Перейти к содержанию

Фрези


mascot

Рекомендуемые сообщения

вот и фото готово, фреза по металлу 

8612.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Фомич сказал:

паз под шпонку должен быть сквозной, сейчас сделаю фото

Ні він не проходить через весь отір , і він з двох сторін

Только что, Фомич сказал:

вот и фото готово, фреза по металлу 

8612.jpg

І це теж по металу 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Конструктор сказал:

Ні він не проходить через весь отір , і він з двох сторін

Такого я не встречал в своей практике.

Век живи, век учись и ... всего не узнаешь

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Фомич сказал:

Такого я не встречал в своей практике.

Вона стає ось на таку оправкуimage004.jpg.de41c4dd56e6582aa8cac74b699bf880.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Конструктор сказал:

Вона стає ось на таку оправку

Спасибо, теперь увидел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це фрези по металу,завтра зфоткаю,дядько токар здарував після розпаду совка і воєного заводу,вона деревину палить,бо має багато зубів,по дереву ось така,робота і чистота на висоті,купляв торік,125#16#32 коштувала 400 грв,зараз незнаю.

P_20171026_192017_p.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ворон сказал:

Це фрези по металу,завтра зфоткаю,дядько токар здарував після розпаду совка і воєного заводу,вона деревину палить,бо має багато зубів,

 

І ще в фрез для металу інший кут заточки і затиловки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, targal сказал:

Брав у них ножі і фрези якістьвідповідає ціні. Теж ножі на заточку до них відправляю

 І в яку ціну обходиться заточка ножів у них, наприклад на рейсмусі у мене стоять 400мм і на фуганку 300мм.  У нас я минулого року взнавав то було біля 70грн за ніж 400мм?

Це при тому, що нові ножі "schans" коштували у Вінниці на базарі рівно стільки ж 70грн за ніж і смислу ніякого робити заточку по такій ціні не було, простіше постійно нові купувати.

Вчора заказав ножі з ЧП"Механік" вони по 140грн, в два рази дорожчі.... подивлюсь на результат, їх уже повинно бути вигідніше заточувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також у них заказав ось таку фрезу https://mekhanika.uaprom.net/p30322917-freza-pazovaya-125h32h30.html

Ширину взяв одну з майже найбільших 30мм, подивимось як себе зарекомендує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, vladimir1980ist сказал:

Именно эта производство "Механик" .

Такого конструктива фрезы делают многие производители к примеру Иберус , Удача , ННН .

Из "забугорных" Ляйц , Фреуд , Лойко .

Цена на них высокая , во первых из за точности в производстве и сама заготовка из дорогого метала .

Плюс ко всему сами твердосплавные пластины не из дешовых . Но работают такого рода фрезы довольно таки хорошо , тихо , чисто , долго , а самое главное на много безопаснее чем то что имеют несколько зубов в виде звездочки .

Все ж таки дорого це скільки? Не могли б дати ссилку на неї на їхньому сайті? Ось тут представлений їхній товар:  https://mekhanika.uaprom.net/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, mascot сказал:

Все ж таки дорого це скільки? Не могли б дати ссилку на неї на їхньому сайті?

Если админ не против вот ссылка . Позвоните узнайте что и по чем .

http://mechanik.com.ua/

Сколько стоит я не знаю , так как свои фрезы покупал через ОЛХ .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Конструктор сказал:

І ще в фрез для металу інший кут заточки і затиловки

Ось як і обіцяв,фото фрез по металу,для зрівняня поклав свою фрезу

P_20180227_100522_1_p-800x600.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, vladimir1980ist сказав:

Именно эта производство "Механик" .

Такого конструктива фрезы делают многие производители к примеру Иберус , Удача , ННН .

Из "забугорных" Ляйц , Фреуд , Лойко .

Цена на них высокая , во первых из за точности в производстве и сама заготовка из дорогого метала .

Плюс ко всему сами твердосплавные пластины не из дешовых . Но работают такого рода фрезы довольно таки хорошо , тихо , чисто , долго , а самое главное на много безопаснее чем то что имеют несколько зубов в виде звездочки .

