Перейти к содержанию

Акація червоно-рожева (Робінія клейка)


Miracle

Рекомендуемые сообщения

я їх бачив лише весною.

Повісьте на стовпі шмат колодки з напівтрухлявою серцевиною, і бджола-тесля обов'язково поселиться в ній і буде літати від травня до вересня. Для пришвидшення заселення бажано в кількох місцях на відстані 15-20см одне від одного засвердлити отвори діаметром 15мм
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Росла возле соседа такая,я третий год не могу её вывести.От корней размножается просто ужас . :angry:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Росла возле соседа такая,я третий год не могу её вывести.От корней размножается просто ужас . :angry:
Весной как проросла сантиметров 40-50 обработал ураганом.Пока паросли невидно.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надо-бы объединить с темой "Робиния клейкая".Справочники говорят.что Robinia glutinosa Sims и Robinia viscosa это синонимы

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Але воно потребує обов'язково стратифікацію і не кожного року воно,здається, й є.
Пропарювання при температурі 80 градусів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У кого есть такое дерево? Семенами не поделитесь?

Для тебе hadzumaki, Можу цілими деревами, є у мене в одному місці. Але вже великими, тобто по пошті не підуть. Приїжджай,- пригощу. Ну, а як буде насіння,- можу й ним. Але воно потребує обов'язково стратифікацію і не кожного року воно,здається, й є.
Далеко ехать. Семенами лучше :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Далеко ехать. Семенами лучше

hadzumaki, Домовились. Нагадай, коли дозріє насіння.
таки да бджола-плотник, тільки в мене на терені , доречі я їх бачив лише весною.

СЄРЖ,
Повісьте на стовпі шмат колодки з напівтрухлявою серцевиною, і бджола-тесля обов'язково поселиться в ній і буде літати від травня до вересня. Для пришвидшення заселення бажано в кількох місцях на відстані 15-20см одне від одного засвердлити отвори діаметром 15мм

язичник, А я так зрозумів, що це сімейні бджолки, - адже там їх літало з десяток. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджола-тесля або ксилокопа відноситься до одиночних бджіл. В одній колоді одночасно яйця можуть відкладувати кілька бджіл + біля колоди постійно літають трутні ксилокопи

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бджола-тесля або ксилокопа відноситься до одиночних бджіл. В одній колоді одночасно яйця можуть відкладувати кілька бджіл + біля колоди постійно літають трутні ксилокопи

язичник, Значить, десь поблизу була замашненька колода... :umora: А все ж, чомусь наші бджоли на робінію сильно не летять. Може та кількість зібраного з неї нектару неправда, яку хтось написав один, а решта всі переписують?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

ДобровоЛ а в Вас в цьому році є на деревах стрючки з насінням. обійшов всі деревця нічого не знайшов.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ДобровоЛ а в Вас в цьому році є на деревах стрючки з насінням. обійшов всі деревця нічого не знайшов.

