Перейти к содержанию

Продаж маток породи КАРНІКА F1 та ШО


Рекомендуемые сообщения

28 хвилин тому, ved сказав:

По чем эфки,если с десяток?

По 200 віддам. Але мушу подивитися, скільки їх залишилося. Зараз займаюся відкачкою, ревізію в нуках ще не робив

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, davolodya сказал:

Є в вільному продажі  останні в цьому сезоні ІОшки:

Штрьомер х Хольткамп,  8 мкл - 2 шт

Штрьомер х Майєн           8 мкл  1шт

Маха (пешец) х Майєн    8 мкл   1шт

ЛеКлєр х Хольткамп       8 мкл   1шт

Майєн х Хольткамп         8 мкл   4 шт

Майєн х зінгер                 8 мкл    1шт

Майєн х ВТ                       8 мкл    1шт

Майєн х Вт                       6 мкл    1 шт

Всі ІОшки перевірені на печатний розплід,   8 мкл - 1200 грн.   6 мкл - 1000 грн

Ще 2 ІОшки чекаю засіву.

Більше вже непрививаюся, в нуках ще є трохи плідних ефок,  помалу розпродую  матки і об'єдную нуки - на цьому матковивідний сезон 2020 буде завершений...

 

Скажіть, чи від котрих даних комбінацій маток ШО вже виводились матки Ф1 і як поводяться бджоли? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Yaroslav сказав:

 

Скажіть, чи від котрих даних комбінацій маток ШО вже виводились матки Ф1 і як поводяться бджоли? 

Конкретно від даних комбінацій виводив в цьому сезоні, від багатьох комбінацій матки підуть  в зиму - про результати можна буде говорити на наступний сезон. Всі материнки, від яких ці іошки, перевірені по дочках,  по  них маю гарні відгуки, як свої, так і від покупців. Один з таких подібних кросів - майн х пернер - є в Бібрці, по ньому п.Михайло  вже давав відгук на форумі. Як хтось ще захоче, то відпишеться, моїх  минулорічних ІОшок  у наших форумчан більше 20 шт.

Самі материнки дають лагідну сіру бджолу,  ефки від них теж мають гарні характериистики, сподіваюся, ІОшки від них не гірші...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Ось і підійшов до завершення сезон 2020. Хочу подякувати всім покупцям маток, хто проявив розуміння і терпіння, через затримки з відправкою маток, а також вибачитись, перед тими, чиї потреби в матках незміг вчасно задовільнити через непрості погодні умови...  Як би там не було, сезон завершений, і вже готуюся до наступного...  Сезон багато чому навчив, в першу чергу в тому, що неможна наперід називати точну дату , коли будуть перші плідні матки, бо погода вносить свої корективи... В чергу на матки сезону 2021 вже записую,  але без конкретної дати, трошки згодом буде моя нова рекламна тема.

Бажаю всім гарного завершення сезону, доброї ціни на продукцію та  вдалої зимівки !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...
В 26.09.2020 в 14:43, davolodya сказал:

Сезон багато чому навчив, в першу чергу в тому, що неможна наперід називати точну дату , коли будуть перші плідні матки, бо погода вносить свої корективи... В чергу на матки сезону 2021 вже записую,  але без конкретної дати, трошки згодом буде моя нова рекламна тема.

Ось тому в мене жива черга, бо прив'язка до конкретних дат з нашою погодою практично не можливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, rudakov сказав:

Ось тому в мене жива черга, бо прив'язка до конкретних дат з нашою погодою практично не можливо.

Все ніби вірно, але покупці хочуть знати дату хоча б приблизно, щоб якось планувати роботу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, davolodya сказал:

Все ніби вірно, але покупці хочуть знати дату хоча б приблизно, щоб якось планувати роботу

А скільки їх замовляє на конкретну дату а потім говрять що вже не треба :IMHO:. Краще на мою думку жива черга. Спробуйте ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 26.09.2020 в 14:43, davolodya сказал:

Ось і підійшов до завершення сезон 2020. Хочу подякувати всім покупцям маток, хто проявив розуміння і терпіння, через затримки з відправкою маток, а також вибачитись, перед тими, чиї потреби в матках незміг вчасно задовільнити через непрості погодні умови...  Як би там не було, сезон завершений, і вже готуюся до наступного...  Сезон багато чому навчив, в першу чергу в тому, що неможна наперід називати точну дату , коли будуть перші плідні матки, бо погода вносить свої корективи... В чергу на матки сезону 2021 вже записую,  але без конкретної дати, трошки згодом буде моя нова рекламна тема.

Бажаю всім гарного завершення сезону, доброї ціни на продукцію та  вдалої зимівки !

Прочитав  і потекли сльози.  Ви шо помираєте ? Та не поспішайте! Пахомич ше не встиг вибачитись перед вами. Приклад афериста з генами прадідів 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Пахомич сказал:

Прочитав  і потекли сльози.  Ви шо помираєте ? Та не поспішайте! Пахомич ше не встиг вибачитись перед вами. Приклад афериста з генами прадідів 

Пахомич парілка вже гарно прогріта, але зараз порожня. Думаю що баня за вами заскучала вже. Доведіть правдивість своїх слів що він аферист, якщо не доведете, то прийдеться за слова відповісти. Я розумію що ви заздрісний, але щоб до такої межі,ну це вже занадто

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 минут назад, Укроп сказал:

Пахомич парілка вже гарно прогріта, але зараз порожня. Думаю що баня за вами заскучала вже. Доведіть правдивість своїх слів що він аферист, якщо не доведете, то прийдеться за слова відповісти. Я розумію що ви заздрісний, але щоб до такої межі,ну це вже занадто

:umora:Читаючи пости Пахомича вже багато років, просто РЖУ....... У нього вже хтось купив нарешті  маток (F1 чи ШО),  чи  тільки бла-бла. А Ж САМОМУ ЗАХОТІЛОСЬ СПРОБУВАТИ ,ЦИХ МАТОК Made in ПАХОМИЧ:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Пахомич сказав:

Пахомич ше не встиг вибачитись перед вами.

Пахомич, я непотребую Ваших вибачень. Та й взагалі Ваша думка стосовно моєї  персони мене абсолютно не цікавить... Спочатку думав взагалі не реагувати, щоб не розводити срач в темі, але тема дуже скоро вже піде в архів, а Ви бачу невідчепитеся - бо щось дуже нерівно до мене дихаєте... Я вже якось обійдуся без Вашої філософії, а Ви б краще щось розумне підказали початківцям в темі ШО - думаю багато хто був би вдячний... Якщо дійсно маєте чим поділитися, бо наразі,  крім пустих балачок, результату невидно...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, FES сказал:

СПРОБУВАТИ ,ЦИХ МАТОК Made in ПАХОМИЧ:crazy:

Я теж чухаю потилицю і думаю як їх заполучити. Але моя думка така. Він бреше як троцький. Бреше, і заздрить іншим

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...