Перейти к содержанию

Карніка від племінної матки до її дочок F1 F2 F3 F4 !


Ismen

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, Брониславович сказал:

По логике все понятно , берем за основу лучшую семью и выводим от нее маток. Мы думаем что дочки от лучшей семьи создадут такие же семьи семьи . На практике таких семей получается только 15 -20 % и об этом мы узнаем только через год. Самые продуктивные семьи с матками свободного спаривания получаются из-за удачной гибридизации и поэтому плохо передают хорошие качества на наследству.  

Броніславович скажіть де брав племінних маток пасічник з карпатських гір,коли розмножував свою пасіку?І не секрет що у наших матководів практично всі породи  які завезли в Україну ,находяться на одному точку або в радіусі льоту матки чи трутня і всі матки вільного спарювання можуть принести такий вінегрет.Залишається тільки штучне осіменіння,ізольовані точки,яких майже нема,тоді можна ще щось говорити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Черкасець сказал:

І не секрет що у наших матководів практично всі породи  які завезли в Україну ,находяться на одному точку

Головне що за ними закріпилося слово "Матковод" а більше їм нічого і не потрібно:IMHO: "Коси бабло, коси";)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Fabro сказал:

Головне що за ними закріпилося слово "Матковод" а більше їм нічого і не потрібно:IMHO: "Коси бабло, коси";)

Ваня браво,прочитавши Рутнера думають що Бога за бороду можна брати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Fabro сказал:

Головне що за ними закріпилося слово "Матковод" 

А сейчас ещё все стали " СЕЛЕКЦИОНЕРАМИ" не имея об этом понятия.,главное что б рядом был интернет чтоб можна поумничать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Черкасець сказал:

Ваня браво,прочитавши Рутнера думають що Бога за бороду можна брати.

До Рутнера еще ум и талант нужен,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Черкасець сказал:

Ваня браво,прочитавши Рутнера думають що Бога за бороду можна брати.

Не согласен!

Брат Адам еще в тренде:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Кузьмич сказал:

Не согласен!

Брат Адам еще в тренде:IMHO:

Це вже в тему бакфаст.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Черкасець сказал:

Це вже в тему бакфаст.

Ошибаетесь ,книга не только о бакфасте:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Кузьмич сказал:

Ошибаетесь ,книга не только о бакфасте:hi:

Я знаю,але асоціація з бафастом,по крайній мірі у мене.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Черкасець сказал:

Я знаю,але асоціація з бафастом,по крайній мірі у мене.

Вот это и есть проблема в Украинском пчеловодстве!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Кузьмич сказал:

Вот это и есть проблема в Украинском пчеловодстве!

можливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Черкасець сказал:

 

1 час назад, Черкасець сказал:

Броніславович скажіть де брав племінних маток пасічник з карпатських гір,коли розмножував свою пасіку?І не секрет що у наших матководів практично всі породи  які завезли в Україну ,находяться на одному точку або в радіусі льоту матки чи трутня і всі матки вільного спарювання можуть принести такий вінегрет.Залишається тільки штучне осіменіння,ізольовані точки,яких майже нема,тоді можна ще щось говорити.

Я не говорил что это тупик. Я такой работой занимался 20 лет, максимально чего можно достичь это +20% по меду по сравнению с соседями. На нынешнем эта что бы идти дальше нужно 

Залишається тільки штучне осіменіння,ізольовані точки,яких майже нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Брониславович сказал:

Я не говорил что это тупик. Я такой работой занимался 20 лет, максимально чего можно достичь это +20% по меду по сравнению с соседями. На нынешнем эта что бы идти дальше нужно 

Залишається тільки штучне осіменіння,ізольовані точки,яких майже нема.

Зрозуміло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Ви ж мабуть говорите "колесо від Запорожця" а не "Запорожець від колеса", тож і з карпаткою правильно говорити "окрема популяція породи карніки"

Треба говорити правильно: порода Карніка і її популяції.

Ви , Андрію ,  можливо й праві праві. Але, як казала у школі наша математичка - від перестановки доданків сума не міняється.:umora::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, новичок сказав:

До Рутнера еще ум и талант нужен,

Важливе зауваження. Але :IMHO:, що горшки не святі ліплять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Важливе зауваження. Але :IMHO:, що горшки не святі ліплять.

"Лiпити горшки" и заниматся селекцией две бошьшие разницы и не оязательно каждый матковод должен быть селекционером,А у нас ещё и не мктковод но уже селекционер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, новичок сказав:

"Лiпити горшки" и заниматся селекцией две бошьшие разницы и не оязательно каждый матковод должен быть селекционером,А у нас ещё и не мктковод но уже селекционер.

Теоретики інколи бувають набагато "підкованіші " практиків.  І це буває  досить частенько. Буває  той, що не досяг чогось у практиці, стає викладачем цього предмету. Це взято із реального життя.

