Перейти к содержанию

Микронуклеусы


Petrovych61

Рекомендуемые сообщения

10 минут назад, FES сказал:

Знайшов в інтернеті ось такі нуки. Раніше на просторах ютубу я бачив їх, зокрема в Віктора Процюка та Женя Рудь. Питання чи не гризуть їх бджоли. Ціна відносно дешева. 170,00 грн/1шт. Хто може поділитись досвідом утримання. Мені одного подарували,на перший погляд можу сказати, що плотність велика і сам трвердий.

нулкеус1.jpg

нулкеус2.jpg

нулкеус3.jpg

нулкеус4.jpg

У меня есть такой уже сезон отработал не грызут все нормально

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mixaskm сказал:

У меня есть такой уже сезон отработал не грызут все нормально

А заселяти по стандартній програмі, на черпак і на пару днів в зимівник?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, FES сказал:

А заселяти по стандартній програмі, на черпак і на пару днів в зимівник?!

Именно так все и делал - они рабочие только налил в лоток сироп и кинул соломы через время отсек почернел и чернота въелась в ППС на следующий год вычестю и солому кидать не буду .(может на Канди заселю.....)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

є теж такі, не гризуть, міцні. заселяв на ріпаковий сівший мед, можна на канді. подобається тим що в кормове відділення при потребі можна налити сироп, але прохід потрібно закрити ганеманівською решіткою:IMHO:, щоб бува матка не заскочила. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 months later...

В кого ці мікронуки Arikent, питання до Вас. Як з льотком знизу? Цікавить чи робите спеціальні прильотки? Чи так ставите?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 годину тому, Zinkevych19 сказав:

В кого ці мікронуки Arikent, питання до Вас. Як з льотком знизу? Цікавить чи робите спеціальні прильотки? Чи так ставите?

додатково роблять отвір з переду, як в вулику,  розпеченим залізним прутком, щоб в середині не гризли. а так і з низу гарно залітають, в мене стоять на підставці все добре.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, СЄРЖ сказал:

додатково роблять отвір з переду, як в вулику,  розпеченим залізним прутком, щоб в середині не гризли. а так і з низу гарно залітають, в мене стоять на підставці все 

Дякую

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...