Jump to content

СерП

Пользователи
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by СерП

 1. Дякую за слушні поради. Якраз напевне буду їх витрушувати, хай трішки постраждають за свою поведінку. Коли підсаджуєте у кліточці, скільки тримаєте з закритим доступом до канді ?
 2. Можна спробувати. Та думаю, що до моменту обльоту, сім'я уже буде трутовкою.
 3. Сім'я зайшла в ройовий стан. Прибрав стару матку, маточники зірвав. Почекав поки потягнуть нові, дочекався щоб не було відкритого розплоду, зірвав усі маточники. Далі. Дав плідну матку у кліточці Гайдара. Потримав три дні, відкрив доступ до канді. Через два дні, думаю гляну чи випустили. Знайшов матку у клубі, але ще жива. Взяв матку під колпачок. Сім'ю ретельно переглянув, думав може провтикав маточник і є неплодка. Неплодку не знайшов. Тримав матку ще два дні під колпачком. Випустив. На слідуючу добу думаю гляну як себе почуває. Матка знов у клубі. Знов врятував та посадив під кол
 4. А перше насіння, з якого все почалось, де брали ? З яких дерев ?
 5. Трішки схоже, але то не він )))
 6. Друзі, доброго дня. Можливо у когось є горець бальджуанський (Фаллопія бальджуанська). Це ліана, плететься по заборах та будівлях. Виглядає як на фото нижче . Хочу придбати саджанець.
 7. Навряд чи хтось оцінював його медепродуктивність. Але цвіте дуже рясно і бджола на ньому працює, значить щось він там виділяє.
 8. Горець бальджуанський. Собі такий хочу. Не поділитесь випадково ?
 9. Мордовник дворічник, не знаю чи є сенс гратися з корневищами. Можливо можна пересаджувати у вигляді розсади, але це, як на мене, дуже трудозатратно. Краще сіяти насінням, він дуже гарно проростає.
 10. Якщо ціна здається зависокою, то робіть свою пропозицію. Але майте совість
 11. Продам однорічні корневища павловнії. Сорт "Томентоза". Перезимувала у відкритому грунті. У наявності 10 шт. Ціна 100 грн./шт. Ось у відео результати зимівлі. Дзвоніть або пишіть у вайбер : 098-826-53-03 Сергій.
 12. головне, що зимостійкість до - 28с. Але це не точно, бо у наших широтах вона ще не зимувала, тому можливі несподіванки.
 13. А про еводію Генрі хтось чув ?
 14. Та то вона вже виросла, та її на матеріал порізали А якщо серйозно, то очевидно не вгадали з посадковим матеріалом. Хоча продавці саджанців своє заробили.
 15. Моя ніби як перезимувала нормально. Подивимось, як далі буде.
 16. Перепрошую, що не відповів раніше, рідко на форум заходжу. Стрючки ось такі :
 17. Вибачаюсь за свою ботанічну необізнаність, але що то за деревце на передньому плані ? Чим цікаве ?
 18. Так. Показавши це дерево у Києві Ви вселили в мене трохи оптимізму ))). Але ця тема розпочата в 2009 році Невже за 11 років ніхто успіху не досяг у вирощуванні еводії ?
 19. Приглядаюсь до цього дерева. Дуже хотілося б його проростити. Але насторожує, те що воно дуже вимерзає. У цій темі вже 15 сторінок, але я не бачу поки вдалого досвіду по пророщуванню еводії, та доведенню її до цвітіння. Поправте якщо я неправий.
 20. То це перший досвід пророщування буде ? Чи вже пробували ?
 21. Пролив Скабатоксом сім'ї. Результатом задоволений.
×
×
 • Create New...