Jump to content

Anatoliy50

Пользователи
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Anatoliy50

 1. А Ви читали, що я написав? Якщо я виразився не достатньо однозначно, то я за прайс і однакові, зрозумілі умови для кожного форумчанина!
 2. Двічі давав оголошення про продаж вуликів, з мене двічі вимагали гроші, на розвиток сайту. Я не розумію приколу, або у нас платні оголошення з відповідним прайсом, або безкоштовні! Треба хрестик зняти, або одягнути труси.
 3. Проти продажу землі можуть бути тільки фермери, що за копіійки її зараз орендують і чиновники, що сидять на схемах її продажі. Ну і задурені ящиком від перших( Усі інші виграють від вільного ринку і в першу чергу бджолярі, бо буде більше садів, ягід і відповідальних власників, що будуть триматися пасічника, котрий йому підіймає врожайність! Забув ще комуняк додати(
 4. Ніякого розчарування, але промислові пасічники(а я роблю саме таку) порекомендували використовувати стандартне обладнання, по цілому ряду причин. Тому і працюю зараз з рогатими на 145 рамку. А класні на українську напіврамку розпродую(
 5. 435/2=217,5 Але ще має бути міжрамковий простір. Стандартно 10мм, але якщо більше 9мм, то бджоли його забудовують(
 6. Сантиметр і міліметр, відрізняються на порядок) Звідки Ви взяли стандартний розмір української напіврамки?
 7. У Вас там і математику вчили?) (435-10)/2=213 Я зробив на міліметр більше, щоб зменшити міжрамочний простір до 9мм, котрі не забудовуються вощиною(5-9мм)
 8. А Ви не переходьте. З українськими рамками можна працювати у корпусних вуликах. "Вулик Паливоди “Рогатий вулик” (8-9 рамковий, 6 корпусів, сітчасте дно)Усім початківцям і хто вже замучився з українськими лежаками.Головна перевага вулика - у два корпуси стає стандартна українська рамка! Тому гніздо можна тримати на любій українській рамці) Переваги українського багатокорпусного вулика- бджоли гарно зимують- гарно розвиваються весною- можна брати короткий взяток- корпусна робота, як із 145 рамкою- міцно тримаються при кочівлі- бджоли легко переносять кочівлю( сітчате дно)- легкі корпуса, ваг
 9. Якось же визначають медодайність різних культур, то може і по соняху є десь данні? Само собою, що умови мають бути однакові
 10. Панове, не одноразово чув, що є сорти соняшнику, що майже не дають меду(Відповідно мають бути, що дають багато)Хто знає де можна отримати таку інформацію, щоб домовитися з фермером, які сорти сіяти? Запитував у бджолярів з досвідом і у фермерів, на жаль ніхто з них не зміг привести якісь офіційні данні про медодайність різних сортів.
 11. Чув таку думку, але як це може трапитися практично, не уявляю. Перемички міцні і як там може змінитися відстань не зрозуміло.
 12. Дякую, цікаво, що я прийшов до тих самих висновків, майже через 30ть років, в т.ч. міжрамковий простір 8мм(5 зверху і 3 знизу)
 13. Все на 145 з роздільниками 35мм, а в магазин ці ж рамки будуть ставитись через 40мм(9 і 8 шт. в корпусі відповідно)
 14. Якщо вирішите вкласти у справу пару мільйонів, то до порад професіоналів, краще дослухатися)
×
×
 • Create New...