Jump to content

Перший форум уЛьвові...

Petrovych61
 Share

Recommended Posts

Скажу тільки одне - форум відбувся. Завтра другий день. Попередньо пропоную пару фоток, поки хтось якісніші не викладе. Біля церквиpost-3-1224347360_thumb.jpg Пані Васильківська і господар свята - Грибок Микола Івановичpost-3-1224359335_thumb.jpg Болгари привезли свої препарати post-3-1224347525_thumb.jpgpost-3-1224347605_thumb.jpg Вулик з Волині post-3-1224347694_thumb.jpg Вироби з воску post-3-1224347748_thumb.jpg Меди post-3-1224347814_thumb.jpg - напригощався!!! :az: Але все в нормі - і живим лишився, і не бив нікого... :umora:

Петро, гарні фото! :ay: Давайте іще!

Молодці!!! Так тримати!!!!!

Загальне враження було в мене таке, якби попав в одну велику родину, особливо коли ходив зі Струком... Один одного зають, питають про сім"ї, жартують, ПРИГОЩАЮТЬ :umora: ... Ну і для мене пасічника-салаги попасти серед такі прізвища як Поліщук, Осташевський, Гайдар, Комісар - було досить вражаючим, хоча не звик створювати собі кумирів. Правда і поводяться ці люди так, що не дуже то з них кумирів і створиш - досить привітні і прості в спілкуванні. Отримав візитівку від Сенчука, якби мав з собою книжку, то можна було взяти автограф Горніча... Сподівався більше на якісь практичні "штучки", але реманенту пропонували дуже мало, та і нічого нового... Був концерт, правда шкода що виступаючих не дуже і слухали ;) . Взагальному все було нормально, хоча я перший раз на такому заході і порівняти немаю з чим. Головне скажу - варто зустрічатися! :az: Одне прохлопав - не запросив болгар з їх препаратами на Точок.

Пів години як приїхав. Подам кілька фото.post-218-1224451540_thumb.jpgpost-218-1224451575_thumb.jpgpost-218-1224451636_thumb.jpg-храм св. Андрія вражає своєю величчю. post-218-1224451711_thumb.jpgpost-218-1224451749_thumb.jpgpost-218-1224451798_thumb.jpgpost-218-1224451846_thumb.jpg - відкриття показовоі пасіки- павільйона Братства в Буському районі Львівської обл. post-218-1224452081_thumb.jpg- екскурсія в Олеський замок -колиску польських королів і українських гетьманів. post-218-1224452114_thumb.jpg- головний редактор журналу "Агровіт України" Тарасюк Володимир Володимирович. post-218-1224452148_thumb.jpg post-218-1224452187_thumb.jpg- Тетяна Юріївна Васильківська, Уляна Василівна Мовна, Василь Антонович Гайдар. post-218-1224452234_thumb.jpgpost-218-1224451905_thumb.jpg post-218-1224452299_thumb.jpgpost-218-1224452346_thumb.jpgpost-218-1224452385_thumb.jpg post-218-1224452418_thumb.jpgpost-218-1224452452_thumb.jpgpost-218-1224452522_thumb.jpg-міжнародна конференція в галереї мистецтв.

post-218-1224451676_thumb.jpg

post-218-1224452264_thumb.jpg

Сподівався більше на якісь практичні "штучки", але реманенту пропонували дуже мало, та і нічого нового... Був концерт, правда шкода що виступаючих не дуже і слухали wink.gif . враження було в мене таке, якби попав в одну велику родину

:):IMHO1:

Варто крім смайликів щось написати, бо по-перше - в нас заборонені повідомлення з одних тільки смайликів, а по-друге я людина не дуже тямуща і не зрозумів їх значення... ;)

Варто крім смайликів щось написати,

Я теж не зрозумів вашої реакції, тож Бомбус, проясніть!

Мав бажання поїхати - навїдь з Гайдаром розмовляв на цю тему але дітки прихворіли - мабудь наступного разу вдасся

по-перше - в нас заборонені повідомлення з одних тільки смайликів,

Пардон, пардон, я ведь не так часто этим пользуюсь...
а по-друге я людина не дуже тямуща і не зрозумів їх значення... wink.gif

Наверное, потому, что искали какой-то скрытый подтекст. :dntknw:
Я теж не зрозумів вашої реакції, тож Бомбус, проясніть!

Нууууу, в принципе....когда рядом стоят два смайлика :):IMHO1: - то нельзя уж так прямо сказать, что не хватает текстового сопровождения. Читатеся это приблизительно так: Это выглядит весело, по моему мнению. Остается выяснить только ,что "ЭТО"? Для этого, чуть выше, любопытным, предоставляется цитата. Сформулированная только из слов цитируемого, но чуть подправленная ...ножницами жестокого Бомбуса.
Сподівався більше на якісь практичні "штучки", але реманенту пропонували дуже мало, та і нічого нового... Був концерт, правда шкода що виступаючих не дуже і слухали wink.gif . враження було в мене таке, якби попав в одну велику родину *

Если и это объяснение Вас не улыбнет, можно добавить, для усиления эффекту :
було досить вражаючим

