Перейти к содержанию

Інформаційні повідомлення


Shmel

Рекомендуемые сообщения

Во время конференции мне удалось сделать фотоснимки, а также заснять пару роликов. фото и видео материалы выложу позже (после обработки)

Как и обещал выложил ЗДЕСЬ и Здесь Не нашёл куда поместить доклад к.м.н.,доцента кафедры кардиологии Одесского мед.университета Солоденко Ю.М. "Сучасний підхід до вибору оптимальної апітерапіі ХСН"
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Виставка-ярмарок "Бджільництво-2010" 14-16 травня 2010 року в Національному науковому центрі "Інститут бджільництва імені П.І.Прокоповича" відбудеться виставка-ярмарок "Бджільництво-2010". Місце проведення: м.Київ, вул.Академіка Заболотного,19. Їхати від станції метро "Либідська" тролейбусом №11, маршруткою №№172,156, тел.044 526-67-98, 526-55-35. Запрошуємо!
Хто вже побував? Ваші відгуки. Пленую Завтра поїхати, але сьогодні спілкувався з сусідом (він був у пятниць о 17) і говорить що не варто їхати :( . Терміново повідомте, а то їхати до Києва 100км. Дуже хочеться побувати, але не хочеться просто прокататися
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я був нема чого їхати побував як на поганому базарі ціни космос

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

я був нема чого їхати побував як на поганому базарі ціни космос

Часом не зауважили чи були медарки з еектроприводом, та ціну?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Часом не зауважили чи були медарки з еектроприводом, та ціну?
Медогонки з електроприводом (від аккумулятора) були,але вибір на виставці був поганий.Пакетів було сильно мало -цим і користувалися їхні продавці ,матки неплодні продавали по ціні 30 грн(Вінниця) .Висновок такий-виставка пройшла невдало. java script:emoticon(':ak:',%20'smid_7')
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.Висновок такий-виставка пройшла невдало.

Самая плохая выставка за 10 лет моих посещений. Одно радует. Встретился с многими знакомыми и друзьями. Пригласил на 3-й Международный съезд пчеловодов к себе в Беларусь.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мене виставка теж не порадувала! Ні цінами, ні асортиментом! Медогонки з електроприводом були, та мало і ціни були різні від 3000грн до 6000грн (приблизно). Тому я пока вирішив своїм самопалом обходитись :( Та все таки вдячний організаторам, що виставка все таки була, хоч поспілкувався із знайомими ;) Всім удачі! :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був на виставці. Асортимент не багатий. Якби не Меліса та Ось, то і дивитися по інвентарю не було б на що. Традиційно затарився біпіном та кобальтом. Ціни на плідні матки були від 100 грн. І це на вінницьких маток - де по життю не було чистопородного ареалу. :at:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

11 липня 2010 року в м. Батурині Чернігівської області відбудуться урочистості з нагоди 235 річниці з дня народження і 160 річниці з дня пам’яті великого сина України, Батька і Просвітителя пасічників Петра ПРОКОПОВИЧА. Урочистості розпочнуться в 9 годині біля храму Покрови Пресвятої Богородиці. Запрошуємо всіх бажаючих. Бажано приїхати своїм транспортом і зі своїми харчами. Контакти: тел. 096 817-54-00, або apistur@ukr.net, Роман ТУР.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
І де звіт!?

А де пасічники? Якби не представники західних областей, яким "найближче", то сорому було б на всю Україну.
Хто не був-багато втратив...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-1609-1279141544_thumb.jpg Фрагмент святкування...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

post-218-1279204610_thumb.jpg - по завершенні Богослужіння. Хоругви пасічничих громад (зліва на право) : м.Львів - братство "Рій" м. Коломия м. Стрий м. Івано-Франківськ м. Львів - обласна спілка м. Радехів м. Луцьк. post-218-1279143212_thumb.jpg Стара криниця ,яка стоїть на території, де колись розміщувалась школа Прокоповича. post-218-1279143332_thumb.jpg - а це... -місце де колись був зимівник. Так місцева громада "піклується "про спадщину свого видатного односельця. post-218-1279143512_thumb.jpg - ця бабуня багато пам"ятає з розповідей свого діда, але, каже, що ніхто поки не цікавився її спогадами. Нажаль не побачили ми жодного представника місцевих органів управління. Місцеві на зауваження щодо смітника казали " пусть прєзідєнт даст дєнєг на уборку" . А нас все допитувались "откуда Ви такіє прієхалі?". Ми казали - з України.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ми казали - з України.

Навіщо вводити в оману довірливих селян? :dntknw:;)
Если я умру от смеха :umora::umora::umora: -то значит виноватого ищите на форуме :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. А нас все допитувались "откуда Ви такіє прієхалі?". Ми казали - з України.

