Jump to content

bosik2017

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  377
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

659

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  UA

General Information

 • Пасека в
  Kremenec
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  6-10
 • Ульи
  лежак и 12рам укр. рамка.
 • Порода пчел
  З крилами.

Recent Profile Visitors

1,853 profile views
 1. Ні це не той випадок. Бджоли в мене вже 7 рік. За перші три роки я вже практично поексперементував все що хотів: ловлю роїв, поділ на півльоту, підводки, підсадку маток (навіть іншої породи), вивід маток ройових, свищових і т д. Позаторік і вторік вже робив прививку з личинки. Так що для себе вже дуже багато взяв для себе.
 2. Юра тож пишу вам було все норм. Просто посипались меду в центральних по пів рамка печатного крайні не тронуті. Бджоли повигортав грубо більше по пів відра -+ з сімї. В чарунках бджоли знизу застигло мало вся на дні, Просто обсипались. Корм лишився. Розплоду не було. Як вони там зимували я їх навіть і не слухав торік. Я знав, що корму досить, оброблені від клїща і вирішив їх не трогати. Як ракіше було цікаво то що міг собі зимою пройтись послухати як вони там сидять (жужат не жужать) . Грішу на біпін. На аналіз не давав. То по знайомих є що вийшли майже всі, а є що - 30-50 % по сімям. В
 3. Нормально, як має бути. Сильніші що сиділи на 10-12 рамках. пускав в зиму. Поскорочував їх ще по 2-3 рамки. Всі плотно обсиджували 8-10 рам. Цукор не давав бо лишив ім золотарник.
 4. Є таке. У мене з 12 сімей сильних що ішли в зиму вийшло 4, з них 2 сімї теж плачевні лишилось їх на 3х вуличках. В зиму всі ішли на 8-10 рамках. Обробіток як завжди полоски, а в жовтні проливав біпіном (осип кліща був невеликий бо його візуально було менше торік як в 19 році). Шкода але бачу що лишусь без бджіл. Знову прийдеться починати з нуля. У сусіда з 5 вийшли всі 5 нормальної сили.
 5. А у вас що не має підсніжників? скільки треба ?? Питання по павловнії. В мене перезимувала тільки одна з трьох (садив торік дуже дрібненькими), але вона не є велика (товщиною з мізинець і висота десь пів метра) Коли робити технічний зріз і чи варто? Чи може вонв ще замелка?
 6. За наявності нормального интернету провайдерів телебачення є багато. Особисто дивлюсь Sweet tv (260 каналов + Футбол 1,2 HD) з нехитрим замутом 25,00 грн в місяць. Кидаю людині кожен місяць на шоколадку і маю 260 каналів з активованим футболом 1,2,3 HD. (кому цікаво можете черкнути в ПП) А то блін подуріли з тими оплатами за телеканали, нормально так беруть по дві сотні в місяць.
 7. Доробіть щоб не тримати ту всю вагу разом з шуріком на весу.
 8. Не хочу вас обидеть но с медом у вас будет напряжно. Пчел в ульях как в 4 рамочних отводках. там жалить не кому. Баки Ф2 облетаные на местном контенгенте с 10 семей 3-4 дают жару за всех . С расширением думаю все должно получится а вот нектар носить некому. Вы включите коменты на ютубе и сразу получите кучу критики и советов.
 9. На наступний день знайшов матку у свому нуклеусі (все ж вернулась на старе місце). Знову відібрав її у кліточку та відкрив 2 відділення у кліточці заліпивши їх канді. Хай виїдають та випускають через корм.
 10. До бджіл стараюсь вдівати одну і туж саму одежу. Привикають 100 процент. І з памяттю теж саме. Замітив теж тільки вдіну іншу рубашку, чи накину куртку ставляться з насторогою. Є сімї яким по барабану, є такі що при огляді обліплюють руки, лазять но не жалять, є в деяких що парочка буде літати біля лиця але трогати не будуть. Самий більший процент вжалень коли ненароком притиснеш.
 11. Підсажував плідну матку з нука у безматочну сім"ю типу "нальот на матку" Вранці матка в кліточці між 2 рамками вощини. а з рамок всю трусив бджолу трусив на шиферну та забирав кормові у переносний ящик. У вечері пішов глянути як там у них справи. Бджоли утворили гарний клуб між рамками та гарно обсіли кліточку. Анресії 0. Почав накрапати дрібний дощ. Ну рішив хватить їх так маринувати. Як кажуть делов то... Вернув їм суш, медові та медопергові рамки. Дощ пішов сильніший. Достав кліточку з маткою та відкрив кліточку. і все... Матка взлетіла і все. Мені цікаво
 12. Трапилась в цьому році пригода з наміченої заміни старої матки. Вивів десяток маток для себе. По обльоту 50 на 50. В одній сімї потрібно було поміняти матку бо їй вже 4 роки (бакфаст). Намітив неплодку яку хотів туди підсадити після обльоту (маток облітувались у відводках на 3 укр рамки). мітив усії зразу після виходу. З дня на день по календарику чекав засіву від неплодок. На 10-13 червня мали б бути уже яйця . Сталось так: 10 червня злітає сімя зі старою маткою покинувши 5 рамок розплоду 2 перги і 3 кормові. У вулику залишилось пару бджіл.; 13 червня злетів 3х рамочник з мо
 13. Дуже вдячеий. У мене того добра э кущів шість. Усі в різних місцях все росте при купці з одного кореня тільки там де посаджені , а осторонь чиі поблизу молодих лаконосиків не бачив. Тому і зробив такий висновок.
 14. Бджоли на ньому теж валом сидить. Догляд не потрібен росте та розростається само пл собі, хіба обрізати зайві пагони.
 15. Так точно . Лаконос. Має великий і товстий корінь. Добре що хоч росте на одному місці і з насіння не сіється, бо викоренити таку штуку важко. Всерівно росте. Хіба що хімією.
×
×
 • Create New...