Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Оптова закупівля мед ТОВ "Лумелі" м. Вінниця

т.0979960099.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буду чекати відгуків про роботу експортера.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

Буду чекати відгуків про роботу експортера.

на вчорашній день 48 грн/кг, за 2т.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В понеділок було 49 за 5.5тон , сьогодні коли отримали зразки сказали що ціна впала на 47грн. :hmm:, а ми їм..:ae:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На цей час 45 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Акація 40-70 грн. за кг., ріпак і сонях 35 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Від 32 до 65 грн. за кг. в залежності, який мед і який об'єм.

Сонях назвали ціну 35.

При великих об'ємах питання ціни прямі перемовини.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Після нового року здавав їм мед. Возив сам до них. Тару підписали мою. Говорили що найближчим часом привезуть. Майже через п'ять місяців випросив я свою тару. Прийшла не моя і всі кришки биті, з дирами. Для чого підписували тару? Якщо будете їм здавати, то знайте що тарі піпец.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Віталій П сказал:

Після нового року здавав їм мед. Возив сам до них. Тару підписали мою. Говорили що найближчим часом привезуть. Майже через п'ять місяців випросив я свою тару. Прийшла не моя і всі кришки биті, з дирами. Для чого підписували тару? Якщо будете їм здавати, то знайте що тарі піпец.

Дякую за відгук! Потрібно привчити заготовачів купувати мед з такою і якщо тара приїде в поганому стані гроші не повертати і справа піде.

В 2017 р. так ми спільно здавали мед і відверто мені сподобалося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Віталій доброго дня! Хотів би розібратися у вашій ситуації. Якщо є у вас можливість, надайте будь ласка інформацію, який номер партії і номер телефону людини з якою домовлялися. Заздалегідь дякую.

2 години тому, Віталій П сказав:

Після нового року здавав їм мед. Возив сам до них. Тару підписали мою. Говорили що найближчим часом привезуть. Майже через п'ять місяців випросив я свою тару. Прийшла не моя і всі кришки биті, з дирами. Для чого підписували тару? Якщо будете їм здавати, то знайте що тарі піпец.

Віталій доброго дня! Хотів би розібратися у вашій ситуації. Якщо є у вас можливість, надайте будь ласка інформацію, який номер партії і номер телефону людини з якою домовлялися. Заздалегідь дякую.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Володимир лу, Вітаємо у нас на форумі.

Хотілося взнати цінові позиції "Лумелі" по закупівлі меду на сьогодні. І хотілося знати, яку посаду в структурі даного експортера Ви займаєте.

Дякую!

А на рахунок тари, вважаю, що правило, коли експортер купує тару з медом, а потім при поверненні пасічник її викопувлює є правильним і до таких ситуацій не призвело б.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 05.07.2018 в 17:45, Wladimir_K сказав:

Від 32 до 65 грн. за кг. в залежності, який мед і який об'єм.

Сонях назвали ціну 35.

При великих об'ємах питання ціни прямі перемовини.

Володимир, доброго дня. Вам надали недостовірну інформацію. Підприємство ЛУМЕЛІ не купує соняшникова й мед по 35 грн.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Володимир лу сказал:

Володимир, доброго дня. Вам надали недостовірну інформацію. Підприємство ЛУМЕЛІ не купує соняшникова й мед по 35 грн.

 

Це було 5 липня і її надав Ваш працівник за телефоном, що є в інтернеті, як тел. представника "Лумелі".

Тому і є прохання надати реальні і достовірні цифри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Wladimir_K сказав:

@Володимир лу, Вітаємо у нас на форумі.

Хотілося взнати цінові позиції "Лумелі" по закупівлі меду на сьогодні. І хотілося знати, яку посаду в структурі даного експортера Ви займаєте.

Дякую!

А на рахунок тари, вважаю, що правило, коли експортер купує тару з медом, а потім при поверненні пасічник її викопувлює є правильним і до таких ситуацій не призвело б.

Менеджер. Ціна на соняшниковий мед 28-30 грн на сьогоднішній день. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Володимир лу сказал:

Менеджер. Ціна на соняшниковий мед 28-30 грн на сьогоднішній день. 

Інші меди не купуєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Володимир лу  а що воно дасть що будем піднімати це питання? Ви мені нові кришки пришлете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Віталій П сказал:

Володимир лу  а що воно дасть що будем піднімати це питання? Ви мені нові кришки пришлете?

Чому кришки, для навчання правильній роботі, тут або заплатити за тару або купити нові потрібно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Чому кришки, для навчання правильній роботі, тут або заплатити за тару або купити нові потрібно.

Дивлячись на реакцію під цим постом пасічника, думаю і надалі таке саме відношення буде до тари.

У мене були пошкоджені при здачі 2017 р. кришки в 10 л. відрах були пошкоджені навіть більше по винні поганої якості (брак у Житомирського заводу виробника) і мені експортер купив нові кришки, окремим пасічникам купував нові відра, тому що у нього такий принцип роботи. Тара купується з медом, а потім привозиться і переважується і пасічник повертає гроші, якщо тара пошкоджена експортер платить за неї гроші, або купує нову.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

експортер купив нові

Страна должна знать своего героя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Джаз сказал:

Страна должна знать своего героя.

Цього не буде така домовленість.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Wladimir_K.  Я у них ледве тару свою випросив. Говорив що потрібно вже готуватись до викачки травневого меду, на що мені сказали чому ви нам надоїдаєте віддамо ми вашу тару.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Віталій П сказал:

Wladimir_K.  Я у них ледве тару свою випросив. Говорив що потрібно вже готуватись до викачки травневого меду, на що мені сказали чому ви нам надоїдаєте віддамо ми вашу тару.

 

Тепер тут написали і багатьох бажання їм мед здавати пропаде, при однаковій ціні, виграє то й експортер, який надає кращий сервіс.

І пости вони тут зразу ж прочитали і відреагували, я б написав би хто у Вас брав мед і моб. тел., адже Ви нічого не втрачається, а багато пасічників про таке ставлення будуть знати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наберіь в пошуковій системі Лумелі і 2 посилання на який сайт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я нічого поганого не написав на мою думку. Ви хотіли відгук ,я описав свою неприємну для мене ситуацію. Вони що не бачать що відправляють?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Wladimir_K то скажіть  мені що за експортер я йому буду мед здавати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...