А що ж до горшків -то прислів"я можна пояснити так: людина все зможе, тільки потрібні знання, практика, зацікавленність  та впертість .:IMHO: І не сприймайте все так прямолінійно, особливо прислів"я...:ah::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.11.2017 в 13:03, Ismen сказал:

Бо постійно купувати племінних це не вихід! А от чи вдастся виводити своїх класних маток карніки (вибирати з кращих по ознакам та виводити з них! А потім із наступного покоління визначити ще кращих та цього разу вивести з них) ось що цікаво і таких публікацій нажаль незустрічав(

В кого бджільництво основний заробіток то це якраз таки і вихід. Карніку Ф-2 не вигідно тримати, буде роїтись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, teplov сказал:

Карніку Ф-2 не вигідно тримати, буде роїтись.

Если не управлять процессом и пустить все на самотек, любая порода, и F1 и F2 будет роиться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, kontroler сказал:

Если не управлять процессом и пустить все на самотек, любая порода, и F1 и F2 будет роиться.

Ну ето, наверное с весны не расширять и не качать мед. Ето  касается F1 (что баки что карника в ройку у меня не пошли), прям просто не могу привыкнуть к этому. А, раньше  с первых чисел мая все караулил и заглядывал по 5 раз.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Теоретики інколи бувають набагато "підкованіші " практиків.  І це буває  досить частенько. Буває  той, що не досяг чогось у практиці, стає викладачем цього предмету. Це взято із реального життя.

А що ж до горшків -то прислів"я можна пояснити так: людина все зможе, тільки потрібні знання, практика, зацікавленність  та впертість .:IMHO: І не сприймайте все так прямолінійно, особливо прислів"я...:ah::umora:

Я с Вами согласный что некоторые таланты без образования могут зделать больше чем некоторые учёные мужи,но это не значит что все должны быть гении.

А посмотрите у нас на форуме вчера трута от пчелы не мог отлечить а сегодня уже селекционер,и таких большинство.

Не обязательно хороший пчеловод или матковод должен быть селекционером.Каждый должен заниматся своим дело ,и это не значит что пчеловод не должен отбирать лучшее

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, teplov сказав:

В кого бджільництво основний заробіток то це якраз таки і вихід. Карніку Ф-2 не вигідно тримати, буде роїтись.

А про баків цього не скажеш...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, FES сказав:

Ну ето, наверное с весны не расширять и не качать мед. Ето  касается F1 (что баки что карника в ройку у меня не пошли), прям просто не могу привыкнуть к этому. А, раньше  с первых чисел мая все караулил и заглядывал по 5 раз.

 

:ay::umora:Оце людям втолкмачуєш, а вони ніяк не можуть повірити у це . А дехто у цій нерійливій характеристиці вбачає виродження бджіл, вважаючи , що вони повинні розводитися лише роїнням...:blink::dntknw: Але ж людина вже вивела першу штучну породу бджіл, то про яке виродження може йти мова? Племінні корови ж від цього не перевелися, а почали лише давати в десятки разів більше молока.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, новичок сказал:

не оязательно каждый матковод должен быть селекционером,

И это правильно

 

3 часа назад, новичок сказал:

А у нас ещё и не мктковод но уже селекционер.

Не всё так плохо, как кажется на первый взгляд

 

1 час назад, новичок сказал:

Я с Вами согласный что некоторые таланты без образования могут зделать больше чем некоторые учёные мужи

Редко, но бывает

 

1 час назад, новичок сказал:

но это не значит что все должны быть гении.

Абсолютно не значит

 

1 час назад, новичок сказал:

А посмотрите у нас на форуме вчера трута от пчелы не мог отлечить а сегодня уже селекционер,и таких большинство.

Человеку свойственно обучаться, растут над собой

 

1 час назад, новичок сказал:

Не обязательно хороший пчеловод или матковод должен быть селекционером.Каждый должен заниматся своим дело ,и это не значит что пчеловод не должен отбирать лучшее

Приведите свои мысли в порядок, а то Вы сами себе противоречите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, новичок сказав:

Я с Вами согласный что некоторые таланты без образования могут зделать больше чем некоторые учёные мужи,но это не значит что все должны быть гении.

А посмотрите у нас на форуме вчера трута от пчелы не мог отлечить а сегодня уже селекционер,и таких большинство.

Не обязательно хороший пчеловод или матковод должен быть селекционером.Каждый должен заниматся своим дело ,и это не значит что пчеловод не должен отбирать лучшее

Ну, поодинокий  підбір чи відбір - то ще не вся селекція. І я не соромлюсь признатися, що я не селекціонер, хоча виводжу дочок від маток знаменитих зарубіжних селекціонерів. Богові - богове, кесарю - кесареве. Але я користуюся послугами уже досягнутого в селекції, хоча й доводиться мені за це платити гарні грошики.:dntknw:Але по - іншому не можна.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...