Перейти к содержанию

Паркан для пасіки


miro

Рекомендуемые сообщения

3 хвилини тому, Шульц сказав:

В моєму регіоні акація біла швидще принаймі вдвічі за граб, а непролазніше (поки молода) раз в 10 та ще і мед іноді...

а хіба акацію можна підстригати,бо граб коли підстригаєш він надається окольтуренню

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, miro сказал:

а хіба акацію можна підстригати,бо граб коли підстригаєш він надається окольтуренню

Акацію теж стрижу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, miro сказав:

а хіба акацію можна підстригати,бо граб коли підстригаєш він надається окольтуренню

Чесно кажучи стриженої акації не бачив. але "стріляє" вона після зрізання чи обрубування так що граб  вдпочиває.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Шульц сказал:

Чесно кажучи стриженої акації не бачив. але "стріляє" вона після зрізання чи обрубування так що граб  вдпочиває.

Це точно непролізти ні пройти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, targal сказав:

Це точно непролізти ні пройти.

Я вже в якійсь темі тут писав є одна штука яка "ройде" ці зарослі як людина по траві це коровка...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, targal сказав:

Акацію теж стрижу.

ні з акацією ризикувати не хочу,мені ще із сусідом сварки не треба,за парканом його город,а акація насіння розкидає ого-го,мені на роботі хватає акації стовбура по двадцять метрів,та й пасіка метрів триста моя

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене такий паркан

100_0855.JPG

О, я вже показував:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, miro сказал:

ні з акацією ризикувати не хочу,мені ще із сусідом сварки не треба,за парканом його город,а акація насіння розкидає ого-го,мені на роботі хватає акації стовбура по двадцять метрів,та й пасіка метрів триста моя

В мене сусідка за акацієвий парка довго материлась а коли виросла каже що гарна справа холодок на городі не так сонце сушить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1.jpg

Ось так окультурена ппасіка в Кшиштофа Лоца. Використовував для обсадження туї виду Смарагд які призначенні для обгородження, недолік - ціна та час. 

Є ще один із варіантів, це насадження із жовтої акації (Карагана дерев'яниста), в одного із моїх колег обсаджена пасіка в 2 ряди - акація + сніжноягідник. Акація щільно насаджена захищає від вітрів і "людського ока" + хороший медодай, швидко росте.d2bbdb29a6ca7cbb8d90e3ae788d01b6.jpg

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А я сьогодні посадив шт 30 акаціі прямо в болото ну і зо 200 верб.Верба прийметься однозначно, а як з акацією?
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минуту назад, beemovie сказал:

Є ще один із варіантів, це насадження із жовтої акації (Карагана дерев'яниста), в одного із моїх колег обсаджена пасіка в 2 ряди - акація + сніжноягідник. Акація щільно насаджена захищає від вітрів і "людського ока" + хороший медодай, швидко росте.d2bbdb29a6ca7cbb8d90e3ae788d01b6.jpg

Помоєму це бобівник(золотий дощ), маю три дерева таких, але бджола майже не відвідує, може тому що дерева ще молоді. Поживем побачим як буде надалі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знайомі бачили в Англії зелені паркани із глоду. Цілі поля обсажені.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оцей паркан простояв рік на вигляд як новий.грошові витрати можете оцінити самі.

108_0086.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Винодел сказав:

Оцей паркан простояв рік на вигляд як новий.грошові витрати можете оцінити самі.

108_0086.JPG

І екологічно ж ! :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, igorstep сказав:

А я сьогодні посадив шт 30 акаціі прямо в болото ну і зо 200 верб.Верба прийметься однозначно, а як з акацією?
 

В болоті не ростиме. Біла акація навіть і  в піску росте, полюбляє сухі місця.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, miro сказал:

ні з акацією ризикувати не хочу,мені ще із сусідом сварки не треба,за парканом його город,а акація насіння розкидає ого-го,мені на роботі хватає акації стовбура по двадцять метрів,та й пасіка метрів триста моя

Семена семенами, а корни разойдутся по всему огороду

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Ильич (альп) сказал:

Семена семенами, а корни разойдутся по всему огороду

Это точно. У меня в конце огорода шесть акаций растет, то мотоблоком корни метров за двадцать от них выковыриваю. Деревьям правда лет 20.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Ильич (альп) сказав:

Семена семенами, а корни разойдутся по всему огороду

про що і я мову веду,на роботі легка пісочна земля 2 гектара +1 зовні,акація, клени, липа самонасів, каштан,сосна,самшит саджали,яблуні вишні сливи,інші фруктові насаджували,але клен той як заквітує а бджола загуде,так би і ходив і ходив на ту роботу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...