Jump to content

Leo

Пользователи
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Leo

 1. 3243 Хто стукає - тому відчиняють !
 2. А я маю ось таку. Думаю, що в багатьох пасічників вона є.
 3. Всім доброго дня і успіхів в вашій роботі. Сьогодні був змушений підсавляти додаткові рамки, сімейки пришвидшили розвиток, і захотілось поділитись з вами своїми спостереженнями. 1-го липня отримав 2-а пакети від Івана Михайловича, карпатку і карніку, для порівняння. Від розвитку обох сімейок тішуся. На сьогоднішній день маю вже 6-сть рамок з розплодом, на 3-ох нектар і перга, на 4-ох рамках 4 - 6 см від верхніх планок запечатаний мед. Якщо порівнювати їх між собою, то склав враження, що карніка по-переду. І в червлінні матки, і в швидкості відбору підкормки, раніше починає ранковий
 4. Шановний Іван Михайлович, сердечно Вам дякую за надіслані бджоли! Нехай Господь благословляє Вашу працю і дає Вам міцного здоров'я! Бджоли були вислані 29.06.2017, а 30.06.2017 я вже їх отримав, правда трохи доведось понервувати, "Нова пошта" привезла під мої двері о 22.34, хоча з телефонної розмови було обіцяно в період з 20.00 до 21.00. Звичайно, що я переживав, як вони доїхали, але приклавши вухо до пересилочного ящика - почув тихий рівномірний гул і заспокоївся. Вулики заселяв сьогодні 1.07.2017 вранці, не зважаючи на те, що погода була похмурою, час від часу накрапав дощ,
 5. pr1zZ, Денис, сердечно вітаю з Днем Народження! Міцного здоров'я, щастя, благополуччя! Щедрих медозборів! Вітаю з Днем Народження Аматора і Любомира! Майте багато здоров'я на благо ваших сімей і пасік! Щедрих вам медозборів!
 6. Певно що питання зрушили з місця : Украина решила проблему экспорта меда в ЕС 16.03.2016 10:57 http://m.liga.net/biz/prodovolstvie/274251-ukraina_reshila_problemu_eksporta_meda_v_es.htm
 7. самая сложная и ценная часть - дно - от него и зависит погода в улье. пришлю чертежи. На и-мейл?

  Чи можете вислати мені креслення на мою адресу ? -

  leo_lutsk@ukr.net

  З повагою наперед вдячний

  Лео

   

  1. Sergiyko74

   Sergiyko74

   відправлено

 8. Випари мурашиної кислоти, контрольний постріл - біпін (амітраз). Вся прикрість в тому, що сім'я осипалась після обльоту. В інших вуликах все в межах норми.
 9. У мене ситуація теж прояснилась. Збирався промивати в мийочумому розчині, але і візуально добре видно.
 10. На жаль у мене схожа ситуація. Перед 14 лютого прочистив льотки від підмору, сподіваючись що синоптики не підкачають і день справді буде теплим. 14 лютого з хвилюванням чекав потепління, перед обідом температура справді піднялась і бджоли облетілись. Потім знову похолодало. В минулу суботу вирішив провести заміну дна в вуликах, в одній сім'ї (яка гарно/дружно облетілась 14.02.2016) дуже багато підмору,- льотка не видно. Уявіть мій стан... Корм в рамках є, канді, що для "страховки" даю в середині-кінці січня, майже не зачепмли, бджіл на рамках - "жменя", дуже мало. Цікавит дум
 11. Частково я з Вами, Еникиой, згоден. Та ще й коли прочитаєш схожі статті, чи інколи на собі відчуєш: http://ukrreal.info/ua/politika/89820-ya-dumav-scho-voni-zradniki-a-voni-zh-prosto-idioti але я дотримуюсь думки про необхідність обстоювання власних інтересів, інакше,- хто ж про тебе подумає ?!...
 12. Та не зважайте на "структури", - зважайте на свої прагнення ! І робіть свої кроки у відповідності з діючим законодавством, а про всіх, хто вам у цьому перешкоджатиме, - доповідну у антикорупційний комітет, .... у відповідні органи, які згідно Закону, служать захисту вашим інтересам. ХТО СТУКАЄ. - ТОМУ ВІДКРИВАЮТЬ !.. ПОВІРТЕ В СЕБЕ, - і все буде гаразд!
 13. Пане, Рус, мені дуже сподобалось Ваше запитання, може хто з "точківців" має до нього телефон,- було б добре подзвонити і запитати про його оцінку цієї ситуації, спитати про його плани щодо розв'язання цього питання.
 14. Вважаю за доцільне надсилати їм нагадування про пришвидшення запланованих ними розслідувань і про відновлення видачі дозволів. Інакше, як пише miro, ціна на мед на внутрішньому ринку падатиме, і нам буде не весело. І залучити до цього всі можливі засобт ( листи, дзвінки, радіо, і т. д.), якщо виявиться, що вони праві,- то гучно подякувати.
 15. Дякую Вам за відповідь по-суті. Врахую Ваші поради.Тепер дай Боже вдало перезимувати. Ну а про посіви, можна вже дізнаватись. Вибачайте за настирність, а чи не відмовите поділитись досвідом в майбутньому ? Ще ніколи не працював на ріпаку, все якось гречка, в кращому разі липа.
 16. Буду дуже вдячний за надану інформацію пасічникам, які працювали в цьому році на ріпаку. Цікавлять назви сортів (гібридів) ріпаку, які відвідували бджоли і дали хороший медозбір ? Зі слів моїх колег, що вивозили пасіки на ріпак в околицях м.Луцька (Волинська обл.), на деяких посівах квітучого ріпаку бджіл взагалі не було, а бджоли вивезених на ріпак пасік обходили його стороною шукаючи взяток з інших медоносів.
 17. Гарно! Прохання,- як закінчите і введете в експлуатацію, зробіть фото вже готового до роботи, ну і на медозборі, було б цікаво глянути.
 18. Самі щирі співчуття рідним і близьким. Світла йому пам"ять і земля пухом.
 19. Стас, дякую за ссилку. Я вже бачив цю фотографію, тільки не зауважив, що вана Ваша. Гарна робота !
 20. Cтас, прохання в своєму пості вказати ссилку не гортати ж 18 сторінок... Дякую, сподіваюсь, що моє прохання Вас не затруднить.
 21. Звертаюсь за допомогою до передплатників журналу "БК". Дуже цікавить продовження статті "Виведення маток в сім"ї з маткою" перекладу Миколи Горніча опублікованої в "БК" № 4 (5) 2008 р. (осінь). У вказаному номері надруковано початок статті, закінчення в наступному. Буду дуже вдячний, хто відгкнеться на моє прохання.
 22. Справжнього не бачив, на Вашому фото зображено вулики поширені в Англії. стандарт (назва) - W.B.C. Hive
 23. Если для пневмостеплера, то подойдет любой, из указанных на странице.
 24. В этом году так сделал. - поставил магазин под гнезда семей, результаты зимовки приятно радуют!
×
×
 • Create New...