Jump to content

СерП

Пользователи
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

153

Profile Information

 • Location
  Хмельницька обл.

General Information

 • Пасека в
  Хмельницька обл.
 • Стаж
  4-7 лет
 • Kоличество семей
  51-70
 • Ульи
  Дадан
 • Порода пчел
  УС

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. У нас по квітнучому соняху розбризкують фунгіциди від грибкових захворювань. Працюють з 20.00 до шостої ранку. Осипу бджоли не наблюдається. Але питання, чи не потрапить той фунгіцид у мед ? Хто з таким зтикався ? А то мені щось стрьомно за якість меду.
 2. Десь у ютубі зустрічав, що роблять короби з полістиролу , ніби під ними добре зимують різні укривні рослини. Треба буде вивчити цю тему, може не доведеться викопувати. Павловнія ніби нормально в мене перезимувала, не вимерзла. Тепер на черзі еводія.
 3. Не одне , але викопати можна. Як варіант, шкода звичайно травмувати кореневу систему, але це варіант.
 4. Ось така еводія виросла у мене станом на сьогодні. Висадив у травні у відкритий грунт невеличкий саджанець. Любить тепло, поки було прохолодно, у травні, майже не росла. А потім з настанням стабільного тепла дуже швидко пішла в хід. Уже більше одного метра. Тепер мучаюсь питанням як уберегти взимку від вимерзання. Може у когось якісь поради будуть по укриттю на зиму, може хтось має такий досвід ?
 5. Так, зайшов подивитись на чергове фото. А його нема. Фото в студію.
 6. Візьміть більш загальний план на фото. Хочеться глянути дерево у загальному. Будьласочка.
 7. Дякую за слушні поради. Якраз напевне буду їх витрушувати, хай трішки постраждають за свою поведінку. Коли підсаджуєте у кліточці, скільки тримаєте з закритим доступом до канді ?
 8. Можна спробувати. Та думаю, що до моменту обльоту, сім'я уже буде трутовкою.
 9. Сім'я зайшла в ройовий стан. Прибрав стару матку, маточники зірвав. Почекав поки потягнуть нові, дочекався щоб не було відкритого розплоду, зірвав усі маточники. Далі. Дав плідну матку у кліточці Гайдара. Потримав три дні, відкрив доступ до канді. Через два дні, думаю гляну чи випустили. Знайшов матку у клубі, але ще жива. Взяв матку під колпачок. Сім'ю ретельно переглянув, думав може провтикав маточник і є неплодка. Неплодку не знайшов. Тримав матку ще два дні під колпачком. Випустив. На слідуючу добу думаю гляну як себе почуває. Матка знов у клубі. Знов врятував та посадив під кол
 10. А перше насіння, з якого все почалось, де брали ? З яких дерев ?
 11. Трішки схоже, але то не він )))
 12. Друзі, доброго дня. Можливо у когось є горець бальджуанський (Фаллопія бальджуанська). Це ліана, плететься по заборах та будівлях. Виглядає як на фото нижче . Хочу придбати саджанець.
 13. Навряд чи хтось оцінював його медепродуктивність. Але цвіте дуже рясно і бджола на ньому працює, значить щось він там виділяє.
 14. Горець бальджуанський. Собі такий хочу. Не поділитесь випадково ?
 15. Мордовник дворічник, не знаю чи є сенс гратися з корневищами. Можливо можна пересаджувати у вигляді розсади, але це, як на мене, дуже трудозатратно. Краще сіяти насінням, він дуже гарно проростає.
×
×
 • Create New...