Jump to content

СерП

Пользователи
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

138

Profile Information

 • Location
  Хмельницька обл.

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Дадан
 • Порода пчел
  УС

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Перепрошую, що не відповів раніше, рідко на форум заходжу. Стрючки ось такі :
 2. Вибачаюсь за свою ботанічну необізнаність, але що то за деревце на передньому плані ? Чим цікаве ?
 3. Так. Показавши це дерево у Києві Ви вселили в мене трохи оптимізму ))). Але ця тема розпочата в 2009 році Невже за 11 років ніхто успіху не досяг у вирощуванні еводії ?
 4. Приглядаюсь до цього дерева. Дуже хотілося б його проростити. Але насторожує, те що воно дуже вимерзає. У цій темі вже 15 сторінок, але я не бачу поки вдалого досвіду по пророщуванню еводії, та доведенню її до цвітіння. Поправте якщо я неправий.
 5. То це перший досвід пророщування буде ? Чи вже пробували ?
 6. Пролив Скабатоксом сім'ї. Результатом задоволений.
 7. Я так зрозумів, що аккумуляторного тримера ніхто з пасічників не має. Буду думати, може й мені не потрібен, все ж штука не з дешевих.
 8. Доброго дня. Хтось купував комбінезони Лисонь ? Як вони в роботі ?
 9. Теж маю таке спостереження. Бджоли вкрай агресивно реагують на удари по землі біля вуликів, сапою, чи лопатою, чи коли кілок забиваєш. Думаю до запаху трави це не має відношення. Скоріше вібрацію вловлюють.
 10. Та косив і так, і так (жилкою/диском) агресія всерівно є. Єдиний вихід косити раненько коли ледь світає, але всерівно деякі сім'ї дають прикурити.
 11. Доброго дня. Думаю на слідуючий сезон придбати аккумуляторний тример для обкошування пасіки, між вуликами та поряд. Оскільки зараз обкошую звичайною бензиновою мотокосою, а це значний шум, вихлопи, що провокує агресію бджіл. Аккумуляторні коси значно тихіші. Але й значно дорожчі, та й потужність менша. Можливо хтось має досвід у експлуатації аккумуляторних тримерів, буду вдячний за відгук.
 12. Є сім'я яка постраждала та ослабла від вірусного паралічу. Як наслідок ослабла. Лікувати не бачу сенсу. Вирішив анулювати дану сім'ю. Винакає питання, що робити з рамками - гніздові 10 шт дадан, з медом, пергою. Є спокуса просто викинути (закопати у землю). Колеги, що ви робите з рамками з хворих сімей ?
 13. А як почувають себе найперші саджанці ? Я так розумію їм уже три роки, як ростуть ?
×
×
 • Create New...