжди  в селі  є пару пасічників "гав....истих і дрібних" ,які починають бігати до місцевої влади з скаргами - приїхали , навезли гнильцю, їхні бджоли грабують наших і тд.. і тп.. Наприклад (це реальні факти ) є двісті гектарів гречки, є село з  до десятком сімей  по прямй 3км. до гречки.  Є територія  де можливо поставити 100сімей біля гречки і починається хай . Вони місцеві зможуть опилити  і зібрати мед по повній? І ще одне , я прихїав понаносив болячок і в них бджоли гаплик, а мої живуть, як так може бути? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ви отак щиро собі признайтеся, як ви би поступили на їхньому місці. Але щиро і тільки  собі....:) 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Програма ще тестується.

Будь ласка зачекайте до 25 березня.

 

 

Дякую!

 

З повагою,

Sincerely,

Василь Мартюк

Vasyl Martiuk

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, ЯроБа сказал:

До вас також питання - ви саму карту бачили?

Доброго вечора.а можно побачити посилання на карту ???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Мирошнык сказав:

Доброго вечора.а можно побачити посилання на карту ???

Валерій, зараз вроді нічого не побачиш, так як сайт тестується:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені розробники прислали листа. Повноцінно сайт повинен запрацювати з 26 березня. До цього дня сайт на відладці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...