Перейти к содержанию

Вандали


Рекомендуемые сообщения

Серед людей є вандали, для яких бджоли - це ніщо! Ще недавно у мене був касетний павільйон. А зараз...

post-2201-1339666656_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі мову відібрало коли побачив усе. Просто сидів і тупо дививсь на фото.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 років тримав бджіл в цьому садку. Минулого року переселив в касетник. Жодних скарг від сусідів. А цього тижня підпал. Не має меж людській дурості. Для себе зрозумів, що на порядність оточуючих не дуже приходиться надіятися і павільйони тре обовязково СТРАХУВАТИ! Щоб було б хоча за що будувати новий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Серед людей є вандали, для яких бджоли - це ніщо! Ще недавно у мене був касетний павільйон. А зараз...
Нет слов!!!!!! :ak: Скоты, прости господи!!!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це ж скільки в людини має бути заздрості... Щиро співчуваю - тут одної бджоли буває шкода, з землі піднімеш, зігрієш... А вони - просто нелюди. Пару років тому моєму знайомому теж 20 вуликів запалили в саду - через паркан перекидали запалене ганчір'я з солярою, доки в усі вулики не влучили. Коли він приїхав, то всі згоріли :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Це ж скільки в людини має бути заздрості...
нажаль таке буває не тільки із заздрощів чи сварок, є люди в яких є просто потреба руйнувати, підпалювати, забруднювати, просто заради самого процесу, хтось любить щось створити, а хтось навпаки... і з цим сортом людей всі ми стикались протягом життя :angry: Співчуваю і бажаю не полишати любимої справи
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А знайти і відбити печінку цій погані не пробували? Це ж місцеві скоріше за все.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Взагалі мову відібрало колі побачив усе. Просто сидів і тупо дививсь на фото.
Аналогично. Куда мы движемся, и кого оставим после себя? Ужас.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Серед людей є вандали, для яких бджоли - це ніщо!

Жах!!! Що ж то за нелюди?... :angry:
Це ж місцеві скоріше за все.

Я також так думаю. Коли мені потравили пасіку на кочівлі то виявилось що то були мої односельці-п'янюги і злодії. :at:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Просто нема слів...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще недавно у мене був касетний павільйон. А зараз...

Надалі треба робити противандальний варіант-повністю із заліза.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Серед людей є вандали, для яких бджоли - це ніщо! Ще недавно у мене був касетний павільйон. А зараз...
Співчуваю Вам. Цеж яким нелюдом потрібно бути чоб спричинити таке. Просто немає слів.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А знайти і відбити печінку цій погані не пробували? Це ж місцеві скоріше за все.
Міліція шукає. Задіяно багато людей. Дуже хочу подивитися в очі цій паскуді. Тому, що це точно хтось місцевий. Павільйон був підпалений з-за плоту і туди стежину знали лише місцеві. Бджілки не мали жодних шансів. Підпалили вночі з вівторка на середу. Вся льотна бджола, яка вилітала в ніч з вулика, поверталася на світло і згоряла заживо від жари. :(
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

....Бджілки не мали жодних шансів. Підпалили вночі з вівторка на середу. Вся льотна бджола, яка вилітала в ніч з вулика, поверталася на світло і згоряла заживо від жари. :(
Капец полный...Читаешь и слезы наворачиваются, хоть и мужик но не стыдно!!!!! :ak::ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже хочу подивитися в очі цій паскуді.

Що в ті очі дивитись, їх треба гадам закривати. :angry:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щиро співчуваю, не дай Бог таке пережити... Менти, я думаю, Вам мало допоможуть ( така вже в нас мусарська держава- тільки за гроші думають падли). А злодюг знайти і на кіл посадити, або серед села повісити. Я сам кожного разу їду на пасіку і боюсь, щоб ніякий "трансвестит" мені там лиха не накоїв.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Руки поодрубувать по самі плечі,скотині.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Руки поодрубувать по самі плечі,скотині.
Суд Божий справедливіший за суд людський.... Всьому свій час.....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Суд Божий справедливіший за суд людський.... Всьому свій час.....
Можливо,але пока такий виродок дійде до нього то багато крові перепортить.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та непереробите ви нашого брата!!! Коли у сусіда якесь горе то він спить спокійно!Знаю сам як починати знову з 0.Вистачає скотів ,однозначно на палю. :angry:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А знайти і відбити печінку цій погані не пробували? Це ж місцеві скоріше за все.
Я теж так вважаю що без своїх місцевих тут не обійшлось, однозначно на палю, щоб і іншим був приклад покарання :IMHO1: за такий злочин!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Та непереробите ви нашого брата!!! Коли у сусіда якесь горе то він спить спокійно!
Коли в мене рано в ранці підпалили столярку, сусіди "чинно і благородно" сиділи посеред двору за літнім столиком і попиваючи ранковий чай наблюдали як я тушу пожежу. На їх розчарування - загасив швидко і без пожежників.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли мені потравили пасіку на кочівлі то

Дуже хочу

Пару рамочек с пчёлами под рубаху. И ласково похлопать по плечу... Тогда можно и
подивитися в очі цій паскуді

:crazy:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кримінальний кодекс України Стаття 194. Умисне знищення або пошкодження майна 1. Умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах, - карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк. 2. Те саме діяння, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки, - карається позбавленням волі на строк від трьох до десяти років. { Стаття 194 із змінами, внесеними згідно із Законом N 270-VI ( 270-17 ) від 15.04.2008 }

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...