Перейти к содержанию

Весна-Літо 2022 Перемога буде обов'язково...


Бджолопотам

Рекомендуемые сообщения

Шановні колеги. Нелегкий час, особливо для пасічників. Бджоли це не праска - в евакуаційний чемоданчик не кинеш. 

Продовжуємо спілкуватись в новій весняній темі. Перемога буде ... тримаймось і молимо Бога щоб зберіг життя нашим захисникам. Разом до перемоги.

20220315_145713.thumb.jpg.4cd6474aca13f2a146ae88c53af80a6b.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був на пасіці декотрі підїли корму,більш ніж за звичайно,частково облітались,по Зімовці були на повітрі -корм сонях без сіропу середня на рівні минулих років- Тримаймося бо Ми Того ВАРТі .Дай Боже  ТОвариству й Вашим Рідним!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Жезус сказал:

Був на пасіці декотрі підїли корму,більш ніж за звичайно

Пасіка за хатою,але ше не дивився навіть чи всі живі ,хоча готую в зиму всіх під лінійку тому не переживаю особо .Потепліе потім зроблю ревізію,якщо ще буду дома 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрий вечір. Ми з України. :-)

Усі літають потроху, коли сонечко світить. Чекаємо на  перемогу та тепло, аби ревізію зробити.

 

Все буде Україна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так... Ніби і сонячно, але вітер досить прохолодний. Літають і до лісу за обніжкою і непогана черга за водою. Є ще сім'ї які як були в клубах так і не спішать розлазитись по рамках. Дві останні ночі було 7 і 5 морозу. Наразі вийшли ззимівлі  100%. З понеділка обіцяють теплішу погоду - буду мабуть дно від підмору чистити. За звичай на таке не має в мене часу, але зараз часу аж занадто багато... Робота стала - так що будемо займатись бджолами... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Пётр Ахтырский як Ви там друже ?

Що чути за наших форумчан ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Война йде, Женя.

Але приємно опинитись знову в колі форумчан.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Доречі, що таке з форумом сталося було?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Север сказав:

Доречі, що таке з форумом сталося було?

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Жезус сказав:

 декотрі підїли корму,більш ніж за звичайно,

в мене всі всьо з'їли. Якби не дав меду, було б...

-2 сім'ї

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Желания нет не каково , но пчёлы не виновны . Начал расставлять поддоны готовиться к выноске пчёл . Погода у нас зимняя как и в душе . С утра было -14 снега нет бывают ветра северо восточные с порывами . Сегодня был солнечный день , но потом подул северный ветер градус больше +1 не показал . Тернет обещает потепление до +10 потом по холоданея и на тёплого Алексея до +14 .Поживём у видим . Сей час -3

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Женя Циба сказал:

Що чути за наших форумчан ?

Толю Lefty призвали з перших днів,пасіку знов оставив на самотек .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, asot сказал:

Толю Lefty призвали з перших днів,пасіку знов оставив на самотек .

Я знаю розмовляв з ним.Треба пошукати знайомих пасічників може хтось прегляне за пасікою .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я не так і далеко ,якби транспорт,а так уви ...допомогу пропонував,щось можливо і придумаем періодично переписуюсь з ним

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да конечно весна в этом году холодна . Радует что врагам в танке не сладко .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, koste сказал:

Да конечно весна в этом году холодна . Радует что врагам в танке не сладко .:hi:

Ну для мого краю березень в межах норми. Ще трохи зарано говорити за всю весну. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас десь 15-го був повноцінний класичний весняний обліт. Підмору мінімум, розплоду дуже мало або взагалі відсутній. Перезимували всі, одна тільки сім'я втратила матку і опоносилася

Як там пан @ДобровоЛ? Як @Мико ?

Медовий полюс в перший чи другий попав під "освобождєніє", на скільки я знаю. А Романович ще бджіл не виніс... :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Олександр Коваль сказав:

Як @Мико ?

Писав йому на вайбер  27 числа - так він і не відповів:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Бджолопотам сказал:

Писав йому на вайбер  27 числа - так він і не відповів:hmm:

А мне отвечал :) Сказал, что дома в Харькове. Он и в фейсбуке появляется 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Олександр Коваль сказал:

Як @Мико ?

Медовий полюс в перший чи другий попав під "освобождєніє", на скільки я знаю. А Романович ще бджіл не виніс... :(

Живые все ,дочка и внучка со мной  , жена по снабжению , по 4 часа в  очередях стоит ,я никак от бронхита не вылечусь ,задолбал кашель . Свет , вода , газ , интернет мобильная связь есть ,покушать тоже разжились Дом целый ,хотя обстрелы постоянные Барабашка сгорела на 60 %

Пчёлы закрыты  зимовнике на оккупированной территории 

 с трудом разжился 20 литров по 75 гривен на 3-й день войны 

ещё бы 20 и можно попытаться прорваться и вынести Божих насекомых на облёт 

Но не знаю прорвусь ли через блок-посты 

Всем кто поддерживал по телефону и вайберу огромное спасибо 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, Мико сказав:

ещё бы 20 и можно попытаться прорваться и вынести Божих насекомых на облёт 

Но не знаю прорвусь ли через блок-посты 

Всем кто поддерживал по телефону и вайберу огромное спасибо 

Романович, видужуйте. Може когось з Куп'янська видзвонити? Все таки прориватися через зону бойових дій, а потім назад, при чому невідомо як там з продуктами - справа ризикована

Може, хтось буде в Харків їхати, можна було б передати каністру Романовичу. Бензин в нас з'являється 1 раз тиждень і навіть газ, але треба в черзі півдня стояти. І ще проблема де саму каністру взяти :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наш пасічний, не побоюсь цього слова, Арестович, забракував полоски, тільки канонічний біпін

До речі от не знаю, в зв'язку з обставинами, є зміст робити запас препаратів вже зараз?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 часов назад, koste сказал:

Да конечно весна в этом году холодна . Радует что врагам в танке не сладко .:hi:

Так и холода пришли после вторжения… а до 24 числа и ещё несколько дней после очень тепло у нас было, на юге… я уже подумывал пасеку на херсонщину через днепр вывезти, хорошо что не вывез

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

Все таки прориватися через зону бойових дій, а потім назад, при чому невідомо як там з продуктами - справа ризикована

I назад треба обов*язково , бо доглядаю маму 98 рокiв I харчi брати з дому треба обмаль , бо доходять слухи що вiдбирають голоднi "визволителi " навiть дитяче печиво ,

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За словами знайомих, в Запорізькій області зазнали шкоди деякі пасіки поряд з бойовими діями. Від вібрації та ударної хвилі частина клубів осипалась на дно та замерзла (вночі був мінус), рамки обривались, змістились, утворюючи розриви клуба...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...