Jump to content

Книги по пчеловодству

Recommended Posts

Куплю книгу Шимановского...может валяеться у кого-то..я понимаю что есть электронный вариант-но хочется так почитать..вообщем куплю..

• 4 months later...

Куплю старі книги про бджоли старовині вулики і реманент для школи

• 1 month later...

Власне сабж говорить про все. Буду вдячний :hi:

Зверніться до самого автора по електронній пошті або до редакції БК. :hi:

Ел.адресу будь ласка скиньте. Вдячний!

• 4 weeks later...
Ел.адресу будь ласка скиньте. Вдячний!
Если еще нужно(он говорил что уже вы нашлись?)- Gornich@i.ua

• 5 months later...

Куплю книги по бджільництву,апітерапії і т.д., старого видавництва іменитих авторів. На даний момент дуже цікавить видавництво нового збірника рукописів Прокоповича. Або підкажіть де придбати.

Куплю книги по бджільництву,апітерапії і т.д., старого видавництва іменитих авторів. На даний момент дуже цікавить видавництво нового збірника рукописів Прокоповича. Або підкажіть де придбати.
Є у мене одна книжка - на жаль без обкладинки (саморобна вже палітурка), тому не знаю автора. Рік видання 1904 - раритет і досі корисний може бути. Трапляються корисні рецепти і секрети. :ay: Але не продам - це мій особистий музей :umora:

На даний момент дуже цікавить видавництво нового збірника рукописів Прокоповича. Або підкажіть де придбати.

Посмотри здесь http://mirpchel.com.ua/index.php?nma=index&fla=index

Але не продам - це мій особистий музей

Відсканувати і всім показати. З ближнім ділитися треба :)

Але не продам - це мій особистий музей

Відсканувати і всім показати. З ближнім ділитися треба :)
Залюбки - як тільки куплю сканер. Це буде цього року, але коли не знаю :dntknw:

Куплю книгу. Таранов Т.Ф. Промышленная технология получения и переработки продуктов пчеловодства. - М.: Агропромиздат, 1987.

Залюбки - як тільки куплю сканер. Це буде цього року, але коли не знаю :dntknw:
Можу допомогти з скануванням. Живу в Харкові

Залюбки - як тільки куплю сканер. Це буде цього року, але коли не знаю :dntknw: Можу допомогти з скануванням. Живу в Харкові
Дуже дякую, та я зараз у Львові - майже 1200 км до Харкова - трохи накладно їхати :umora: Я вже постараюсь сам відсканувати, коли буде змога. Проте, дякую :az:

• 7 months later...

Недавно придбав книгу В.Н.Корж "Основы пчеловодства". Надзвичайно цікаве видання, автор дуже грамотно підійшов до своєї праці: практично нема переписувань з інших видань, є розумні посилання на інші джерела, але ця книга написана в логічному взаємозвязку з іншою книгою автора "Пчеловодство.Практический курс". Дуже хотів би придбати її. Підкажіть ,будь ласка, де можна замовити цю працю.

Підкажіть ,будь ласка, де можна замовити цю працю.
Можливо у самого Автора? Сайт

А нет ли у кого случайно лишнего бумажного экземпляра "Матководства" Руттнера? Я бы купил.

Дуже хотів би придбати її. Підкажіть ,будь ласка, де можна замовити цю працю.

Тут є екземпляр

Щиро дякую за надані підказки. Дуже цікавий і корисний сайт підказав SIJ

• 2 months later...

С удовольствием приобрету тоже , в порядке очереди после Игоря Книги Таранова Г.Ф. "Биология пчелиной семьи " 1961 г ,и "Анатомия и физиология медоносных пчел" , 1968 , но только в оч хорошем состоянии и без библиотечных штампов Надеюсь Игорь не обидиться за соседство с его запросом :az:

Куплю книги Таранова Г.Ф.
А книги Ульянича не покупаешь с автографами? :ay:

Продам А.И.Рут ,Х.Х.Рут, М.Дж Дейнелл, А. Рут. ЭНЦИКЛОПЕДИЯ ПЧЕЛОВОДСТВА, 1959 Цена 8оогрн .

Куплю книги Таранова Г.Ф.

• 11 months later...

Куплю: Название: Матководство. Биологические основы и технические рекомендации (перевод с немецкого) Автор: Ф. Руттнер Издательство: Издательство «Апимондия». Бухарест Год: 1981, Страниц: 363 Язык: русский post-2486-1358455164_thumb.jpg тел.: 099-151-65-11

Куплю: Название: Матководство. Биологические основы и технические рекомендации (перевод с немецкого) Автор: Ф. Руттнер Издательство: Издательство «Апимондия». Бухарест Год: 1981, Страниц: 363 Язык: русский post-2486-1358455164_thumb.jpg тел.: 099-151-65-11
В Гaдяче в школе пчеловодства продавали. Купил сeбe зa 50грн. Может у них ещё излишки остались?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...