Jump to content

pchel

Активные Пoльзователи
 • Content Count

  417
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

918

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Україна Полтавська область

General Information

 • Пасека в
  Полтавська область
 • Стаж
  16-25 лет
 • Kоличество семей
  71-100
 • Ульи
  Лежаки, бк 10х(300+145) рамок
 • Порода пчел
  Укр. степова, Карпатка, Карніка

Recent Profile Visitors

2,360 profile views
 1. Весна. Але не дадуть нормально працювати. Кожен рік одне й теж. Два зайці, мабуть самі розумніші, прибігли прямо на пасіку. Сіли в траві, метрів три перед вуликами й трясуться. А техніка вже на полях.
 2. В тіні це тому, що сонце зараз низенько. Підніметься сонце, сніг розтане і полетять бджілки. Влітку зажди з’являється ідея посадити по середині пасіки ще горіха. Ліс від сонця не рятує. До обіду одна сторона печеться на сонці, а після інша. Хоча і без сонця не можна. Нажаль такої можливості, як повертати вулики за сонцем, немає.
 3. Там не зовсім низина. Є невеликий кут нахилу. Вода не швидко, але стікає вся до низин. Це вже другу зиму таку сніжну переживаємо. Влітку тут дуже гарно.
 4. Весна ау! Ти де? Сонечко світить, але бджоли не спішать на холодний сніг. Хоча поодинокі вильоти є. Заглянув, сидять тихенько. Чекаємо Теплого Олексія.
 5. Ось таких злодіїв наша поліція і ловить. А коли візок з вуликами від’їде трішки далі, кілометрів так на 4-5, то ніякі не оперативники, не група швидкого реагування вже їх не знайде. В кращому випадку приїдуть сфотографують місце де стояли колись вулики. А взагалі то навіть не моя думка, а з досвіду. Крали, викликав, фотографували. Навіть сліди возика теж були, правда до дороги.
 6. Мабуть, Ви мене не вірно зрозуміли, Микола Романович. Я перераховував кошти не думаючи не про які копієчки. Мені здається це не та сума, щоб їх рахувати. Зараз перечитуючи форум бачу розбіжності. Тому й попросив уточнити.
 7. Обробив 4 сім’ї гарматою. Бджоли живі, матки теж. Кліщ сипеться. Тепер чекаю поки вийде весь розплід, щоб обробити всю пасіку. Прохання тільки, Степан Іванович, уточніть ціну. Я замовляв 20 мл 130 грн. Виходить 6,5 грн/мл. В оголошенні Ціна - до 50 мл - 5 грн./ мл. Дякую.
 8. Я взагалі коли подивлюсь на ось ці фото, які ми тут викладаємо, становиться аж страшно. Таке враження, що ми тільки зараз всі дружно почали боротися з цим паразитом.
 9. Цей тиждень займався скороченням гнізд у вуликах лежаках. Коли забрав суш, то побачив таку картину. У більшості сімей було так У деяких І дві сім’ї були були на грані виживання. Так, що мої переживання на рахунок діють - не діють були даремні. Варофлу працює і працює дуже гарно.
 10. Полоски Варофлу отримав, дякую. Особливого контролю як вони працюють не проводив, а просто зранку пройшов і подивився на прилітні дощечки. На деяких лежало від 5 до 10 кліщів.
 11. У сім’ях, в які поставив смужки від кліща, хочу відмітити статус вулика - Смужка від кліща - Зараз доводиться відкривати кожен вулик і відмічати статус. А як добре було б з такою функцією як - Масовий огляд - Звісно можна відмітити і там, але тоді, щоб побачити треба відкрити вулик. На мою думку, краще коли заходиш на пасіку і бачиш це по статусу.
 12. Потрібно 25 пачок Варофлу. Адреса і телефон в особистих повідомленнях.
 13. Я вчора писав Вам в приват, але відповіді так і не отримав. Тепер все зрозумів чому.
×
×
 • Create New...