П.С. Марет - экскьюз! Я забыл, что Вы иногда "скептически" реагируете на мои попытки "сьюморить". Обещаю впредь смотреть КОГО я вышучиваю :) , а затем уже читать текст , через свои очки с искривленными стеклами. :ah:

Рахую, що форум у Львові для пасічників України подія ЕПОХАЛЬНА! З огляду на підписання меморандумів про налагодження співпраці з асоціаціями пасічників РумуніЇ, Молдови, Болгарії, БілорусіЇ. Визначені напрямки розвитку українського бджільництва, шляхи просування на ринок Європи. На конференції багато говорилось про технологію GMP догляду за бджолами, залишкові антибіотики, та багато іншого. Читайте докладніше в газетах і журналах. Журналісти про подію розкажуть професійно.

Шановний Bombus-е, напевно таки мені до Вашого рівня не дорости, бо Ваших коментарів я також не зрозумів. Ви в своїх повідомленях напевно розраховуєте на людей з високим рівнем інтелекту і навіть з певними ексирасенсорними здібностями. Пишите загадками, а потім звинувачуєте в тому що хтось таякби робить вигляд, що їх не розгадав. Я так і не зрозумів що смішного, на Вашу думку, Ви знайшли в моїх словах? :dntknw: Але якщо Вам важко опуститися до простих людей і нормально написати, то можете надалі вважати що я придурююся. :hi:

Але якщо Вам важко опуститися до простих людей і нормально написати, то можете надалі вважати що я придурююся.

Марет - проехали. Я впредь буду более осторожным в высказываниях. Особенно когда дело касается " эпохальных" событий. Согласен, под светом софитов и отблеском звезд - бывает не до смеха. :az: П.с. А " Вечерний квартал" - имеет популярность во Львове?

З огляду на підписання меморандумів про налагодження співпраці з асоціаціями пасічників РумуніЇ, Молдови, Болгарії, БілорусіЇ.

Ох ці меморандуми... Якби вони виконувалися б - ми з вами жили б краще ніж в Європі. Хоча, для початку, і так непогано. :ay:
Визначені напрямки розвитку українського бджільництва, шляхи просування на ринок Європи.

Цікаво було б взнати про цей напрямок... :dntknw: і шлях просування на ринки Європи... До речі, тут цікава ситуація складається з скороченням популяції бджіл в деяких західних країнах внаслідок невідомої хвороби. Це свого роду, шанс для українських пасічників промисловців розвантажити наш внутрішній перенасичений ринок.

Ох ці меморандуми...

Сдается мне, Лео исчез до следующего... материала в редакцию. :)

1. Стосовно епохальних подій: повірте, що я вже кілька років не чув і тим більше особисто не вживав слово "епохальна" . Та перебуваючи на конгресі у Львові, побачене мною і почуте заставило мене характеризувати (точніше буде сказати - константувати) ці події, - як епохальні зміни в бджолярстві України. Читаючи повідомлення дописувачів форуму видно, що люди освічені. Це я до того, що певно пам"ятаєте, як все відбувалось,- створення світу ... епоха динозаврів ... палеоліт ... бронзовий вік ... наша ера ... епоха пасічників-одинаків України (на мою думку закінчилась в п"ятницю 17.10.2008). Нам всім (бджолярам, пасічникам) потрібно буде гуртуватись самим, інакше тих, хто і на-далі залишаться "одинаками",- події, обставини (або інше чи інші) "згуртують" примусово. А що найважче?, - це я вас питаю. Чекати і наздоганяти!, - сам і відповідаю. 2. Про меморандуми: - голова асоціації пасічників Молдови дуже багато цікавого розповів про позитивні зміни в роботі молдавського пасічника з моменту створення їхньої асоціації. Починаючи з створення і прийняття дієвого Закону, який захищає інтереси бджоляра, страхування пасік від хвороб бджіл, відшкодування загибелі бджіл при запиленні полів оброблених пестицидами без попереднього повідомлення власника бджіл, при кочівлі дорожня поліція не має права затримати пасічника більше ніж на 15 хв., і т.д.. - голова румунської делегації розповідав про роботу пасічників вже в Європі, пообіцяв сприяння в створенні сучасної лабораторії для аналізів продуктів бджільництва. - болгари надають інформацію (готові продавати вже зараз) про сучасні ветеринарні препарати сертифіковані в Європі. Про шляхи просування на ринки Європи в наступному повідомленні. Вибачайте, трішки не вистачило часу.

Я впредь буду более осторожным в высказываниях.

:umora: Це просто СУПЕР!!! Як же можна бути болєє осторожним, якщо Ви нічого не сказали??? :ole_ole: Повірте, в мене нема ілюзій. Я просто зустрів людей які знаходяться між "шаманами" і "елітою" - це мені закарбувалося як "чуття єдиної родини" і ДУЖЕ сподобалось. Повірте що більше ніж присутність корифеїв. Все ж думаю, що вато нам колись зустрітися, бо як писав Екзюпері - "Слова тільки заважають зрозуміти один дного..." :hi:

голова асоціації пасічників Молдови дуже багато цікавого розповів про позитивні зміни в роботі молдавського пасічника з моменту створення їхньої асоціації.

