Перейти к содержанию

Вільне володіння зброєю в Україні


kochut

Рекомендуемые сообщения

В одному повідомленні АРІЙ підняв питання про вільний продаж зброї в Україні. Створив тему, щоб бажаючі висловили своє ставлення і свої думки по цьому питанню

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я проти. Чому? Більшість людей у критичний момент не зможуть або не встигнуть скористатись своєю зброєю. Зброя почне попадати в руки неадекватних людей, вона буде губитись, її будуть красти, якби батьки не ховали- зброя випадково буде доступна і дітям... На один випадок що зброя допоможе проти злочинців буде 10 випадків безглуздих смертей - при сварці, п"янці, баловстві, неговорячи про те що зброї стане набагато більше і в злочинців, які поки шо ходять з ножичками... На східній Україні зараз хочуть судити чоловіка, який захищав дівчину від гвалтівника, Бандит помер від кулаків, чоловіку грозить кілька років тюрми за перевищення....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Більшість людей у критичний момент не зможуть або не встигнуть скористатись своєю зброєю.
Для цього необхідні тренування. Мій приклад. Придбав балончик - і тренувався його швидко вихоплювати з куртки. десь 2 місяці тому згодилось. Один неадекват хотів щось мені довести кулаками - потім писав пояснювальні в міліції. (він)
Зброя почне попадати в руки неадекватних людей
В більшості не адекватних людей зброя і так є :dntknw: Особисто я за... Звичайно що тільки травматичну і ніяк не вогнепальну. І однозначно при цьому треба вимагати (контроль держави) всі необхідні довідки з лікарів і міліції. Обов'язкова наявність сейфу. Ввести платні курси для відпрацьовування навичок в поводженні зі зброєю (я б обов'язково пройшов би курси і повчився). Зарубіжна практика (наскільки я знаю) показує що з вільним володінням травматичної зброї рівень злочинності не збільшується а навпаки... але це на жаль може не спрацювати в Україні...... :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я проти.
Категорически против. :IMHO1::ah: Многие люди не знают, что такое огнестрельное оружие. Вольное владение оружием, это как? Что под этим подразумеваете? Покупка, учет, хранение, ношение, вид оружия (гладкоствольное, нарезное). :dntknw: Кому надо иметь оружие для самообороны в квартире, и т.д.Пожалуйста. В Украине не запрещено иметь огнестрельное оружие. Желающий купить его, оформляет разрешительные документы, оборудует место его хранение не доступное для детей. Проходит обучение. Покупает его и пользуется, но без права охоты. Те, кто муссирует эту тему, имеет совсем другие намерения. У них есть это оружия, но для других целей, им надо просто его легализовать, и иметь право на его ношение.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В продажі зброї впершу чергузацікавлені виробники і продавці, щоб мати більші прибутки Точка зору спеціаліста

Травматична зброя дає власникові лише ілюзію безпеки, натомість створюючи низку проблем для суспільства в цілому. Таку думку висловив президент Української федераціі професіоналів безпеки Сергій Шабовда на прес-конференції у вівторок, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу. "Травматика" з точки зору її тактичних властивостей ніяким чином не вирішує принципово поняття безпеки. Це - ілюзія. Практична ідентифікація саме при її використанні неможлива", - зазначив президент УФПБ. За його словами, безконтрольне розповсюдження травматичної зброї спричинить велику кількість проблем, наслідки яких важко спрогнозувати. «З точки зору убезпечення при різних ситуаціях травматична зброя несе велику кількість проблем, і при масовій наявності в суспільстві ми не можемо прогнозувати наслідків цієї ситуації», - резюмував Шабовда.
Ввести платні курси для відпрацьовування навичок

На курси ходили всі водії, але тим не менше скільки людей гине на дорогах....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за. Сейф є, тепер чекаю коли дозволять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В продажі зброї впершу чергузацікавлені виробники і продавці, щоб мати більші прибутки Точка зору спеціаліста
Травматична зброя дає власникові лише ілюзію безпеки, натомість створюючи низку проблем для суспільства в цілому
Но в руках у бандита даже игрушка (хорошая копия) или у грабителя уже является фактором преимущества и опасности. Не говоря уже о травматическом оружии.
Ввести платні курси для відпрацьовування навичок

На курси ходили всі водії, але тим не менше скільки людей гине на дорогах....
Государство дает возможность чиновникам делать на этом бизнес. Что перерастает в коррупцию. А профилактика, обучение правил пользования средствами повышенной опасности входит в обязанности чиновников от соответствующих служб, курсы они должны проводить бесплатно, так как получают за это зарплату.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В одному повідомленні АРІЙ підняв питання про вільний продаж зброї в Україні.

