Jump to content

Вулик Прокоповича


Recommended Posts

Існує безліч конструкцій вуликів. Усіх не вивчити, а з вуликом Прокоповича познайомитись та вивчати необхідно, адже це наше кревне. Віддаю данину

у цій темі. Він напрацював дещо цікаве що і мене захопило. Маю бажання зробити пару таких і собі для дослідів та вичення: 1-й назову - Київ, 2-й - Біла Церква.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ЗДЕСЬ ПРОДОЛЖЕНИЕ РАССКАЗА ПРО УЛЕЙ ПРОКОПОВИЧА = VIDEO LINK = http://youtu.be/95JmoCovlaw PART-1. Украинское Пчеловодство: Соломка В.О.: Тайна Вулика Петра Прокоповича! Часть-1. 16.05.2014. Выступление украинского пчеловода Соломки Василия Алексеевича о тайнах строения уникального втулкового улья, изобретенного пчеловодом Петром Прокоповичем. Выступление на Конференции, посвященной Петру Ивановичу Прокоповичу в Институте пчеловодства в г.Киеве, Украина. 16.05.2014. UKRAINE, Kiev: Miracle of Petro Prokopovich's Frame Beehive. PART-1. 16.05.2014. :ae::ae::ae: VIDEO LINK = http://youtu.be/95JmoCovlaw Василий Александрович Соломка рассказывает о строении и личном испытании работы рамочного улья Петра Прокоповича - на открытии Конференции, посвященной украинскому пчеловоду-изобретателю рамкового (втулкового) улья Петру Прокоповичу в Институте пчеловодства в Киеве, УКРАИНА. 16 мая 2014 г. :ae::ae::ae:

Link to comment
Share on other sites

Victor Fursov

Віктор все добре .. от тільки не можу зрозуміти що ви хочете сказати отими смайликами що чіпляєте по 3 штуки ???? :dntknw: маю на увазі оці. :ae::ae::ae:
Link to comment
Share on other sites

Василий Александрович
Хто такий? Или Вы не в теме? И еще. Прочтите правила флрума - написание сообщений ПРОПИСНЫМИ буквами запрещено.
Link to comment
Share on other sites

При кінці відеоролика Василь Олексійович каже про столяра "золоті руки" :"Тут є його телефон" і все.... кінець. Може кому відомий номер телефона цього майстра, прошу. Чи хто із форумчан виготовляє вулик власноруч? Вулику Прокоповича "Многая лета...."

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Майстра звати Віктор Валерійович Шестопал тел. 0674988866.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Если есть чертежи улья-прозьба выложить здесь на форуме.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...