Перейти к содержанию

Вандали


Рекомендуемые сообщения

Та непереробите ви нашого брата!!! Коли у сусіда якесь горе то він спить спокійно!
Коли в мене рано в ранці підпалили столярку, сусіди "чинно і благородно" сиділи посеред двору за літнім столиком і попиваючи ранковий чай наблюдали як я тушу пожежу. На їх розчарування - загасив швидко і без пожежників.
Ніяк не зрозумію тупості окремих людей- адже ж набагато комфортніше, коли у сусіда все добре та ще й заможний, ніж злидар та ща й озлоблений...Але чомусь так не є... і наше законодавство навіть не передбачає можливості захисту власного майна чи честі на приватній власності .
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А знайти і відбити печінку цій погані не пробували? Це ж місцеві скоріше за все.
Я теж так вважаю що без своїх місцевих тут не обійшлось, однозначно на палю, щоб і іншим був приклад покарання :IMHO1: за такий злочин!
Було б дуже добре все це втілити, але не в кожного вистачить рішучості. Я спіймав у себе під автомобілем злодюгу, який встиг вже добряче нашкодити, і що? Пару стусанів, воно скиглить, злість трохі відступила і наче вже рука не піднімається на те "непорозуміння природи". Ну почав морально його давити, слово по слову і виявляється що півтора місяці назад він вже обікрав моє авто (назвав речі які пропали і суму грошей теж назвав точну). Призначив я тоді йому покарання, що дня приходити і мити об`єкт неодноразового нападу. Через декілька днів, визиває "воно" мене на розмову, приходжу, а там місцеві "авторитети". Те що я не здав цього виродка мінтам сподобалось "авторитетам", тому моє призначене покарання було одобрено і навіть подовжено в часі. Але фінал вийшов іншим. Через тиждень мій "раб" попався на крадіжці велосипеду і потрапив за грати. Тому, якщо Ви не такі жалосливі як я, то фізичний вплив на тіло хоч і не виправить помилку природи, зайвим не буде. :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Учора зустрівся з давнім знайомим-бджолярем.Питию,чи качав той вже мед.А він мені розповіда,що ще взимку,коли було безсніжно,вони з дружиною поїхали на якийсь час з дому.Повернулися додому,попоралися по господарству--все у нормі,як завжди... А трохи згодом господар пішов у зимівник послухати бджоли.20 вуликів у нього і всі мовчать,тільки на підлозі купками неживі комахи.І запах отруйого аерозолю. Дружина постраждалого господаря працюе у ветлікарні.Питаю,чи доручав їй аналізи виконати.Виявляється,у нашому районі це зробити не можуть,в Харкові,за 100 з лишком кеме--можна,однак дорого. Пани Микола має підозру на одного свого знайомого.Після якоїсь сварки той похвалявся--"Я тобі покажу..." Мабуть-таки й показав. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Учора зустрівся з давнім знайомим-бджолярем.Питию,чи качав той вже мед.А він мені розповіда,що ще взимку,коли було безсніжно,вони з дружиною поїхали на якийсь час з дому.Повернулися додому,попоралися по господарству--все у нормі,як завжди... А трохи згодом господар пішов у зимівник послухати бджоли.20 вуликів у нього і всі мовчать,тільки на підлозі купками неживі комахи.І запах отруйого аерозолю. Дружина постраждалого господаря працюе у ветлікарні.Питаю,чи доручав їй аналізи виконати.Виявляється,у нашому районі це зробити не можуть,в Харкові,за 100 з лишком кеме--можна,однак дорого. Пани Микола має підозру на одного свого знайомого.Після якоїсь сварки той похвалявся--"Я тобі покажу..." Мабуть-таки й показав. :(
Скотів багато. І це цілком можливий варіант.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже пострадал этой зимой,19 января разгабили один из точков,уперли 7 уликов три лежака и 4 Д адана,на улице был мороз,упёрли"металлисты"они в окрестности методически разграбили уже не одно садовое товарищество,написал заяву в доблестные органы,никакой реакции,через месяц по большому знакомству свели с начальником ГОВД вроде зашевилились,потом в марте месяце словил эту машину узнал по рисунку протектора,следы которой сфоткал еще 19 января,также сфоткал и машину в трёх ракурсах вместе с номером,все эти фотки передал доблестым пинкертонам,на этом дело и окончилось.Совсем недавно вне офицальной беседе с одним их сотрудников доблестных органов узнал улики они как оказалось нашли ,но крыша у этих двуногих оказалась сильно крепкой,да грабежи оставшихся дачных участков продолжают по сей день.ГДЕ МЫ ЖИВЁМ?
Достойні президенти підростають...Так що не "сєрчайтє", все добре-достойні громадяни достойних високопосадовців...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сочувствую. К сожалению, в нашей стране сделать больно животному не считается преступлением или карается чисто символически. Я не вижу разницы. Если человек может убить животное, то ему не составит труда убить и человека. Мне так кажется.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Достойні президенти підростають...Так що не "сєрчайтє", все добре-достойні громадяни достойних високопосадовців...
Потому, что они воспитываются на не уважении законов, правил поведения в обществе, не уважают решений большинства. Видят, как старшие ставятся к законам, к государству и его президенту, и начинают выражать свой протест, так как они это понимают. А это страшно, может надо начинать с себя? :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Видят, как старшие ставятся к законам, к государству и его президенту,

