Перейти к содержанию

Продам бджолопакети, бджоломатки 2016р.


Рекомендуемые сообщения

WP_20151130_21_02_28_Pro.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

WP_20151130_21_02_28_Pro.jpg

Добротні у Вас ящики!!! Але як для мене більше підходять для перенесення рамок на пасіці. Цікаво як ви закріплюєте рамки.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Добротні у Вас ящики!!! Але як для мене більше підходять для перенесення рамок на пасіці. Цікаво як ви закріплюєте рамки.  

Самонарізами крайні рамки ящик 6рамочний .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добротні у Вас ящики!!! Але як для мене більше підходять для перенесення рамок на пасіці. Цікаво як ви закріплюєте рамки.  

Так це ж рамоноски шестирамочнi з лямкою для переноски .До ящикiв  для перевезення бджiл не мають нiякого вiдношення .Але все ж можна використати i для перевозки пакетiв , на недалекi вiдстанi . Сам давав таку рамоноску пiд перевозку пакету бджiл 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Знаю пчеловодов у которых 300 таких рамконосов,правда без лямок.Ставишь сушь, кормовую и за пакетами 4рр .Можна трухнуть лишнюю,и кормовую покупать не зачем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отличаются от пакетов (насколько я вижу на фото) вентиляцией с одной стороны и вверху над рамками пустое расстояние мм 150 отсутствует, что не есть хорошо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ящик на 6 рамок, это компенсирует небольшое подрамочное.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сама головна проблема цих ящиків що потрібно закріпляти рамки  а це час плюс  якщо вони на 6 рамок як не кріпи крайні рамки все рівно буде люфт рамок .  Цей рік брав ящики у знайомого що сподоьалося то це нетільки виборка  в верхніх рейках під рамку а й на дні пакету такаж сама виборка. Рамка стоіть як" мертва "а ні в право а ні вліво!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщоб були проблеми з перевозкою думавби про іншу тару а зрештою клієнти задоволені мені добре ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ящик на 6 рамок, это компенсирует небольшое подрамочное.

Брониславович, Вы хотели сказать надрамочное? Наверно, ДА. Если  не будем использовать на 6 рамочные пакеты.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

останнім часом покупці свідомо  забули що таке стандартний пакет   відшуковують  пасічників  яких можна обдерти як липку беруть  шестирамочні ящики і по  пакети і якщо попали на довірливого і недосвіченого витрясуть все можливе  а далі хай робить що хоче  з залишком  і часто таку ситуацію можна спостерігати на початку травня   тара позволяє трясуть в 10 числах травня можна брати і 6 рамочні але вартість буде відповідною  

На даний момент є покупці які згідні надати за стандартний бджолопакет(3+1) обо (4)  завдаток  в розмірі 1000 гривень тож варто робити висновки

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

останнім часом покупці свідомо  забули що таке стандартний пакет   відшуковують  пасічників  яких можна обдерти як липку беруть  шестирамочні ящики і по  пакети і якщо попали на довірливого і недосвіченого витрясуть все можливе  а далі хай робить що хоче  з залишком  і часто таку ситуацію можна спостерігати на початку травня   тара позволяє трясуть в 10 числах травня можна брати і 6 рамочні але вартість буде відповідною  

Продавці пакетів добре знають, що давать в пакет і скільки трясти бджіл і хоть 6-ти рамочний пакет, хоть 10-ти рамочний і лишнього ніхто ніколи не дасть, що за нісенітниця?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я бджолопакети на 2016 р продам не більше 20% з пасіки  і покупця на них вже маютож нікого не шукаю 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я бджолопакети на 2016 р продам не більше 20% з пасіки  і покупця на них вже маютож нікого не шукаю 

 

Так зачем пустые разговоры?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще раз повторюсь я і мої знайомі готові продавати по 1000 грн., по такій ціні можна буде при такій зимі купити думаю весною скільки потрібно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich pinned, unpinned и locked this тема
  • Sanich unlocked this тема

Нехотів писати у Марянові темі сімї які стоять в тіні необлітувались а от які до сонця робили обліт дуже погано бо велика кількість бджіл захолола під прильотними але зробивши біглий огляд розплоду непомітив але бджолу шкода і хотілосьби снігу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

є тройзек пешец штучнозаплідненні від Артема карпатка вучківська і власна репродукція а ціну я вказав на початку теми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої вітання! Чи хтось перевірявив днями сім"ї на засів маток та наявність  розплоду? Я сьогодні не втримався і переглянув декілька сімей, які по силі були  5 і 7 рамок. Матки Ф-ки від Богдана це Карніка і Вучківська ні засіву, ні розплоду не виявив. І це мене дуже тішить. Де був пізній розплід корма під"їли. Днями чекаємо морозів. Отже корма є, матки є, бджола облетілася, а розплоду не має. Заспокоївся. Всім вдалої зимівлі!

я бджолопакети на 2016 р продам не більше 20% з пасіки  і покупця на них вже маютож нікого не шукаю 

 

А щодо маток? Маю декілька ваших.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зрозуміло, але чи є замовники в Україні таких пакетів і іскільки їх?

:IMHO: під весну від таких замовлень відбою не буде!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 час назад, ДобровоЛ сказал:

:IMHO: під весну від таких замовлень відбою не буде!

тема на пакети табу поживем побачим.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 14.10.2015в11:30, Богдан1 сказал:

Продам бджолопакети карпатської породи та карніка F1. Ціна 700 грн. бджолопакет. Матки плідні неплідні карпатка тип вучківський, карніка. Ціна бджоломатки 160-180 грн.            тел. 097-432-88-20 Богдан.

Але не тема про продаж пакетiв конкретним користувачем .З вказаною цiною i телефоном користувача От не зрозумiло що там роблять iнщi

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Але не тема про продаж пакетiв конкретним користувачем .З вказаною цiною i телефоном користувача От не зрозумiло що там роблять iнщі

тему про продаж закрили так вони в мою перекочовують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Богдан1 сказал:

тему про продаж закрили так вони в мою перекочовують.

Та мабуть ця тема дуже цiкавить користувачiв Але цю цурерку у них забрали :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

Але не тема про продаж пакетiв конкретним користувачем .З вказаною цiною i телефоном користувача От не зрозумiло що там роблять iнщi

Мико, та це "болт з лівою різьбою"...- пам"ятаєте ?..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...