Перейти к содержанию

Побудительная подкормка


Sanich

Рекомендуемые сообщения

Подкормка в пакетах это хорошо, вот только надо чтобы ульи стояли по уровню или хотябы приблизительно, иначе пакеты скатываются. :IMHO1:
так точно, я вчора своiм давав пакети, в мене не по уровню стоять, нанервувася з пакетами, а потiм взяв канцелярскi кнопки i до рамок :ay:
В пакєтах підгодовую 3 роки удобно і швиденько. Весною в малих пакетах осінь в мусорних.
Якшо потолочини неудобно i не швидко :IMHO1:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В прошлом году положил пакет, придерживая одной рукой сделал несколько проколов булавкой.когда ложил утеплитель заметил что пакет начал двигаться и не придал этому значения, в результате пришлось срочно чистить днище. А все эта спешка. :angry: не дублируйте сообщения , Что бы не нарушать правила :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

Позавчера(погодка еще не испортилась) дал в каждый улей в пакетах по 200 грамм сыты 2:1. Забрали за ночь... А вот теперь думаю давать еще или погодить?

Пользу подкормки мы сейчас обсуждать не будем.....Настораживает меня вот что-при кормлении пчел жидким кормом у них появляется потребность в облетах, а при нынешней погодке может и не стоит пока давать сыту? Как они по холоду летать станут? .....Как думаете?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Настораживает меня вот что-при кормлении пчел жидким кормом у них появляется потребность в облетах, а при нынешней погодке может и не стоит пока давать сыту? Как они по холоду летать станут? .....Как думаете?

Нічого страшного, вони з легкістю протримаються кілька днів необльотного періоду, так що спокійно давайте, тільки не великими порціями
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хочу дати розумну пораду молодим пасічникам взяту з Тароноських книжок. Якщо в гнізді на весні корму менше чим 10 кг всякі стимулюючі підгодівлі втрачають сенс, так що перевірьте наявність кормів обов*язково, а потім вже стимулюйте. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо в гнізді на весні корму менше чим 10 кг всякі стимулюючі підгодівлі втрачають сенс

То що, якщо корму в гнізді немає, то хай вмирають, а підгодовувати не потрібно? тому що немає сенсу? :blink:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

тому що немає сенсу?

Сенс стимулюючої підготівлі в скороченні періоду коли матка починає з 200 яєць на добу до того моменту коли вона буде відкладати максимум для своєї породи і тим самим сильнішою буде на весняний медозбір. А якщо в гнізді немає 10 кг корму то ви просто підтримуєте життєдіяльність сім*ї і не наростите достатьної кількості бджіл на весняний медозбір. Для літніх медозборів ця цифра не є критичною , чого 10 кг не знаю, це вони , радянські вчені з бджільництва встановлювали. :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А якщо в гнізді немає 10 кг корму то ви просто підтримуєте життєдіяльність сім*ї і не наростите достатьної кількості бджіл на весняний медозбір.

В будь-якому випадку підгодовувати треба, або для стимуляції, або для підтримання життєдіяльності :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Настораживает меня вот что-при кормлении пчел жидким кормом у них появляется потребность в облетах, а при нынешней погодке может и не стоит пока давать сыту? Как они по холоду летать станут? .....Как думаете?

Нічого страшного, вони з легкістю протримаються кілька днів необльотного періоду, так що спокійно давайте, тільки не великими порціями
Понятно. :hi: Так и сделаю.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо в гнізді на весні корму менше чим 10 кг всякі стимулюючі підгодівлі втрачають сенс,
Насколько я знаю запас корма должен быть 1кг на улочку...
Зачем семейке на 6 рамках 10кг меда? С них и 6 кг хватит.....
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понятно. :hi: Так и сделаю.
Использую для подкормки распечатанные рамки скраю гнезда,с зимы осталось много кормов :hi:
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Понятно. :hi: Так и сделаю.
Использую для подкормки распечатанные рамки скраю гнезда,с зимы осталось много кормов :hi:
Так одно другому не помеха... :)
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...