Jump to content

Николай77

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  433
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

458

1 Follower

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

General Information

 • Пасека в
  Кировоградская область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  ЛЕЖАК. ПАВИЛЬОН КОЛОСОК
 • Порода пчел
  украинская степная и карпатка

Recent Profile Visitors

2,222 profile views
 1. Так є люди які цим займаються. Але вони на форумі числяться як бариги , перекури і дуже не добрі люди.
 2. Це дійсно так. Можу сказати за себе що протягом 5 років купував пакети в Івано-Франківській та Львівських обл. Бджола карпатка в 1 рік шалений старт,добре працюють на ріпаку , акації , соняху. В зимку ідуть середняками. Весною слабі поганий старт і все спочатку їду за пакетами. Тому відмовився від пакетів з західної. Останні брав в Вінницькій укр.степову то скажу можливо не такий старт в травні але робота на соняху і зимівлі набагато краща
 3. Як засвідчує досвід дешеві пакети дорогий мед, дорогі пакети дешевий мед.
 4. Можу сказати що таке буваэ коли сім'ї в ройовому стані. І не обовязково.щоб вся пасіка була достатньо декілька заводил.
 5. Криза є криза. Але одні все продають і важають що вони розумні, інші все скуплюють по низьким цінам і вважають що вони розумніші, а треті просто тихенько сидять і чекають. Можу сказати за себе що якщо ціна на пакет булаб 1000 грн. то продав би пакети ну а якщо ціна буде 400 грн. То б пакетів 100 прикупив.
 6. Кому вони потрібні після 10 травня ще на 20 квітня можна булоб подумати
 7. Як намене то чим більше пасіка тим менше собівартість а чим менша пасіка тим більша,а в нас все навпаки . Бо бджільництво це не бізнес а для більшості це хоббі. Тому ніхто нерахує цю собівартість а ціна формується від попиту є попит то є ціна як немає попиту то хоч ба продати хоч за копійки. Бо собівартість в більшості наближається до НУЛЯ
 8. В минулому році на пасіка.біз було багато об'яв про продаж минулорічних маток бо напевно не на всі пакети були покупціто люди хотіли хоч щось заробити. Ціна була 150грн.
 9. Чесно кажучи не цікавився. І менулому році не планував брати так як стартова ціна була 1100 грн., а коли впала до 700 то вирішив де наша непропадала прикупити 50 пакетів це якраз по ціні була 1 тона меду. Добавлю на той час мед здав в жовтні по 40грн. На даний час мед в гаражі(((
 10. Я Вас прошу які породні пакети коли на одній пасіці і бакфаст,італійка,карніка і т.д. а за забором як Ви кажете дворняшки, хоча я називаю їх по іншому місцеві. А да я забув породні носять 100-150 кг. тоді в черні всі дружно переходимо в тему про мед і чекаємо ціну15грн.
 11. В 2019 купував пакети по 700, післі 10 травня пропонували по 600грн.
 12. Ціна на пакети просяде і це вже явно. Перекуп який в минулому році привозив пакети і ціна була 1200грн. то зараз формує партію по 900 грн. Багато знайомих пасічників на даний час самі не проти продати пакети по 1000-1200 грн. то буде перенасищення ринку пакетів ще більше ніж ринку меду.
 13. Що баки роятьься??? тут стверджують що вони теореточно не можуть роїтися
×
×
 • Create New...