Перейти к содержанию

Бакфаст или Карника


Роман 82

Рекомендуемые сообщения

Липа через дві неділі почне цвисти, з тих яєць що матка зараз кладе бджола вийде через три тиждня,  плюс тиждень поки вона в поле може полетіти. Висновок, нічого не вийде.
Підсилити розплодом на виході - якраз на липу буде льотна бджола
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Роман 82 сказал:

На 3 рамках в притруску,

 

1 час назад, teplov сказал:

Висновок, нічого не вийде.

Зачем такой слабыш было покупать 

Всё лето протолочься а  толку не будет 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Вадим Попов сказал:

Підсилити розплодом на виході - якраз на липу буде льотна бджола

Только его опять покупать надо 

а если подсилить с первого отводка ,

это равно что переложить с левого кармана в правый 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только его опять покупать надо 
а если подсилить с первого отводка ,
это равно что переложить с левого кармана в правый 
Нє, ну я просто варіант підкинув. Я звідки знаю, є в нього ще бджолосім'ї чи немає?
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
 
 
В 15.05.2019 в 15:18, Укроп сказал:

Справа в тім що оті щорічно нові комбінації дуже сильно уводять в оману. І чекати чи вистреле комбінація  чи ні,!дуже геморойно. У карніці цього абсолютно немає. Якщо взяти матеріал,то вона буде або хороша, або дуже хороша. Хоч і мені де хто доказує що від карніки відмовляються на користь бакфаста. Але я не в космосі живу, і спілкуюся з багатьма пасічниками, які все зробили навпаки. Мій прогноз. З кожним роком популярність бакфаста все меншатиме і меншатиме, ростиме популярність Української степової, а карніка і так популярна, і популярність не меншатиме. Поживем побачим

Як там суперовський Кордован в Вас, стабільний?

Нові комбінації, це як? Де Бакффаст там спереду є буква (В)

Карніка стабільна по яких признаках? Кубітальний індекс стабільний?

Популярність Бакфаста падає? В чому Ви це побачили?

Шановний в мене стійке відчуття що Ви не чесно ведете себе.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаво, і в чому прослідковується моя нечесність? Те що я чесно сказав що в моїх умовах карніка вставила Бакфаст, то це факт. Був у мене бакфаст і я бачив що то таке. Не скажу що бджола геть погана, але карніка в мене показала себе по зрівнянні з ним, стабільніше. Те що популярність падає, це теж факт. Не буду вдаватись в подробності. Те що в різних регіонах України він взимку пообсирався то це теж факт. Теж не буду вдаватись в подробності. Мене ті люди не уповноважували від імені їх робити заяви. Не розумію при чому тут кордован? Адже я займаюсь карнікою. Кордован маю геть зовсім мало, і напевно зведу з пасіки, бо блуде так що мама не горюй. Всі сім’ї карніки розбавлені кордованською бджолою. В чому карніка стабільна? Та в усьому. Це не я придумав, це каже статистика. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 
 
 
5 минут назад, Укроп сказал:

 Те що популярність падає, це теж факт.

 

http://tochok.info/forum/61-породы-пчёл/  і дивимося скільки переглядів по породах.

 

 
 
 
8 минут назад, Укроп сказал:

. В чому карніка стабільна? Та в усьому. Це не я придумав, це каже статистика. 

Яка статистика? До прикладу Скленар з Альп, тройзек чи яка інша з Румунії (Карпати), зараз все в кучу, стабільне тільки невчасне роїння.

І дайте ту статистику, бажано незалежну.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Укроп сказал:

Те що я чесно сказав що в моїх умовах карніка вставила Бакфаст, то це факт.

