Перейти к содержанию

Рекомендуемые сообщения

Так Ви тоді оголосили ціну 48 а через два дня як я  говорю що їду до Вас то ви мені говорите,ой вже по 46. І це була не найкраща ціна на той час.  Я ще раз наголошую,коли йде домовленість про закупку меду вказуйте що це ціна з тарою,тоді я собі найду куда здати мед і тару мені повернуть МОЮ. А компенсацію собі залишіть на розвиток ТОВ Лумелі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Володимир лу сказал:

Думаєте тільки у вас проблеми з тарою, а у експортера немає?! Знаєте скільки випадків коли відра були куплені у пасічника з тріснутим дном, а в камерах мед витікав. І це нікого не хвилює!

P. S. Більше немає часу дискутувати багато роботи. Гарного вам медозбору.

Коли розмова пішла за тару , то чого експортери при закупкі меду не придлагають пасічникам " правильну"  тару 

Ви  можете купить оптом велику кількість бочок і предложить купить по нормальній ціні пасічникам і превизти одночасно з забором меду.

А наваром на продажі бочок може бути ваша реклама на бочкі , потрібно трафарет  та краска і назва вашої фірми поїхала по Україні з номером телефону 

( і ціною 2 долара за соняшник круглий рік кожен рік :umora: )

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Віталій П сказав:

Так Ви тоді оголосили ціну 48 а через два дня як я  говорю що їду до Вас то ви мені говорите,ой вже по 46. І це була не найкраща ціна на той час.  Я ще раз наголошую,коли йде домовленість про закупку меду вказуйте що це ціна з тарою,тоді я собі найду куда здати мед і тару мені повернуть МОЮ. А компенсацію собі залишіть на розвиток ТОВ Лумелі.

Ми з вами вели розмову по 48, коли ми отримали ваші зразки то проінформували вас що ціна пішла на спад, і на той момент вже була 46. Ви відмовились сказавши що у вас з місця заберуть по 48. А коли у вас ніхто нічого не забрав, ви всеодно привезли до нас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А це вже з вашої сторони свинство. І Ви заводите  багатьох цим постом в оману. Коли я Вам відправив зразки, ціна була 44 якщо не помиляюся. Пройшов деякий час і мені зателефонували і сказали що мій мед пройшов аналіз і Вам підходить. Я запитав ,а яка ціна зараз на мед, мені дали відповідь що 48, а для мене по 44 так як у мене на той час брали на аналіз Ви і була така ціна. Я Вам сказав що за таку ціну Вам не буду здавати. Через деякий час ми знову з Вами спілкувалися і ви сказали що мед по 48,а  через два дня прийняли по 46. Я пів року корячусь біля бджілок,а мене хочете тут дурнем виставити. Дякую за увагу!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Віталій П сказав:

А це вже з вашої сторони свинство. І Ви заводите  багатьох цим постом в оману. Коли я Вам відправив зразки, ціна була 44 якщо не помиляюся. Пройшов деякий час і мені зателефонували і сказали що мій мед пройшов аналіз і Вам підходить. Я запитав ,а яка ціна зараз на мед, мені дали відповідь що 48, а для мене по 44 так як у мене на той час брали на аналіз Ви і була така ціна. Я Вам сказав що за таку ціну Вам не буду здавати. Через деякий час ми знову з Вами спілкувалися і ви сказали що мед по 48,а  через два дня прийняли по 46. Я пів року корячусь біля бджілок,а мене хочете тут дурнем виставити. Дякую за увагу!

Я бачу Вам ніяк не вгодиш! Як не тара зламана то ціна не підходить ( то висока то низька). 

Будем закривати це питання. Бо немає більше ні бажання ні натхнення продовжувати цей діалог.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Володимир лу сказал:

Я бачу Вам ніяк не вгодиш! Як не тара зламана то ціна не підходить ( то висока то низька). 

Будем закривати це питання. Бо немає більше ні бажання ні натхнення продовжувати цей діалог.

Його потрібно забути було б давно і всі притензії владнати, ще при поверненні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Володимир лу сказал:

Будем закривати це питання.

Є питання. Ви маєте своіх заготовачів в регіонах?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Ціна на цей час.

Ріпак і сонях 32 грн. за кг.

Акація 55-60 грн. за кг.

Липа 45-50 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Ціна на цей час.

 Сонях 40 грн. за кг., за об'єм індивідуальні домовленості.

Акація 60-65 грн. за кг.

Різнотрав'я без ріпаку і соняху 45 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Здавав і я в минулому році мед в цю фірму. Здав 57відер, повернули всі через 2тижні. Зважування в нормі(вага співпала з моєю без розбіжностей), розрахувались правильно і при заборі меду . Відра не всі були мої, не всі були цілі (3 шт з тріщинами), але враховуючи, що відра пластикові, то я претензій не маю. Заготівельник  Галина Вікторівна. На слідуючу здачу, даний заготівельник в числі перших.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

На цю дату 40-41 грн. за кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Доброго дня. Мене звати Сергій. Хотів запитати у вас чи працюєте ви ще на ринку? Якщо так то які умови співпраці?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...