Перейти к содержанию

Апімондія 2011


Бортник

Рекомендуемые сообщения

Шановні колеги! Переадресовую звернення до Ради бджолярського Кругу Стретовича В.М. Пропоную підтримати його порив в справі сприяння участі "наших" в наступному конгресі публікацією його звернення. З повагою ВС ("Дід Василь") Шановні колеги по пасічницькому кругу! З Новим роком Вас і ваших божих вихованок! Як відомо, 21-25 вересня нинішнього 2011 року в далекій Аргентині, в її столиці Буенос-Айресі відбудеться черговий, 42-й з’їзд бджолярів світу (Апімондія 2011). Знаючи з багатьох спілкувань про Ваше бажання бути учасником цього зібрання, пропоную заздалегідь розпочати підготовку до поїздки на згаданий форум. Сьогодні сайт «Аpimondia 2011» передбачає різні реєстраційні внески залежно від участі в запланованих заходах (від 80 до 400 американських доларів). При цьому для делегатів з України, як країни, що є повноправним членом, надаються певні знижки. Видається, що кожен бажаючий, на власний розсуд, може сам зробити (а може вже й зробив) реєстрацію на з’їзді. Ми ж закликаємо об’єднатись, щоб спільно добиратись і розміщуватись на далекому континенті, залучивши, по можливості, до цього процесу нашу численну діаспору, а за організаційно-транспортною допомогою звернемось до туристичної фірми. Якщо Вас зацікавила така пропозиція прошу признаватись на електронну адресу: Stretovych.Volodymyr@rada.gov.ua або по телефону (044) 255-35-05 (помічник Микола). Коли наберемо групу з 25-30 чоловік бджолярських послів з України, ми випрацюємо спільно наш план «окупації» Апімондії 2011. З найкращими побажаннями доброго взятку в цьому сезоні Володимир Стретович

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Коли наберемо групу з 25-30 чоловік бджолярських послів з України, ми випрацюємо спільно наш план «окупації» Апімондії 2011.

30 пасічників з України "окупують" Апімондію? Тоді це мають бути бувші морськи пехотинці та десантники! :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоді це мають бути бувші морськи пехотинці та десантники!

Два солдата из стройбаиа заменяют экскаватор, а один солдат с ПрикВО - заменяет сам его!
Шкода, що пан Володимир не зміг побувати в Луцьку на конкурсі питних медів - непередбачені обставини стали на перешкоді. Впевнений, що в Баришівці він таки побачить, що був би
план «окупації» Апімондії 2011.

А кому його виконувати - не проблема! :af:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, сколько может стоить такая поездка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, сколько может стоить такая поездка?

... даже очень интересно....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если взять стоимость авиабилетов в Буєнос Айрес и назад, +пожить в Аргентине недельку, то

реєстраційні внески залежно від участі в запланованих заходах (від 80 до 400 американських доларів).

покажутся незначительной мелочью :umora: Учитывая уровень жизни в Украине, а также то, что наших "промышленных" ппчеловодов можна сощитать на пальцах, то было б неплохо шоб дэржава (если она и дальше хочет делать вид шо она повёрнута "Обличчям до людей" а не наоборот :umora: )... кароче государство не сильно б обеднело если б выделело сотню- другую тыщ гривен на организацию поездки на Апимондию :IMHO1: .. А делегаты б там отработали- махали б хоругвами и пели украинские песни.. ну и мож какой нить докладик замутили бы, в котором не забыли б упомянуть, какой классный у нас щас президент и уряд, шо даже послал делегацию на край света за дэржавный кошт. :baby:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, сколько может стоить такая поездка?

10. Кто больше?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если взять стоимость авиабилетов в Буєнос Айрес и назад,

Я , думаю, треба зафрахтувти "Руслан"- і загрузити його медом,- то делегація ще й заробить... : :az:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мабуть вигідніше було б той Руслан з медом відігнати в Росію, а на отримані кошти загрузити медом 2 Руслани в Аргентині :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всетаки было бы интересно узнать сколько это удовольствие будет стоить и как это все представляеться организаторам. Пробовал позвонить по указанному телефону, говорит такого номера не существует, послал письмо с вопросами, никто не ответил, странно но факт!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всетаки было бы интересно узнать сколько это удовольствие будет стоить и как это все представляеться организаторам. Пробовал позвонить по указанному телефону, говорит такого номера не существует, послал письмо с вопросами, никто не ответил, странно но факт!