У меня Ваши матки Сингер на пасеке вставляют пока всех и в том числе Бакфаст Теплова (покупал две матки ф1 в прошлом году),  Б 21 Паланночки тоже не особо нормальные Баки но до Сингера не дотягивают. В этом году буду пробовать Баков от других заводчиков. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Мико сказал:

Только его опять покупать надо 

а если подсилить с первого отводка ,

это равно что переложить с левого кармана в правый 

Не равно, а если слабый болен то ослабите сильный и получите 2 слабых, а было один слабый и один сильный не - не равно !!!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, Укроп сказал:

Цікаво, і в чому прослідковується моя нечесність? Те що я чесно сказав що в моїх умовах карніка вставила Бакфаст, то це факт. Був у мене бакфаст і я бачив що то таке. Не скажу що бджола геть погана, але карніка в мене показала себе по зрівнянні з ним, стабільніше. Те що популярність падає, це теж факт. Не буду вдаватись в подробності. Те що в різних регіонах України він взимку пообсирався то це теж факт. Теж не буду вдаватись в подробності. Мене ті люди не уповноважували від імені їх робити заяви. Не розумію при чому тут кордован? Адже я займаюсь карнікою. Кордован маю геть зовсім мало, і напевно зведу з пасіки, бо блуде так що мама не горюй. Всі сім’ї карніки розбавлені кордованською бджолою. В чому карніка стабільна? Та в усьому. Це не я придумав, це каже статистика. 

Чесно будет так - пасеку расширил благодаря Кордова, благодаря ему усиливаю отводки постоянно, нашел лазейку беру неплодки карники и бакфаста и получаю кроссы на год два раньше, да неплодка может не вернутся с облета, так дам туда рамку от лутших открытого расплода ...и буду самым счастливым ... майские отводки все перезимовали .... июльские все погибли из зимы не вышли .... в июле делать отводки больше не буду ... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, RAN сказал:

Чесно будет  июльские все погибли из зимы не вышли .... в июле делать отводки больше не буду ... 

А августовские ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Мико сказал:

А августовские ?

В августе не делал.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, mixaskm сказал:

У меня Ваши матки Сингер на пасеке вставляют пока всех и в том числе Бакфаст Теплова (покупал две матки ф1 в прошлом году),  Б 21 Паланночки тоже не особо нормальные Баки но до Сингера не дотягивают. В этом году буду пробовать Баков от других заводчиков. 

:IMHO: Це не особисто Вам кажу... Але бачите як буває... Ще не так давно Укропа і Івана Михайловича брудом поливали тут на форумі при згадці про маток Зінгер. А дарма, бо матеріал таки класний !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Міхал-69 сказал:

:IMHO: Це не особисто Вам кажу... Але бачите як буває... Ще не так давно Укропа і Івана Михайловича брудом поливали тут на форумі при згадці про маток Зінгер. А дарма, бо матеріал таки класний !!!

Та я на те не звертаю уваги, ще буде не раз і щось погане і щось хороше. Життя таке, що все так як би хотів, не буває. Тому на те ми абсолютно не звертаєм уваги. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, mixaskm сказал:

У меня Ваши матки Сингер на пасеке вставляют пока всех и в том числе Бакфаст Теплова (покупал две матки ф1 в прошлом году),  Б 21 Паланночки тоже не особо нормальные Баки но до Сингера не дотягивают. В этом году буду пробовать Баков от других заводчиков. 

Тут така річ що десь в якомусь регіоні та комбінація бакфасту можить і вистрілити ліпше. Але те що карніка працює по всих регіонах України стабільніше, то то є факт. Хто б мені що не доказував, але я з бджолами не перший рік маю справу, і напевно щось трошки в них тямлю. Висновки такі по бакфасту я зробив не за один рік спостередження за ним.  Є в ньому і сильні сторони, але стабільність на стороні карніки. Подобається це комусь чи ні, але це є так. Одна людина маючи 250 сімей бакфаста, кардинально в цьому році з нього спригує. Питання чому? Я те знаю, але щоб тут не злити наших бакфастчиків, в деталях описувати не буду. На цьому все, дискусію припиняю, адже кожен залишиться при своїй думці. Але істину я знаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Укроп сказал:

Тут така річ що десь в якомусь регіоні та комбінація бакфасту можить і вистрілити ліпше. Але те що карніка працює по всих регіонах України стабільніше, то то є факт. Хто б мені що не доказував, але я з бджолами не перший рік маю справу, і напевно щось трошки в них тямлю. Висновки такі по бакфасту я зробив не за один рік спостередження за ним.  Є в ньому і сильні сторони, але стабільність на стороні карніки. Подобається це комусь чи ні, але це є так. Одна людина маючи 250 сімей бакфаста, кардинально в цьому році з нього спригує. Питання чому? Я те знаю, але щоб тут не злити наших бакфастчиків, в деталях описувати не буду. На цьому все, дискусію припиняю, адже кожен залишиться при своїй думці. Але істину я знаю

Укроп, будь ласка, позлiть бакфастчикiв трохи! Чому?!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Ногаец сказал:

Укроп, будь ласка, позлiть бакфастчикiв трохи! Чому?!

