Перейти к содержанию

Терморегуляторы, инкубаторы


uslav

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, realto сказал:

дуже зручно - порізавши ленту на 1, 2, 3 погонних метри отримуємо варіатори сушарки, якщо не багато пилку розміщуємо на метровці, більше на 2метровці, ітд...

 

Андрій, а до кожного куска треба своє реле чи як?

2 часа назад, teplov сказал:

Далеко не кожному підійде так би мовити мій метод. я роблю прививки майже кожен день, до тогож сам інкубатор знаходиться пів метра від мене в лабороторії, по різних причинах я внього заглядаю доволі часто навіть дуже і то буває що прогавлю коли вони починають масово лупитись. Матки котрі вилупились не в бігудях як правило пропадають так як Броніславович пише, та вони мені і не потрібні так як зі старих личинок. Взагалі то стараюсь ізолювати маточники як тільки їх запечатали, якщо відразу не зміг цього зробити то ізолюю як писав вище.

Цікавий метод, дякую за пораду :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Кагарлик сказал:

Андрій, а до кожного куска треба своє реле чи як?

Цікавий метод, дякую за пораду :az:

якщо придбаєш лівку яка розігрівається до 40 градусів і тобі ця температура підходить тоді реле не потрібне.
хоча мабуть краще його використовувати так як влітку при жарі плівка може розігрітись і трішки більше...
тоді можна підєднати через одне реле але контролювати температуру на одному робочому пристрої і по ньому вмикати і вимикати всі (так як датчик у термореле зазвичай один...)

а для інкубатора де має бути температура 35-36 потрібне реле саме в той простір який тобі потрібно контролювати,
бажано ще мабуть і вентилятор від компютора для більш однорідної температури.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, realto сказал:

хоча мабуть краще його використовувати так як влітку при жарі плівка може розігрітись і трішки більше...

Я хочу мед розигріть у бідонах і злить у бочки до кращих часів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Кагарлик сказал:

Я хочу мед розигріть у бідонах і злить у бочки до кращих часів.

підійде, навкруги бочки обмотаєш на ніч. плівка випромінює інфра червоні хвилі, мед розігріє до 40.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.11.2014 в 19:09, metrolog сказал:
Пахомич писал:
metrolog, Наприклад у вас нагрівачем є звичайна лампочка . При включені лампочка має повний накал ,температура підвищується накал зменшується,при встановлені заданої температури накалу немає починає температура падати починає появлятись накал +_ практично в десятих немає.

Мы говорим об одном, но на разных языках. Можно регулировать в дискретном режиме. Это когда ДА – НЕТ. Включено, выключено. При большей инерции может быть просто один параметр, включение, отключения утюга. В диапазоне, в таком случае выставляется интервал 35*С – 36*С (пример). В таком случае задается интервал средствами выдержки (реле, емкости, сопротивления). Может быть пошаговое регулирование. Когда теплоносителем управляют частичным изменением. В вашем случае напряжением, (регулятор напряжения). В этом случае устанавливают длину шага, и промежуток шага. Пример, меняем напряжение на 10 вольт, и импульсы продолжаем через 10 секунд. Бывают контактные, или бесконтактные. Варианты разные. Но принцип ошибок и рисков одинаковый.

Випадково чи не знайома кому така фірма:  “интернет-магазин "O-MEGA™"”у Харкові  ? Там знайшов підходяще обладнання . Та ось їх повідомлення: "Влагомер цифровой + терморегулятор ЦТРВ-1 для инкубатора есть в наличии.
В связи с нестабильной ситуацией на валютном рынке, мы работаем ТОЛЬКО по предоплате на карту Приват банка - указано в объявлении и в разделе "доставка и оплата" на нашем сайте.
Товар бронируется нами на 24 часа, с момента принятия заказа, именно столько мы ждём оплату. После этого срока заказ нами ОТМЕНЯЕТСЯ.
Номер карты Приват банка, для предоплаты Вашего заказа:............., оформлена на Климов Юрий..
."

Зв"язався з тим Юрієм. Зразу ж без всякого попередження на мене визвірився. А як я його спробував поставити тихенько на місце, сказавши,що я мовлю до нього нормальною мовою, тобто тихо,- тут і взагалі мене  послав, як він мовив: "Да не пошли вы со своей мовой! ",-  а я ж і не намекнув навіть на його рос. мовлення, а мав на увазі тихе моє мовлення до нього, а не його погрозливий майже крик до мене.

Цікаво, і як таких людей, що не розуміють навіть української (мабуть і з моєю російською був би той же ефект :ah:) тримають у Харкові в “интернет-магазин "O-MEGA™"” на таких посадах при бракові вакансій? Та дідько з ними!