Особенно, когда "президент" переделывает законы под себя и свои потребности :ak:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Достойні президенти підростають...Так що не "сєрчайтє", все добре-достойні громадяни достойних високопосадовців...
Видят, как старшие ставятся к законам, к государству и его президенту
Метролог - а вы некогда не интересовались статистикой? Насколько я знаю с приходом к власти бывшего ЗЭКа - уровень преступности по Украине только возрастает.... Здесь только два объяснения - первое - берут "достойный" пример.... второе - это связано с ухудшением уровня жизни, что так же не характеризует президента с позитивной стороны..... Не пытайтесь отстирать здесь чивокунЯ.... Понятно, что сволочи (которые подожгли) есть были и будут при любой власти - зависть или месть не самые лучший черты человека.... Но нужно в таком случае не школы закрывать и вторые "государственные" языки вводить и дачи себе с золотыми унитазами приобретать - а нужно повышать уровень нравственности наших сограждан :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насколько я знаю с приходом к власти бывшего ЗЭКа - уровень преступности по Украине только возрастает....

І зверніть увагу на самі злочини, переважно зросли пограбування зі зброєю та розбійні напади. :hunter: Тому за підпал павільйону ніхто нікого не шукатиме, хіба що випадково, або місцевий дільничний Ваш кум :friend_drink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Однак вогнем знищено дерев’яний вагончик з бджолами. Причина виникнення пожежі та матеріальні збитки встановлюються. Встановлюються. Напевно бджоли були п`яні та курили в ліжку. :umora: У нас до такого можуть дійти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Це ж не люди... Співчуваю...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Valdemar, чем все закончилось? Нашли вредителей? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
Valdemar, чем все закончилось? Нашли вредителей? :hi:
Якби ж то. Міліція наробила шуму і все. Перед начальством прозвітували і відклали в довгий ящик. У мене є версії, але не зловлений - не палій. Зробив відповідні висновки. Навчився піднімати пасіку за короткий час і невелику суму практично з нуля. Буду мати час поділюся досвідом як почати "після". Обідно за бджіл та павільйон. Вже другий місяць будую новий касетник, але скоро відпустка закінчується і процес вповільниться. Усім хороших сусідів та декілька порад: 1. Пасіку тре зареєструвати. 2. Павільйони з бджолами застрахувати. 3. Бджоли тримати по можливості на декількох точках. 4. Починаючим пасічникам по можливості допомагати. Можливо саме вони допоможуть і вам відновитися. 5. Де ваші точки і скільки там сімей мають знати тільки рідні. Хай добрих людей менше жаба давить!
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Valdemar, чем все закончилось? Нашли вредителей? :hi:
Якби ж то. Міліція наробила шуму і все. Перед начальством прозвітували і відклали в довгий ящик. У мене є версії, але не зловлений - не палій. Зробив відповідні висновки.
Радий за Вас!З урахуванням досвіду (негативного і позитивного) шлях до успіху скоротиться щонайменше у два рази :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

строить нужно начинать не павильйон а забор двох метровый...что бы ни видно было....ибо сработала элементарная зависть...и она никуда не делась и не денется....опять сожгут....а так подозревать в " богатстве" будут но видеть на прямую не будут...и шансы выжить возрастают в разы :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

строить нужно начинать не павильйон а забор двох метровый...что бы ни видно было....ибо сработала элементарная зависть...и она никуда не делась и не денется....опять сожгут....а так подозревать в " богатстве" будут но видеть на прямую не будут...и шансы выжить возрастают в разы :hi:
Судя по фото которое выкладывал Valdemar, павильон стоял возле двора, так-что забор не поможет!! :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

поддерживаю, высокий глухой забор от завидющих глаз первым делом надо ставить :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За сто метрів висотка з якої все подвіря прекрасно проглядається. Високий пліт не допоможе. Як у нас кажуть, краще німця з автоматом. Але це питання іншої теми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За сто метрів висотка з якої все подвіря прекрасно проглядається. Високий пліт не допоможе. Як у нас кажуть, краще німця з автоматом. Але це питання іншої теми.
Около месяца назад , по (непомню какому )канлу показали сюжет о инциденте пчеловода с местными жителями,ТВишники были на стороне типа постраждавших.Зачитали все правила содержания пасеки с указанием статей закона.Вообщем чем только не хотели разбирться с пчелами -и дым шашка,и огонь ,и потрава.Со стороны показалось что пчелы это ЗЛО а пчеловоды это злодеи...Хотя вспоминаю как сестра ходила у себя во дворе с простынёй на голове- у соседей были пчелы...
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Щоб бджоли не заважали сусідам, натягують навколо пасіки фасадну сітку на висоту 3-4 метри від землі. Її використовують у будівництві при утепленні будинків. Бджоли бачуть перешкоду на льоту і піднімаються на висоту, де не заважають нікому. Біда в іншому основна маса людей не розрізняють бджіл та ос. А відповідно будь-який укус списують на бджіл. :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...