Перейти к содержанию

Оплата на ТочкУ, за оголошення про продаж


Anatoliy50

Рекомендуемые сообщения

Двічі давав оголошення про продаж вуликів, з мене двічі вимагали гроші, на розвиток сайту.

Я не розумію приколу, або у нас платні оголошення з відповідним прайсом, або безкоштовні!

Треба хрестик зняти, або одягнути труси.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Anatoliy50 сказал:

Двічі давав оголошення про продаж вуликів, з мене двічі вимагали гроші, на розвиток сайту.

Я не розумію приколу, або у нас платні оголошення з відповідним прайсом, або безкоштовні!

Треба хрестик зняти, або одягнути труси.

Геть не бачу в цьому щось лукавого. Людина створила один їз  найкращих бджолярських сайтів в Україні. Постійно ним опікується, витрачає на нього купу своїх власних грошей. Візьміть створіть своє, розкрутіть сайт, і дозвольте на ньому розміщувати оголошення безкоштовно. Я побачу, як Ви тоді заспіваєте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Укроп сказав:

Геть не бачу в цьому щось лукавого. Людина створила один їз  найкращих бджолярських сайтів в Україні. Постійно ним опікується, витрачає на нього купу своїх власних грошей. Візьміть створіть своє, розкрутіть сайт, і дозвольте на ньому розміщувати оголошення безкоштовно. Я побачу, як Ви тоді заспіваєте

А Ви читали, що я написав?

 

Якщо я виразився не достатньо однозначно, то я за прайс і однакові, зрозумілі умови для кожного форумчанина!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Anatoliy50 сказал:

А Ви читали, що я написав?

 

Якщо я виразився не достатньо однозначно, то я за прайс і однакові, зрозумілі умови для кожного форумчанина!

Так.саме так і є. Умови однакові для будь якого форумчанина. У нього немає щоб хтось був ближчим, а хтось дальшим. Він від усих, рівно віддалений 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 минут назад, Anatoliy50 сказал:

я за прайс і однакові, зрозумілі умови для кожного форумчанина!

Но тем кто в желтых футболках привелегии надо сохранить :rofl:

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Мико сказал:

Но тем кто в желтых футболках привелегии надо сохранить :rofl:

А хто у нас в жовтих футболках?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Укроп сказал:

А хто у нас в жовтих футболках?

Цитата

это потому что Вы не    (Совет Форума):IMHO:а  обычный (Пользователь):hi:Совет форума тут рекламирует маток, мед, нуклеусы, помощниц и к ним еще помощниц:rofl: какие то желтые футболки:rofl: и все это на халяву все как в верховной раде:IMHO1: кто ближе к кухне тот и в шоколаде:rofl:

 

Догадайтесь с трёх раз 

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 час назад, Укроп сказал:

...........один їз  найкращих бджолярських сайтів в Україні.

Який же він після цього найкращий? :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, igk6 сказал:

 

Який же він після цього найкращий? :hi:

Якщо Вам щось не подобається, то Вас ніхто за руку не тримає. Повторюсь ще раз. Тут ніколи не було, і нікому не буде, ніяких привілегій.  Головний адмін створив суперовий інтернет ресурс, утримує його виключно за свої кошти. Для нього бджоли не є засобом заробітку, а є лише як хобі. Тому, честь йому і хвала, що він піклується про цей інтернет ресурс. Він має повне право, встановлювати тут свої правила. Правила для всих одні, жовтих футболок тут немає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Укроп сказал:

жовтих футболок тут немає

В жовтих футболках є особини 

Тiльки привiлеiв не  мають  

Коля  (7).JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Укроп,а чому сайт перестали відвідувати посічники які зараз активно ведуть блоги в Youtube та не тільки.

Паланочка,Фабро,Фадеєв,Іван Михайлович та ще багато інших.Я думаю їм є як поділитись своїм досвідом,але в чомусь існує причина чи к комусь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, FES сказал:

@Укроп,а чому сайт перестали відвідувати посічники які зараз активно ведуть блоги в Youtube та не тільки.

Паланочка,Фабро,Фадеєв,Іван Михайлович та ще багато інших.Я думаю їм є як поділитись своїм досвідом,але в чомусь існує причина чи к комусь.

Всех названых особ не устраивает мелкий ресурс форум

 Да и особо делиться опытом нет желания 

Здесь идёт общение на любые  темы ,а им нужны покупатели 

Другое дело Ютуб или фейсбук с миллионной аудиторией 

Вот где можно продать товар ,

а что форум до сотни в день не набирается народа 

Да и продать маток тут практически невозможно 

так как тут 80 % матководы :IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Мико сказал:

В жовтих футболках є особини 

Тiльки привiлеiв не  мають 

Тепер зрозумів. Це він думав що Ви маєте якісь превілеї?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, FES сказал:

@Укроп,а чому сайт перестали відвідувати посічники які зараз активно ведуть блоги в Youtube та не тільки.

Паланочка,Фабро,Фадеєв,Іван Михайлович та ще багато інших.Я думаю їм є як поділитись своїм досвідом,але в чомусь існує причина чи к комусь.

Іван Михайлович періодично тут з`являється. Не так часто як би хотілось, але все ж з`являється. Денис здимів як трохи підмочив репутацію із вступом до секти Стритовича. Ваня думаю що в знак солідарності з Денисом. Ну а першому прізвищу у Вашому пості, тут не дали на шару рекламувати, і продавати свій товар. Це ще раз підтверджує що для головного адміна немає когось тут білого і пухнастого. Всі рівні, перед законом, і правилами

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, FES сказал:

,а чому сайт перестали відвідувати посічники 

Тому що в них виникло таке бажання, була така можливість і вони нею скористались...

Кожен вирішує сам як йому поступати... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все логично: сайт(форум) не коммерческий поэтому официального "прейскуранта" и нет,но супермодератор сам решает какие объявления платные.Лично я ни разу не платил за выставленные объявления,да и не помню что бы предлагали платить......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Іван Михайлович періодично тут з`являється. Не так часто як би хотілось, але все ж з`являється. Денис здимів як трохи підмочив репутацію із вступом до секти Стритовича. Ваня думаю що в знак солідарності з Денисом. Ну а першому прізвищу у Вашому пості, тут не дали на шару рекламувати, і продавати свій товар. Це ще раз підтверджує що для головного адміна немає когось тут білого і пухнастого. Всі рівні, перед законом, і правилами
Прям в яблучко.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Оплата на ТочкУ, за оголошення про продаж

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...