А разве сейчас запрещено? :dntknw:
Те, кто муссирует эту тему, имеет совсем другие намерения. У них есть это оружия, но для других целей, им надо просто его легализовать, и иметь право на его ношение.

metrolog, что вы имеете ввиду?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я за. Сейф є, тепер чекаю коли дозволять.
За, за что? Что Вас не устраивает сегодняшнее положение вещей? :dntknw: Или вы хотите прикупить АК или М-16 (США) может с оптикой? А зачем оно Вам. :dntknw: Не забывайте, это оружие армейское. А армейское оружие гуманное. Оно служит для того чтобы вывести противника из строя, и ни более. А приставьте, Вы сохранили жизнь грабителю или насильнику, и после отсидки он Вам предъяву сделает. ;) Уж лучше берите охотничьи прототипы этого оружия. Они намного опаснее, так как рассчитаны на поражение, убийство. :ay::hi:
metrolog, что вы имеете ввиду?
Я имею ввиду, тех людей, которые по роду своей «трудовой» деятельности оружие, считают своим шанцевым инструментом. А легально носить его не имеют права. :dntknw: Есть люди, которые страшно не любят чувствовать себя в обществе униженными и оскорбленными, им всегда необходимо меть при себе веский аргумент своего превосходства. ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вогнепальну зброю теперішня влада не дозволить для вільного використання, бо чудово розуміє що тоді може бути революція з нашими "чесними" суддями і депутатами. А травматичну зброю я вірю що дозволять і я куплю обов'язково. Не треба говорити що з неї користі ніякої... При певних навичках в умілих руках вона може захистити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не все так гладко, у нас идиотов (мягко говоря) хватает, а травматом и убить можно, а вот экспертизе пуля не поддается :dntknw: ... хотя сам ближе к лету обзаведусь хорошей травматикой, ведь иногда приходится проводить много времени в поле, а таскать везде с собой ТОЗ 34 не так и удобно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

metrolog, что вы имеете ввиду?
ЕСЛИ не хватает слов - в ход идут сильные аргументы... :ah:
Вогнепальну зброю теперішня влада не дозволить для вільного використання, бо чудово розуміє що тоді може бути революція з нашими "чесними" суддями і депутатами. А травматичну зброю я вірю що дозволять і я куплю обов'язково. Не треба говорити що з неї користі ніякої... При певних навичках в умілих руках вона може захистити.
Кого и от кого? :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

metrolog, что вы имеете ввиду?
ЕСЛИ не хватает слов - в ход идут сильные аргументы... :ah:
Вогнепальну зброю теперішня влада не дозволить для вільного використання, бо чудово розуміє що тоді може бути революція з нашими "чесними" суддями і депутатами. А травматичну зброю я вірю що дозволять і я куплю обов'язково. Не треба говорити що з неї користі ніякої... При певних навичках в умілих руках вона може захистити.
Кого и от кого? :dntknw:
Розказую реальну подію. Йду у вечері в місті (обласний центр) підходять троє (типу цигани) мол - давай гаманець. Як ви думаєте - якби в мене був пістолет я б ним скористався чи ні????? Добре що в мене гаманця тоді якраз не було. Легкий переляк і досвід. Тепер в темних місцях я хожу тримаючи в руках (в кишені куртки)кастет.... Так... на всякий випадок. Я дав вам відповідь???? P.S."Господь Бог створив людей, а полковник Кольт зробив їх рівними." http://borovetz.livejournal.com/1588.html Це звичайно крайність, але мені ця цитата подобається...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

для вільного використання

Это как? :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

для вільного використання

Это как? :)
Як в америці :hi: В тому сенсі що зараз можуть використовувати вогнепальну тільки силові структури.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А разве сейчас запрещено? opr06K94.gif

У товарища знакомый ездит на копейке с калашом в багажнике официально оформленным. Чесно говоря не понимаю зачем ему это :dntknw: , но виду к тому, что сейчас все бумажки покупаются, конечно при условии, что нет судимости. От оружия больше нериятностей чем пользы :IMHO1: RT8VSTqSCd0
Як в америці opr06K93.gif

.... там если на "своей территории" убьешь- не посадят, а у нас посадят при любом раскладе :hi: Сейчас даже за убийство собаки могут посадить :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От оружия больше нериятностей чем пользы :IMHO1:
Тяжкий випадок, але з таким підходом, треба заборонити всі транспортні засоби, бо в дитячих руках, в руках п'яних і даунів таких як на відео - гине більше набагато людей...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.... там если на "своей территории" убьешь- не посадят, а у нас посадят при любом раскладе

