Jump to content

Miracle

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  147
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18

About Miracle

 • Birthday 11/21/1963

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  украина Киверцы
 • Стаж
  1-3 года
 • Kоличество семей
  2-5
 • Ульи
  украинские
 • Порода пчел
  помесные

Recent Profile Visitors

1,179 profile views
 1. Доброго вечора.

  чи виготовляєте ви вулики?

  як можна з вами звязатися.

 2. Доброго вечора.

  чи виготовляєте ви вулики?

  як можна з вами звязатися.

 3. Пальці дорожчі.Попробуйте зробити верхню планку з двох половинок.
 4. Да не треба ніякого яду ,бо в таких вуликах і бджола жити не буде.Найкращий і найдієвіший спосіб зажисту деревини від шкідників закладати на зберігання і сушку без кори
 5. Вулик левицького не зовсім українець Розмір українсьеої рамки 300*435 а рамка левицького 250*432 та й інших конструктивних особливостей хватає.
 6. А почему нет? Я это делаю фрезой 20 мм. А 25мм еще лучше и фрезеру легче
 7. Буває і 270. Я взяв найкращий варіант. Ну а коли 260 то тоді просто .... торба! як кажуть у нас, тобто ще гірше. Як всім відомо Вощини на українську рамку взагалі не випускають,розміру рамки теж зменшувати не бажано значить треба миритися з тим що є.
 8. Давайте трішки порахуємо Зовнішні розміри української рамки 300*435 мм,отже 300 мінус дпі боковинки по10 мм 280 ммпристандартній вощині 5 мм зазор на сторону,435 мінус 20 мм (верхній брусок) мінус 10 мм нижній брусок 405 мм ,5-7 мм заклад вощини на верхній брусок і все гут
 9. Це не зовсім так. Враховуючи розмір вощини за умови 315 мм в рамці залишається незаповнений простір. Простіше кажучи менінгіт. Тому краще українці робити саме під ширину 300-305 мм. Доброго вечора.Так діло в тім що 315 мм це внутрішній розмір вулика ,а рамка стандартна 300*435 мм І ніякого менінгіта.
 10. Дякую пане Петро і Микола Іванович за поздоровлення,При зустрічі
 11. Да не на чому не висіла ,їїтам простоне було,бджоли навіть язика не потянули .А от ідея про вулик з півкорпусів заслуговує уваги(наліто напіврамки а на зиму по центру гнізда цілі а по краям напіврамки)
 12. Та як таких особливостей і нема все як у звичайних вуликах.Чому дві надставки ,просто позаторік зробив вулики з надставкою на 145 трохи помучився з переходом бджіл у надставку,поки не вставив у пару рамок старої суші не хотіли її освоювати.Уцьому році зробив надставку на 215 проблем з переходом не було.Підняв пару рамок з гпіздового корпуса у надставку доставив між ними напіврамки з вощиною і процес пішов .Після того як матка почала сіяти у надставкових рамках гніздові опустив назад у корпус а їх місце заповнив навощеними піврамками.Чому два розміра надставок,просто так получилось чисто техніч
 13. Та ні. Вибачте. У Вас і у Приятеленко вулик на базі розробки аграрного університета. Тоді все нормально,дійсно за основу взята розробка аграрного університнта.Бокові стінки 35 мм товщини ,передня і задня 15 мм дошка,20 пінопласт і зверху ДВП. Надставки і дно 35 мм.Вулик легкий саме для кочівлі.
 14. Зачем вам заморачиватся с этим ОСБ ,если в мастерской подбит черновой потолок из доски зашейте его гипсокартоном и дешевле намного и экологичнее
 15. Я щось не зовсім зрозумів попередніх постів,чи то мене звинувачують у плагіаті чи що,Якщо так то я йне думав присвоювати собі авторства даного вулика ,дійсно конструкція взята з книги Гайдара і Поліщука (Пасіка) просто дещо я підробив під свої умови утримання.
×
×
 • Create New...