Не хочу я нікого злить, я лише ділюся своїми спостередженнями. Злість тут ні до чого, є лише факти

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Укроп сказал:

Не хочу я нікого злить, я лише ділюся своїми спостередженнями. Злість тут ні до чого, є лише факти

Якi???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Ногаец сказав:

Якi???

А на чому ви @Ногаец вибір свій спинили на нашій , чи то, соррі, каганській тепер вже землі?  :crazy:

4 години тому, Мико сказав:

А августовские ?

По методу беларусів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.05.2019 в 16:30, Вадим Попов сказав:
В 28.05.2019 в 14:53, teplov сказав:
Липа через дві неділі почне цвисти, з тих яєць що матка зараз кладе бджола вийде через три тиждня,  плюс тиждень поки вона в поле може полетіти. Висновок, нічого не вийде.

Підсилити розплодом на виході - якраз на липу буде льотна бджола

А липи то більше місяця у нас цвітуть. Головне - знати які і де.  :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

А на чому ви @Ногаец вибір свій спинили на нашій , чи то, соррі, каганській тепер вже землі?  :crazy:

По методу беларусів?

Добровол, зараз тiльки пустi вулики пiд бджол готую (ремонтую). Нi на чому ще не спинився. Готую й ловушки - то бiльше iз спортивного iнтересу, великих здобуткiв з них не чекаю. А що то за метод беларусiв?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Ногаец сказав:

Добровол, зараз тiльки пустi вулики пiд бджол готую (ремонтую). Нi на чому ще не спинився. Готую й ловушки - то бiльше iз спортивного iнтересу, великих здобуткiв з них не чекаю. А що то за метод беларусiв?

А там є один татарин, що пропагує виводити маток у серпні, переконуючи усіх. що вони тоді якраз будуть весною на піку своєї слави й розвитку. 

   А якраз рої зараз пішли по усій Україні. Тож ви недооцінили цей бік справи.:IMHO:Знаю одного чоловіка, що торік зловив понад 40 роїв. Правда, заряджених  ловушок у нього стояло більше 200 !

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Укроп сказав:

Тут така річ що десь в якомусь регіоні та комбінація бакфасту можить і вистрілити ліпше. Але те що карніка працює по всих регіонах України стабільніше, то то є факт. Хто б мені що не доказував, але я з бджолами не перший рік маю справу, і напевно щось трошки в них тямлю. Висновки такі по бакфасту я зробив не за один рік спостередження за ним.  Є в ньому і сильні сторони, але стабільність на стороні карніки. Подобається це комусь чи ні, але це є так. Одна людина маючи 250 сімей бакфаста, кардинально в цьому році з нього спригує. Питання чому? Я те знаю, але щоб тут не злити наших бакфастчиків, в деталях описувати не буду. На цьому все, дискусію припиняю, адже кожен залишиться при своїй думці. Але істину я знаю

Єдине в чому баки можуть тут трохи програвати - це в зимостійкості -бо це  порода , що має чимало південної крові.   Та   рійливість і любов до трутнів карніки-карпатки переважить тут усе.:IMHO::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

А там є один татарин, що пропагує виводити маток у серпні, переконуючи усіх. що вони тоді якраз будуть весною на піку своєї слави й розвитку. 

   А якраз рої зараз пішли по усій Україні. Тож ви недооцінили цей бік справи.:IMHO:Знаю одного чоловіка, що торік зловив понад 40 роїв. Правда, заряджених  ловушок у нього стояло більше 200 !

Я колись поставив 50 та зловив тiльки 5 - рiк був неройовим. Цей рiк дiйсно ройовий, то подивимось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Ногаец сказав:

Я колись поставив 50 та зловив тiльки 5 - рiк був неройовим. Цей рiк дiйсно ройовий, то подивимось.

Хай посміхнеться вам рибацьке щастя! Гарного улову!  Ні пуху, ні пера! :umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...