 Мене цікавить інше питання: чи це не розвод, бо іншої оплати , ніж попередня на карточку в них  - немає. :frusty:

 А може хто й користувався послугами отого харківського  “интернет-магазин "O-MEGA™"”  з отими хитрими приписками ™"” ?    Ну, вже заодно й проконсультуйте, хто в курсі щодо " Влагомер цифровой + терморегулятор ЦТРВ-1" - чи правильний мій вибір? Бо я ж (стидно признатися ),- гуманітарій...:ah::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 А може хто й користувався послугами отого харківського  “интернет-магазин "O-MEGA™"”  з отими хитрими приписками ™"” ?    Ну, вже заодно й проконсультуйте, хто в курсі щодо " Влагомер цифровой + терморегулятор ЦТРВ-1" - чи правильний мій вибір? Бо я ж (стидно признатися ),- гуманітарій...:ah::az:

 

Я нещодавно заказував такий регулятор батьку для курячого інкубатора. По обяві на ОЛХ знайшов там дуже приємні люди, Олег якщо не помиляюсь і оплата наложкою. Можу спитать тел. у батька бо собі не зберіг. Ціна 240 грн приблизно.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часа назад, Кагарлик сказал:

 

Я нещодавно заказував такий регулятор батьку для курячого інкубатора. По обяві на ОЛХ знайшов там дуже приємні люди, Олег якщо не помиляюсь і оплата наложкою. Можу спитать тел. у батька бо собі не зберіг. Ціна 240 грн приблизно.

 

Земляче, а як він точно називається? Бо інкубатори випускають з терморегуляторами  від 36 С і вище і без регулятора вологи...:ah: І їх дані не завадять,- це точно!:ay: З мене:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 час назад, ДобровоЛ сказал:

Випадково чи не знайома кому така фірма:  “интернет-магазин "O-MEGA™"”у Харкові  ? )  чи це не розвод, бо іншої оплати , ніж попередня на карточку в них  - немає. :frusty:

 А може хто й користувався послугами отого харківського  “интернет-магазин "O-MEGA™"”  з отими хитрими приписками ™"” ?    Ну, вже заодно й проконсультуйте, хто в курсі щодо " Влагомер цифровой + терморегулятор ЦТРВ-1" - чи правильний мій вибір? Бо я ж (стидно признатися ),- гуманітарій...:ah::az:

Я спiвпрацював. Купував 4 терморегулятори .Тiльки пересiкались з продавцем бiля супермаркета ,там де я призначив ." терморегулятори стоять на пилкосушках , один на термокамерi .Четвертий на iнкубатор для дорощування маток  пущу Всi працюють нормально .Купував ще по 120 гривень http://kharkov.prom.ua/p39859083-tsifrovoj-termoregulyator-mtr.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Я спiвпрацював. Купував 4 терморегулятори .Тiльки пересiкались з продавцем бiля супермаркета ,там де я призначив ." терморегулятори стоять на пилкосушках , один на термокамерi .Четвертий на iнкубатор для дорощування маток  пущу Всi працюють нормально .Купував ще по 120 гривень 

Романовичу, це саме отой -   “интернет-магазин "O-MEGA™"”  ?  І ще - (як мед, той ложкою!:ae:) - щодо " Влагомер цифровой + терморегулятор ЦТРВ-1" - за 359 гривасів, чи правильний мій вибір, як ви вважаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Романовичу, це саме отой -   “интернет-магазин "O-MEGA™"”  ?  І ще - (як мед, той ложкою!:ae:) - щодо " Влагомер цифровой + терморегулятор ЦТРВ-1" - за 359 гривасів, чи правильний мій вибір, як ви вважаєте?

Це якийсь крутий я купляв цип цип за 197 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Романовичу, це саме отой -   “интернет-магазин "O-MEGA™"”  ?  І ще - (як мед, той ложкою!:ae:) - щодо " Влагомер цифровой + терморегулятор ЦТРВ-1" - за 359 гривасів, чи правильний мій вибір, як ви вважаєте?

Добавив ссилочку на тi що в мене А це дуже ненадiйний ,так менi сказав продавець У самого такi  два вийшли з ладу I один бiдон 40 лiтровий за нiч перегрiвся до рiдкого 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Романовичу, це саме отой -   “интернет-магазин "O-MEGA™"”  ?  І ще - (як мед, той ложкою!:ae:) - щодо " Влагомер цифровой + терморегулятор ЦТРВ-1" - за 359 гривасів, чи правильний мій вибір, як ви вважаєте?

Леонид, сейчас нет нестабильной ситуации на валютном рынке, кроме того подобную продукцию выпускают в Харькове . Считаю, что это развод. Владелец карты сидит в тюрме, в место него на воле делки делают оборудки, а когда поступит заявление от пострадавшего, то он скажет- Начальник, шо за базар, я сижу ш\на кичи под охраной хозяина, какие ко мне претензии?.

:at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Мене цікавить інше питання: чи це не розвод, бо іншої оплати , ніж попередня на карточку в них  - немає. :frusty:

 А може хто й користувався послугами отого харківського  “интернет-магазин "O-MEGA™"”  з отими хитрими приписками ™"” ?

В 2014 році замовляв свій терморегулятор. 

d242.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, pchel сказал:

В 2014 році замовляв свій терморегулятор. 