Якщо пам"ять мені не зраджує, у нас в країні 2 таких "асоціації" і до управління однієї з неї має відношення не хто інший як перша людина в країні. То що ж заважало їм "проштовхнути" хоча б один, хоча б найгірший закон у верховній зраді? :dntknw: Думаєте від прийняття меморандуму закони поміняються? Чи керівництво "асоціацій" зміниться, чи методи дії їхнього керівництва? Я думаю, відповідь очевидна.

• 1 year later...
Маємо за честь запросити Вас до участі в конференції - ярмарку "Український мед - шлях до світового визнання", яка відбудеться 17-19 грудня 2009 року в м. Львові.

Конференція-ярмарок відбулась. Перші три пункти програми виконані. Три останні ( 4,5 і 6) не доповідалмсь. Натомність почули як пасічник інтерпретує історію людства. На що хотілось би порадити поважній людині: "пекар повинен пекти хліб, а ....." Перша доповідь к.с/г. н. (здається с/г інститут в Оброшино) цікава тим, що присутні були ознайомлені з сучасними засобами захисту рослин (інсекцидами та гербіцидами), що приміняються на Україні, класи шкідливості останніх та способи захисту бджолородин при їх застосуванні. Доповідь цікава та інформативна. Друга - доповідач Пилипенко. Думаю, що для загалу з назви доповіді все ясно про що йшла мова. Цікаво для мене те, що застосовують проти нозематозу і подібних інфекцій згодовування в зиму (або навесні) сиропу на основі полину. І кажуть однозначно, що ефект дуже добрий. Співдоповідач молодий (чи то студент чи аспірант) щось про івазію. Можна було зрозуміти що під патронатом Гайдара, що був присутній сам. Це не цікаво. Третя - доповідач представник Львівської товарної біржі (звучить приблизно на слух так: зав відділом експертизи). Людина грамотна і володіє потрібною інформацією для бджолярів. Що я почув: У Львові є дві сертифіковані в Україні лабораторії . Одна в ветеринарній академії, робить аналізи санітарно-ветеринарного обслідування пасік.Це в основному фізико-хімічні властивості та аналізи хвороб. Ця процедура необхідна як для паспортизації пасік так ї при продажу медопродуктів та пакетів. Друга - вибачте не запам"ятав в якомусь "Контролюючому" інституті на вул.Донецькій. Хто знає нехай виправить мене. Але суть в тому, ця лабораторія сертифікована не тільки у нас але в СОТ. І друга така лабораторія є тільки в Києві. Займається вона визначенням "чистоти! медопродуктів, тобто на вміст залишків інсекцидів і.т.п.Без результатів таких експертиз за кордон нема чого потикатися. (вартість одного аналізу - в районі 12 000 гр). Виступили також представники цих лабораторій. Це цікаво. Ну а далі , як вже казалося: "..Остапа понесло". Ну це, зрозуміло, жарт. Бо в цілому міроприємство можна оцінити, як добре організоване і потрібне. За що і подяка організаторам.

Щоб не засмічувати Інформаційні повдомленя, переніс сюди. Владек все вже описав, тільки на рахунок пунктів, то я лише останнього не почув, правда і не досидів до кінця - коли поважний пан почав пояснювати що є мед монофлорний і поліфлорний, ми з Сієм невитримали і пішли на вулицю поспілкуватися зі Струком і Кітошем. На ярмарку були хіба волиняни. Кажуть що мороз завадив приїхати пасічників з Одещини і інших місць. Єдине тішить, що і в нас(у Львові) щось почали проводити, шкода що крім Гайдара і Пилипенка решта запрошених корифеїв від пасічництва не порахували за потрібне їхати до Львова. Приємно було бачити поряд з О. Коцюмбасем(редактор журналу "Український пасічник"), пана Кузмина Д.В., редактора газети "Пасека, пчела, здоровье" і журналу "Пчела, здоровье, апитерапия". Декілька фото виклав СЮДИ

Конференція дуже цікава передусім у ракурсі проблем ветеринарного забезпечення. Було що послухати. Про найбільш цікаве напишемо обов"язково: у газеті "Пасека. Пчела. Здоровье" - швидко (вже у 24-му номері за 2009 рік), а в журналі "Бджола. Здоров"я. Апітерапія" - повно (№1 за 2010 рік). Взагалі, таке враження, що Львів накрила ціла велика хвиля пропаганди продукції бджільництва: усюди рекламні аркуші з пропозиціями купівлі меду за ціною 35 грн/літр від певної корпорації, святковий різдвяний ярмарок з медом на головній площі міста. Купив дві львівські газети - і там на півсторінки медореклама. Така собі біла заздрість. Звичайно, можна сказати, що тут іде боротьба за покупця, але ж і загальна реклама бджолопродукції йде ще й як :ole_ole: . Д. Кузьмін, гол. ред г. "Пасека. Пчела. Здоровье" і ж. "Бджола. Здоров"я. Апітерапія" (м. Харків)