СЄРЖ,
Далеко ехать. Семенами лучше

Хадзумаки, Десь післязавтра буду на пасіці. Схожу подивлюсь на рожеву акацію, може й знайду насіння... :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хадзумаки, Десь післязавтра буду на пасіці. Схожу подивлюсь на рожеву акацію, може й знайду насіння... :dntknw:
ну і...?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хадзумаки, Десь післязавтра буду на пасіці. Схожу подивлюсь на рожеву акацію, може й знайду насіння... :dntknw:
ну і...?
Дякую, що нагадали. Не до того, на жаль, було. Але вже взавтра буде результат. :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хадзумаки, Десь післязавтра буду на пасіці. Схожу подивлюсь на рожеву акацію, може й знайду насіння... :dntknw:
ну і...?
Дякую, що нагадали. Не до того, на жаль, було. Але вже взавтра буде результат. :az:
СЄРЖ, Хадзумаки, Тільки-но повернувся із обходу. Розсіяв ще трохи мордовника і буркуну, посадив вербу, що вирощував ціле літо із лозинки. Щодо рожевої робінії,- цього року на відміну від білої акації на ній дійсно майже відсутні стручки. А кілька найдених мною, має не більше двох-трьох зерен. А може це тому, що моя робінія ще молоденька? Але ж майже всі дерева цвіли...:dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Відвідав сьогодні кілька знаних мені дерев робінії рожевої на Троєщині - у Києві. Результат, на жаль, той же. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Лучше не семенами, а прививками к белой - быстрее гораздо.
Хороша порада! Чи є якісь особливості щеплення (період, спосіб і т. п.)? :dntknw: Буду вдячний за інформацію.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Далеко ехать. Семенами лучше :)
Ну, і надійніше. А щодо щеплення,- муторно. Та і ростки з коріння, які обов'язково через деякий час з'являються біля акації, будуть від рожевої, а не від білої. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Далеко ехать. Семенами лучше :)
Ну, і надійніше. А щодо щеплення,- муторно. Та і ростки з коріння, які обов'язково через деякий час з'являються біля акації, будуть від рожевої, а не від білої. :ay:
Муторно? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Далеко ехать. Семенами лучше :)
Ну, і надійніше. А щодо щеплення,- муторно. Та і ростки з коріння, які обов'язково через деякий час з'являються біля акації, будуть від рожевої, а не від білої. :ay:
Муторно? :dntknw:
Просто боюсь, мабуть, це вперше зробити. Ще немає досвіду з акацією. Ну і поросль від коріння - не останній аргумент. Але все ж навесні спробую... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто боюсь, мабуть, це вперше зробити. Ще немає досвіду з акацією. Ну і поросль від коріння - не останній аргумент. Але все ж навесні спробую... :ah:
Якщо є бажання і матеріал то все буде добре. Досвід залежить від об'єму виконаної роботи. У нас білої акації є багато а от червоно-рожеву потрібно шукати. Бажаю успіху. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто боюсь, мабуть, це вперше зробити. Ще немає досвіду з акацією. Ну і поросль від коріння - не останній аргумент. Але все ж навесні спробую... :ah:
Якщо є бажання і матеріал то все буде добре. Досвід залежить від об'єму виконаної роботи. У нас білої акації є багато а от червоно-рожеву потрібно шукати. Бажаю успіху. :hi:
А не підкажете строки прививки? :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А не підкажете строки прививки? :ah:
Щодо акації не знаю, не пробував. Думаю аналогічно фруктовим або іншим деревам чи кущам, залежно від способу прививки: ранньою весною до початку руху соків, літом у липні- серпні. Професійно прививками не займаюсь, так для себе. Весною вперше буду пробувати акацію, якщо знайду привої червоно-рожевої. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А не підкажете строки прививки? :ah:
Щодо акації не знаю, не пробував. Думаю аналогічно фруктовим або іншим деревам чи кущам, залежно від способу прививки: ранньою весною до початку руху соків, літом у липні- серпні. Професійно прививками не займаюсь, так для себе. Весною вперше буду пробувати акацію, якщо знайду привої червоно-рожевої. :dntknw:
evgenij M , у мене з привоями проблем немає. Але ж пересилці вони не підлягають,- не дійдуть живими. Є і цілий ліс посаджених мною білих акацій. Але привої, приміром, яблуні нарізують саме до сокоруху,- десь після 15 лютого. Акація ж розвивається пізніше за яблуні, тож , очевидно, й щеплення буде трохи пізнішим. А бруньками не зщеплюю,- рука вже не та... :wave:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у мене з привоями проблем немає. Але ж пересилці вони не підлягають,- не дійдуть живими.
Спокійно можна пересилати. Волога салфетка, кульок і на пошту.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у мене з привоями проблем немає. Але ж пересилці вони не підлягають,- не дійдуть живими.
Спокійно можна пересилпти.Волога салфетка.кульок і на пошту.
Щиро дякую і надіюсь що дасть Бог, десь у лютому 2015 повернемося до цієї теми більш конкретно. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Акація червоно-рожева (Робінія клейка)

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...