Добре що не питали "де це?" :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

. А нас все допитувались "откуда Ви такіє прієхалі?". Ми казали - з України.

Добре що не питали "де це?" :ak:
Аматор будет вторым человеком -который загонет меня в .... от смеха... :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если я умру от смеха -то значит виноватого ищите на форуме

Я надіявся на активізацію інших почуттів, :IMHO1: але почуття гумору теж не погано. ;) хоча б щось. Звичайно, тема про ціну на мед набагато цікавіша. А от якого роду-племені ми діти... "моголи, моголи..."
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЕЛЕКТРОННЕ ВИДАННЯ №1110 СУБОТА, 17 ЛИПНЯ 2010р. ДОБРОГО ДНЯ ВАМ, ЛЮДИ КНИГАРНЯ: вперше видрукувано повне видання творів геніального пасічника Ця невеличка книжка ще пахне друкарською фарбою: видання щойно побачило світ. Це перший том «Вибраних творів» видатного бджоляра Петра Прокоповича. У ньому - відомості про життєвий шлях автора, твори про борті, вулики, бджолині сім’ї. Книжка унікальна тим, що це перше повне видання творів геніального пасічника. Близько половини творів ніде не друкувалися з ХІХ століття. Тож «Вибрані твори» цікаво почитати не лише бджолярам, а й навіть історикам. Зрештою, усім варто пам’ятати, що саме українець Петро Прокопович створив перший рамковий вулик, який нині використовують у всьому світі; заснував першу у Європі школу бджільництва, перший систематизував усі знання про божих комах. Першим прочитав нове видання журналіст Сергій Наумук. © Волинь - інтернет версія при передруку матеріалів посилання обов`язкове www.volyn.com.ua

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я надіявся на активізацію інших почуттів

Хорошо, что не всем дано читать и понимать скрытый смысл написанного вами.
почуття гумору теж не погано. хоча б щось.

Пришлось юмором сглаживать неприятный осадок, оставшийся после вашей "активизации." Struk, вы действительно считаете, что снисходительный, переходящий местами в издевательский, а в целом менторско-поучительный тон по отношению к людям, благодаря чьим предкам ваш тимуровский отряд и получил возможность свободно перемещаться территорией Украины, способен вызвать у рядового украинца нечто возвышеннее, чем изжога? ;) Признаюсь, вы меня разочаровываете.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пожалуйста, весь флуд в соответсвующей теме! :angry:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если я умру от смеха -то значит виноватого ищите на форуме

Я надіявся на активізацію інших почуттів, :IMHO1: але почуття гумору теж не погано. ;) хоча б щось. Звичайно, тема про ціну на мед набагато цікавіша. А от якого роду-племені ми діти... "моголи, моголи..."
Все ви правильно написали.... і гірко на душі від такого і розумієш що з нинішньою владою не тільки нічого не зміниться, а буде ще гірше..... Але дійсно - про це треба розмовляти не тут... :ah:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

"моголи, моголи..."

Хуже... "Моголи" - их хоть видно. А эти вроде свои. Если что случится, так они первыми побегут врага цветами встречать и "в воздух чепчики бросать" :ak::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ЕЛЕКТРОННЕ ВИДАННЯ №1110 СУБОТА, 17 ЛИПНЯ 2010р. ДОБРОГО ДНЯ ВАМ, ЛЮДИ КНИГАРНЯ: вперше видрукувано повне видання творів геніального пасічника Ця невеличка книжка ще пахне друкарською фарбою: видання щойно побачило світ. Це перший том «Вибраних творів» видатного бджоляра Петра Прокоповича. У ньому - відомості про життєвий шлях автора, твори про борті, вулики, бджолині сім’ї. Книжка унікальна тим, що це перше повне видання творів геніального пасічника. Близько половини творів ніде не друкувалися з ХІХ століття. Тож «Вибрані твори» цікаво почитати не лише бджолярам, а й навіть історикам. Зрештою, усім варто пам’ятати, що саме українець Петро Прокопович створив перший рамковий вулик, який нині використовують у всьому світі; заснував першу у Європі школу бджільництва, перший систематизував усі знання про божих комах. Першим прочитав нове видання журналіст Сергій Наумук. © Волинь - інтернет версія при передруку матеріалів посилання обов`язкове www.volyn.com.ua
Цікаво, де можна придбати книжку. Я просто фанат такої літератури.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, де можна придбати книжку. Я просто фанат такої літератури.

Контакти: тел. 096 817-54-00, або apistur@ukr.net, Роман ТУР. м. Стрий Львівська обл. :hi: Вчора замовив в пана Романа 40 примірників. Вислав мені автолюксом. :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, де можна придбати книжку. Я просто фанат такої літератури.

Для колекціонерів чудовий екземпляр-тираж всього 1000 примірників...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...