Я тоже такой купил, выброшенные деньги. Настройки сбиваются при перепаде напряжения, кабель датчика температур очень короткий . Немного помучался , выбросил и купил другой, который работает без проблем.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всім дякую!:az:  Використовуючи вашу інфо знайшов і замовив у "Альтнот" з Одеси те, що мене зацікавило - РТРВ - 16\П за 560 гривасів . Це термо і вологорегулятор в одному. Доставка - НП, оплата по прибуттю. Матки повинні виводитися, як у бджолосім"ї,- тому й так дорого обходиться апаратура. Весь інкубатор вартуватиме більше за 1 тис. грвн.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Всім дякую!:az:  Використовуючи вашу інфо знайшов і замовив у "Альтнот" з Одеси те, що мене зацікавило - РТРВ - 16\П за 560 гривасів . Це термо і вологорегулятор в одному. Доставка - НП, оплата по прибуттю. Матки повинні виводитися, як у бджолосім"ї,- тому й так дорого обходиться апаратура. Весь інкубатор вартуватиме більше за 1 тис. грвн.:IMHO:

помоєму там вказано що це терморегулятор температури чи вологості...

тобто мабуть є два датчика але розетка одна, тобто відключить щось при досягненні заданого показника, 

те що буде ввімкнене чи нагрівач чи зволожувач...
 

а інший параметр - мабуть потребує іншого (другого ) регулятора...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Граніт сказал:

Леонид, сейчас нет нестабильной ситуации на валютном рынке, кроме того подобную продукцию выпускают в Харькове . Считаю, что это развод. Владелец карты сидит в тюрме, в место него на воле делки делают оборудки, а когда поступит заявление от пострадавшего, то он скажет- Начальник, шо за базар, я сижу ш\на кичи под охраной хозяина, какие ко мне претензии?.

:at:

Дякую, я так був і зрозумів. Крім попереднього перерахунку на карточку - інші варіанти просто категорично заперечувалися. Це є дуже дивно . А у розмові з тим кадром проскочило слівце по фені... Та слово (феню нам теж трохи викладали, як сленг) і фото були колись моїм "хлібом"...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, realto сказал:

помоєму там вказано що це терморегулятор температури чи вологості...

тобто мабуть є два датчика але розетка одна, тобто відключить щось при досягненні заданого показника, 

те що буде ввімкнене чи нагрівач чи зволожувач...
 

а інший параметр - мабуть потребує іншого (другого ) регулятора...

Перечитав пару раз інструкцію. Написано, що працюють незалежно один від одного. А втім - поживемо, побачимо. Може й повезе... :ah: А ні,- буду по старинці  працювати. Та переконаний, що гарний інкубатор з гарантійним підтриманням заданих параметрів, все ж потрібен, особливо згадуючи умови минулого травня.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Перечитав пару раз інструкцію. Написано, що працюють незалежно один від одного. А втім - поживемо, побачимо. Може й повезе... :ah: А ні,- буду по старинці  працювати. Та переконаний, що гарний інкубатор з гарантійним підтриманням заданих параметрів, все ж потрібен, особливо згадуючи умови минулого травня.:dntknw:

Не только погода вносит свои корективы но и удобство в работе очень важный момент .Матководство ювелирная работа и инструмент должен быть на высоте .Тогда работать охота :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Всім дякую!:az:  Використовуючи вашу інфо знайшов і замовив у "Альтнот" з Одеси те, що мене зацікавило - РТРВ - 16\П за 560 гривасів . Це термо і вологорегулятор в одному. Доставка - НП, оплата по прибуттю. Матки повинні виводитися, як у бджолосім"ї,- тому й так дорого обходиться апаратура. Весь інкубатор вартуватиме більше за 1 тис. грвн

Крім нагрівального елемента, терморегулятора і вологорегулятора ще необхідно подумать про такий елемент як зволожувач. Сам по собі вологорегулятор має вмикать зволожувач при падінні вологості нижче заданого рівня. Можливо краще знайти зволожувач з датчиком вологості.
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А как это выглядит на практике .Какойто нагревательный элемент перестает греть воду в инкубаторе :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Т.к. в инкубаторе постоянная температура для поддержания влажности достаточно иметь емкость с водой у которой можно регулировать площадь испарения.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Брониславович сказал:

Т.к. в инкубаторе постоянная температура для поддержания влажности достаточно иметь емкость с водой у которой можно регулировать площадь испарения.

От саме так я і планую зробить. Поставить в інкубатор прилад для вимірювання вологості і підібрать посудину необхідної площі. Але, якщо пан Леонід придбав регулятор вологості, то він має працювать в комплекті зі зволожувачем, інакше в ньому сенсу немає.:IMHO:
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

А как это выглядит на практике .Какойто нагревательный элемент перестает греть воду в инкубаторе :hmm:

Зволожувач розпилює в повітрі мікро частинки води, коли рівень вологості падає нижче заданого. Ось для прикладу -http://bt.rozetka.com.ua/humidifiers/c80130/

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Терморегуляторы, инкубаторы

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...