а в швидкості різання різниця є? металеві - тихоходи:IMHO:не пригорять кінці?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.02.2018 в 11:15, mascot сказав:

Наскілько погано і недоцільно працювати фрезою для метала по дереву

Звичайно, найкраще спеціалізований інструмент. Але, якщо нема кращого,піде і те, що є. Всі свої вулики збирав в четверть, четверть і фальці для рамок вибирав раніше пилою на циркулярці, а  зараз  тільки фрезою по металу, за один прохід.якість мене влаштовує повністю, нічого не палить і фреза довго нетупиться, бо зроблена з рапіду.

Фрезу ставлю в циркулярку, замість пили,  станок має 5600 об/хв.  Можливо, при більших обертах і буде палити деревину. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, davolodya сказал:

Звичайно, найкраще спеціалізований інструмент. Але, якщо нема кращого,піде і те, що є. Всі свої вулики збирав в четверть, четверть і фальці для рамок вибирав раніше пилою на циркулярці, а  зараз  тільки фрезою по металу, за один прохід.якість мене влаштовує повністю, нічого не палить і фреза довго нетупиться, бо зроблена з рапіду.

Фрезу ставлю в циркулярку, замість пили,  станок має 5600 об/хв.  Можливо, при більших обертах і буде палити деревину. 

Мене також влаштовувала всім і дерево також не палила, єдине що у неї кінчик на 1мм  під трапецію зроблений і це дає недолік у вигляді щілини в 1 мм 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, mascot сказав:

Мене також влаштовувала всім і дерево також не палила, єдине що у неї кінчик на 1мм  під трапецію зроблений і це дає недолік у вигляді щілини в 1 мм 

Фрези для різної роботи мають різну заточку. Моя дає кут 90 градусів, кінчики має гострі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, davolodya сказал:

Фрези для різної роботи мають різну заточку. Моя дає кут 90 градусів, кінчики має гострі.

Де б купити таку фрезу? Щоб була точно така як в моєму першому пості в цій темі , але з гострими кінчиками?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, mascot сказав:

Де б купити таку фрезу? Щоб була точно така як в моєму першому пості в цій темі , але з гострими кінчиками?

Або на чіпмейкері, або віддати переточити  ту, що є

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Лавр сказал:

а в швидкості різання різниця є? металеві - тихоходи:IMHO:не пригорять кінці?

Как Вы понимаете термин "скорость резания"  , возможно мы думаем по разному .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, mascot сказал:

 І в яку ціну обходиться заточка ножів у них, наприклад на рейсмусі у мене стоять 400мм і на фуганку 300мм.  У нас я минулого року взнавав то було біля 70грн за ніж 400мм?

Це при тому, що нові ножі "schans" коштували у Вінниці на базарі рівно стільки ж 70грн за ніж і смислу ніякого робити заточку по такій ціні не було, простіше постійно нові купувати.

Вчора заказав ножі з ЧП"Механік" вони по 140грн, в два рази дорожчі.... подивлюсь на результат, їх уже повинно бути вигідніше заточувати.

Осінню платив 100гр ніж на 310мм але в мене ножі дорогі. Я брав у них ніжі непамятаю в яку ціну

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, vladimir1980ist сказав:

Как Вы понимаете термин "скорость резания"  , возможно мы думаем по разному .

Кількість обертів на хвилину

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, mascot сказав:

Де б купити таку фрезу? Щоб була точно така як в моєму першому пості в цій темі , але з гострими кінчиками?

 В нас э завод по виробництву фрез,циркулярних пил(є сервіс перезаточки та ремонту)

Вони виготовляють нестадартні закази, ціна залежно від складності для прикладу......

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Лавр сказал:

Кількість обертів на хвилину

Количество оборотов в минуту , это и есть количество оборотов в минуту .

Скорость резания - это расстояние которое проходит пила или фреза  за секунду времени, если количество оборотов в минуту умножить на длину окружности и затем разделить на 60 секунд получим скорость резания измеряемую  в м/с  (почитайте что пишут на отрезных дисках для болгарки ) . При одних и тех же оборотах но с разным диаметром режущего инструмента , скорость резания будет разной .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...