Так, Бортник, надо держать ответ за сообщение от Вашего имени :af::hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Интересно, сколько может стоить такая поездка?

10. Кто больше?
Я так мню, шо за сутку біля 900євриків плюс авіапереліт.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В принципе авиабилеты не такие уж и дорогие, от 11 до 38 тысяч гривен туда и обратно :ay: Можна посмотреть цены на перелёт с Борисполя в Буэнос Айрес и обратно здесь :af: Ну там ещё виза нада, отель, членский взнос... Думаю, если сильно не швыряться деньгами, то 50-60 тысяч грн хватит вполне... :af: 2-3 годовые зарплаты "среднего" украинца :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может ну его, туда лететь! За такие деньги я себе сколько инвентаря обновлю и тем более я летать боюсь, туда то лететь около суток в одну сторону, с пересадками конечно. :ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Может ну его, туда лететь! За такие деньги я себе сколько инвентаря обновлю

:IMHO1: Практически все кто туда полетит - за бюджетные деньги. За свои ... ну. :) Лучше подождем два года , возьмем разовый входной билет (надеюсь 100-150грн больше не будет) и пройдемся по "музею" пчеловодческой техники.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну через два года будет и не грех съездить в столицу и поучаствовать и поддержать Украину. Я думаю там будет че полезного для себя увидеть и узнать. А в Аргентину, конечно очень дорого лететь за свои, если б найти спонсора я не против поучиться у других. :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Практически все кто туда полетит - за бюджетные деньги. За свои ...

Почему не дописали кто по едет за гос счёт :dntknw: --да все догадались
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ітого можна прикинути витрати: Авіа квитки: 12000 - 1500 у.о. Готель: 400 у.о. за 4 ночі в 3-4 зірковому готелі із сніданком. Оренда машини: 300 у.о. (Можна розбити на 3-4 персони). Можна і без машини - не знаю як у них з публічним транспортом і кримінальна обстановка. Правда 25 пасічників дадуть собі раду. :) Але не забувайте що Південна Америка не саме спокійне місце. Харчування - 150 у.о. повинно вистачити. А можна ще й сала з собою прихватити якщо не заборонено. Культурна програма, екскурсії - ??? Віза - ??? Сувеніри - від 100 у.о. І того - від ~2500 у.о. * 8 = 20000 Якби хто заплатив половину - я б поїхав би. :) Дивує адреса на яку треба писати - домен верховної ради.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я так мню, шо за сутку біля 900євриків плюс авіапереліт.
щось багато ви загнули.... в Пекіні звідки недавно вернувся... номер коштує від 28 доларів, а нормальні 35-40 долларів плюс харчування більше сотні долларів в день не буде, я так думаю... хоча з шиком можна і кілька штук спустити за сутки :umora: авіапереліт до Пекіну в економкласі 5500грн туди і назад... в Буенос-Айрес думаю рази в 2 більше... от і рахуйте приблизно що виходить....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивує адреса на яку треба писати - домен верховної ради. Так это депутат Стретович, команду собирает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так это депутат Стретович, команду собирает.

А яким чином він до цього привязаний?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А яким чином він до цього привязаний?

Практически все кто туда полетит - за бюджетные деньги. За свои ...

Почему не дописали кто по едет за гос счёт :dntknw: --да все догадались
А шо, пусть поедет человек, мир посмотрит :ay:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос к Бортнику, как действительно узнать стоимость поездки у Стретовича и выложить её здесь на форуме с приблизительным розкладом по пунктам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивні пасічники товчуть воду в ступі.Бортник дав пряму адресу,пиши листа,задавай питання,одержуй відповідь.Думай --летіти чи відпочивати вдома. Я зв"язався,дізнався.Але вам не розкажу,щоб поворушилися самі:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вопрос к Бортнику, как действительно узнать стоимость поездки у Стретовича и выложить её здесь на форуме с приблизительным розкладом по пунктам.

Я всего лишь процитировал письмо В.А. Соломки, оно вскоре будет опубликовано во всех пчеловодных изданиях. Там есть все координаты для обращений. А лично от меня процесс формирования делегации для посещения сего значительного форума никак не зависит. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...