Перейти к содержанию

Продам насіння - Мордовник шароголовий (крутай, головатень).


СерП

Рекомендуемые сообщения

Доброго дня коллеги. 

Продам насіння Мордовника шароголового. Зібране вересень 2019 на власній ділянці. Засівав спеціально для збору насіння та сасівання навколишніх неугідь. Є надлишки, готовий поділитись.

Ціна 250 грн/кг. ( можна поторгуватись). 

Доставка - Нова пошта, можливо Укр.Пошта.

Пишіть у темі, або приватним повідомленням. 

 

photo_2019-09-03_18-51-33.jpg

photo_2019-09-03_18-51-33 (2).jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добрый день ! Пол кило за 100 грн получится ? ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Gold-V сказал:

Добрый день ! Пол кило за 100 грн получится ? ;)

:hmm: Відповів у приват. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З власного досвіду посадки мордовника : 

Сіяв весною, у квітні, розробляв землю під посадку картоплі, заодно і розробив мотоблоком ділянку під мордовник. Далі сапою робив рівчачки 2-3 см глибиною і з руки сіяв насіння, сапою ж і пригортав. Міжряддя 50 см. Полив, чи ще якісь додаткові обробки не робив, оскільки на початку квітня достатньо вологи у грунті.

При такому методі посадки схожість насіння дуже гарна, навіть довелось місцями проривати. Перший рік формує розетку приблизно 20 см висотою. Другий рік починає потужно рости і викидає квіткові головки, на деяких пагонах нарахував більше 10 квіткових головок. Висота дорослої рослини 2-2,5 метри ( принаймні у мене такі повиростали). Головки зацвітають у різний період, перші почали цвісти на початку липня , останні цвіли до 20-х чисел серпня. Загалом цвітіння до 40 днів, що з точки зору медозбору дуже привабливо. 

У інтернеті знайшов інформацію, що мордовник можна сіяти і осінню, починаючи з вересня.(що логічно, оскільки у природі насіння з головок осипається саме у вересні). Відповідно цього року буду сіяти саме осінню, тільки хочу дочекатися дощової погоди, щоб не сіяти у сухий грунт.При засіванні з осені цвітіння можливе уже на слідуючий рік. 

Особисто мені мордовник, як медонос, сподобався дуже. Довго цвіте і бджола його відвідує надзвичайно активно. Навіть за умови цвітіння у цей час соняшника, бджола не перестає працювати на мордовнику. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Насіння отримав. Щиро дякую !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 11.09.2019 в 08:42, СерП сказал:

З власного досвіду посадки мордовника : 

Сіяв весною, у квітні, розробляв землю під посадку картоплі, заодно і розробив мотоблоком ділянку під мордовник. Далі сапою робив рівчачки 2-3 см глибиною і з руки сіяв насіння, сапою ж і пригортав. Міжряддя 50 см. Полив, чи ще якісь додаткові обробки не робив, оскільки на початку квітня достатньо вологи у грунті.

При такому методі посадки схожість насіння дуже гарна, навіть довелось місцями проривати. Перший рік формує розетку приблизно 20 см висотою. Другий рік починає потужно рости і викидає квіткові головки, на деяких пагонах нарахував більше 10 квіткових головок. Висота дорослої рослини 2-2,5 метри ( принаймні у мене такі повиростали). Головки зацвітають у різний період, перші почали цвісти на початку липня , останні цвіли до 20-х чисел серпня. Загалом цвітіння до 40 днів, що з точки зору медозбору дуже привабливо. 

У інтернеті знайшов інформацію, що мордовник можна сіяти і осінню, починаючи з вересня.(що логічно, оскільки у природі насіння з головок осипається саме у вересні). Відповідно цього року буду сіяти саме осінню, тільки хочу дочекатися дощової погоди, щоб не сіяти у сухий грунт.При засіванні з осені цвітіння можливе уже на слідуючий рік. 

Особисто мені мордовник, як медонос, сподобався дуже. Довго цвіте і бджола його відвідує надзвичайно активно. Навіть за умови цвітіння у цей час соняшника, бджола не перестає працювати на мордовнику. 

 

Я свій сіяв теж осінню (у листопаді), то весною нормально сходить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

тоже взял бы полкило за 100 грн

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Друзі, залишилось ще кілограм п'ять насіння Мордовника. 

Кому потрібно звертайтесь.

098-826-53-03 - Сергій. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 months later...

Також не проти взяти 0.5кг. за 100грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Колеги, кому ще потрібне насіння Мордовника ? 

Є ще пару кілограм, можу відправити. 

Прохання дзвонити на телефон 098-826-53-03 ( Сергій ), оскільки на форум заходжу не так часто. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 year later...
08.02.2020 в 18:57, СерП сказав:

Колеги, кому ще потрібне насіння Мордовника ? 

Є ще пару кілограм, можу відправити. 

Прохання дзвонити на телефон 098-826-53-03 ( Сергій ), оскільки на форум заходжу не так часто. 

Як на рахунок кореневищ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 21.04.2021 в 00:35, Cерж сказал:

Як на рахунок кореневищ?

Мордовник дворічник, не знаю чи є сенс гратися з корневищами. Можливо можна пересаджувати у вигляді розсади, але це, як на мене, дуже трудозатратно.

Краще сіяти насінням, він дуже гарно проростає. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...