Вот именно. В США если застрелил вора при проникновении в твою частную собственность - ты прав. У нас - посадят. :dntknw:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вогнепальну зброю теперішня влада не дозволить для вільного використання, бо чудово розуміє що тоді може бути революція з нашими "чесними" суддями і депутатами. А травматичну зброю я вірю що дозволять і я куплю обов'язково. Не треба говорити що з неї користі ніякої... При певних навичках в умілих руках вона може захистити.
Не факт, а кому для суддів та депутатів- то можна скористатись і нелегальною. А так виходить -як про потопаючих. Тоді навіщо міліція?-звільнити для виконання "основної" функції- захисту влади від народу і не відволікати її на дрібниці...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

.... там если на "своей территории" убьешь- не посадят, а у нас посадят при любом раскладе :hi: Сейчас даже за убийство собаки могут посадить :)
Якщо дозволять в Україні зброю, то обов'язково змінять законодавство - наскільки успішно, невідомо... від наших "законотворців" всього можна чекати ;)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тяжкий випадок, але з таким підходом, треба заборонити всі транспортні засоби, бо в дитячих руках, в руках п'яних і даунів таких як на відео - гине більше набагато людей...

Бджолопотам, представте вы выймете травмат, а у другого будет огнестрел... только ведь он не знает, что у вас травмат.... :) ... так что лучше уже берите калаша :ay::)
Розказую реальну подію. Йду у вечері в місті (обласний центр) підходять троє (типу цигани) мол - давай гаманець. Як ви думаєте - якби в мене був пістолет я б ним скористався чи ні?????

.... а я быстро бегаю :umora:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

(в кишені куртки)кастет

Кастет - холодна зброя. Якщо попасти з ним в міліцію, в будь-якому випадку будуть "шити діло" - щоб не попасти в тюрму треба буде розстатись не з одним гаманцем... А для злочинців може краще носити гаманець-дублікат з десяткою...)))) буде дешевше...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

не все так гладко, у нас идиотов (мягко говоря) хватает, а травматом и убить можно, а вот экспертизе пуля не поддается :dntknw: ... хотя сам ближе к лету обзаведусь хорошей травматикой, ведь иногда приходится проводить много времени в поле, а таскать везде с собой ТОЗ 34 не так и удобно
Это плохая идея, возит с собой ТОЗ-34. Спросите у себя, сможете Вы выстрелить в человека? :dntknw: Если нет, зачем оно Вам. Только что бы спровоцировать противника. Кто и как может напасть на Вас? Есть у Вас ценности, что бы вас лишили жизни? :dntknw: И подумайте, сколько у Вас появляется проблем, при наличии у Вас в машине оружия. Не от правоохранительных органов, у Вас есть разрешение, а от быта, ситуации и случайности. Подумайте. Серьезные правонарушители с Вами связываться не будут, а с психами, типа «местной мафии» есть более действенные средства. Если Вы не дурак. :wave: А если любите пострелять, купите себе хорошую воздушку. Хотя и она, может объектом повышенной опасности, и к ней надо относиться как к оружию. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Многие люди не знают, что такое огнестрельное оружие.

Это те которым оно вообще без надобности. Я лично за, но только под жестким контролем органов. :IMHO1: Аргументы следующие: ни для кого не секрет что бандюки разных мастей имеют какое либо оружие и пользуются им в своих преступных целях. Как думаете, после официального разрешения и начала продажи такого оружия они будут в дома лезть или на улицах преступления совершать с прежним рвением, или всетаки начнут думать: а вдруг у их жертв есть оружие и они могут ответить??? Где-то в нете читал статью там приведен опыт одной из стран постсоветского пространства. они разрешили свободную продажу нарезного оружия. преступность упала в разы!!! над этим стоит задуматься. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Это плохая идея, возит с собой ТОЗ-34. Спросите у себя, сможете Вы выстрелить в человека? :dntknw: Если нет, зачем оно Вам. Только что бы спровоцировать противника. Кто и как может напасть на Вас? Есть у Вас ценности, что бы вас лишили жизни? :dntknw: И подумайте, сколько у Вас появляется проблем, при наличии у Вас в машине оружия. Не от правоохранительных органов, у Вас есть разрешение, а от быта, ситуации и случайности. Подумайте. Серьезные правонарушители с Вами связываться не будут, а с психами, типа «местной мафии» есть более действенные средства. Если Вы не дурак. :wave: А если любите пострелять, купите себе хорошую воздушку. Хотя и она, может объектом повышенной опасности, и к ней надо относиться как к оружию. :hi:
Ружье к людям не применимо, вожу с целью самозащиты от диких/бродячих животных (есть опыт встречи с бешеным псом) :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...