Перейти к содержанию

Місце проведення щорічної зустрічі форумчан 2019


Kolyan

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Sanich сказав:

Але голосувалок, тем про зустріч, призначення дат та іншими речами не буду займатися

Ну а якщо буде кілька пропозицій по зустрічі, то як ми вирішимо без голосування де саме проводити? :hmm::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, SASHA.OK сказав:

Ну а якщо буде кілька пропозицій по зустрічі, то як ми вирішимо без голосування де саме проводити? :hmm::dntknw:

Голосування може відкрити будь-хто. В тому числі і представник Ради Форуму, якому довіряють форумчани. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, Sanich сказав:

Голосування може відкрити будь-хто. В тому числі і представник Ради Форуму, якому довіряють форумчани. ;)

Зрозуміло, то це просто ти умиваєш руки :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, SASHA.OK сказав:

Зрозуміло, то це просто ти умиваєш руки :umora:

Даю дорогу іншим. :)

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.02.2019 в 00:24, Надія сказал:

Да планку вище чим у Бухті Вікінгів боюсь не перепригну, а нище -особисті амбіції не дозволяють

Я, наверное, не так понимаю цель встречи. Организация полезного и приятного времяпровождения форумчан или удовлетворение личных амбиций организатора? :hmm:

  • Подобається 7
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.02.2019 в 19:45, Solo сказав:

Щось я сумніваюсь що в цьому році потавчани подаватимуть пропозицію на зустріч.:dntknw:

Та вони, полтавчани,  так же сильно за це билися торік...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, Алёнка сказав:

Я, наверное, не так понимаю цель встречи. Организация полезного и приятного времяпровождения форумчан или удовлетворение личных амбиций организатора? :hmm:

О, цікаво, а яке це було задоволення особистих амбіцей організатора в попередніх роках:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Sanich сказав:

Даю дорогу іншим. :)

аа, чому мені таких подарків небуло:dntknw:,  якщо такі приференції, то я оце зараз винесу свою пропозицію:al:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, miro сказал:

О, цікаво, а яке це було задоволення особистих амбіцей організатора в попередніх роках:hmm:

Пан Михайло, я процитировала не Вас, а форумчанку, которая сказала:

нище -особисті амбіції не дозволяють

Как я поняла, то она понимает организацию встречи как удовлетворение её личных амбиций. Это её слова, а не мои и не Ваши.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, miro сказав:

аа, чому мені таких подарків небуло:dntknw:,  якщо такі приференції, то я оце зараз винесу свою пропозицію:al:

Все у ваших руках!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, miro сказав:

, то я оце зараз винесу свою пропозицію:al:

:ole_ole: правильно мислите:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Алёнка сказав:

Пан Михайло, я процитировала не Вас, а форумчанку, которая сказала:

нище -особисті амбіції не дозволяють

Как я поняла, то она понимает организацию встречи как удовлетворение её личных амбиций. Это её слова, а не мои и не Ваши.

я думаю @Надія має наувазі амбіції, як знак певної здобутої міри яку в солідарності готова і надалі дотримуватись,  я так зрозумів, і не побачив в тому нічого поганого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

Все у ваших руках!

ні ну явно, це багатьох привело в тарапету, кожен отримав неймовірний кредит демократії, і в почуттях неймовірних вражень неможе видати пропозицію, хто ж все таки почне трати той кредит:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Володі з пропозицією нема, все ж з нього починається.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Даа...Мабуть цей рік "кіна" не буде:hmm::(.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ще не вечір... 

Я припускаю, що все стане на круги своя.

Бухта Вікінгів - це мекка для точківців :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, dust сказав:

Ще не вечір... 

Я припускаю, що все стане на круги своя.

Бухта Вікінгів - це мекка для точківців :IMHO:

добре кажете, вчора вечером повернувся з Києва, маю готовити зустріч на Бухті Вікінгів, але цього разу не форумчани, але завжди радий для точківців, але ми в силі зробити Зустріч Точківців там де вони того бажають, досвід і практика були продиктовані, прапор чекає свого прапороносця:):UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...
В 01.03.2019 в 21:05, Kolyan сказал:

Даа...Мабуть цей рік "кіна" не буде:hmm::(.

Да, наверное Вы правы.

В прошлом году, в этот день уже было объявлено голосование по нескольким предложениям. А в этом году ещё и предложений нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Невизначеність на сьогодіз з традиційним зібранням Точкістів (тих кому не байдуже яким буде надійність пасічницткв ) повинно перміститись туди, де має живильні корені. На пасіку (в лісостеп, степ, тобто в поле (гречане, соняшникове, рапсове......) або до масивів акації, липи, промислових садів. Думаю мене колеги доповнять де можна говорити про пробеми пасічництва подалі від неприродних забаганок "готельного бізнесу". Хтось скаже а де? Чому без кнкретних пропозицій? 

Це пропозиція про початок дискусії про місце майбутньої зутрічі під назвою "На природному медовому Точку ".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 22.03.2019 в 12:37, Фомич сказал:

Да, наверное Вы правы.

В прошлом году, в этот день уже было объявлено голосование по нескольким предложениям. А в этом году ещё и предложений нет.

А чому Ви так дивуєтесь? Точківці протягом року зустрічаються між собою на різних заходах з бджільництва. Ви подивіться скільки відбувалось заходів протягом року, і яка там завжди була присутність наших форумчан. Тому і не пропонує ніхто ніяких пропозицій, адже хто хоче то зустрічаються регулярно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а я мучаюсь в пропозиції, без дразнення і, без :ae:, а серйозно маю на меті ось це місце 2км від мене, якщо ми згодні, то розпочну роботу і надам детальну цінову пропозицію.

https://www.booking.com/hotel/ua/edem-resort.uk.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

а я мучаюсь в пропозиції, без дразнення і, без :ae:, а серйозно маю на меті ось це місце 2км від мене, якщо ми згодні, то розпочну роботу і надам детальну цінову пропозицію.

https://www.booking.com/hotel/ua/edem-resort.uk.html

А що, "Бухта вікінгів" вже приїлася?:umora: Едем на фотках виглядає просто супер, але і ціни теж "супер":hmm: ціна 2-х містного стандартного "економ" номера 5 з гаком тисяч, майже вчетверо дорожче , ніж в " Бухті вікінгів",  це повна вартість за одну добу станом на 14 вересня:

Screenshot_2019-03-26-11-07-09.thumb.png.852995e159921bbd14b8a25a92c8c16b.pngScreenshot_2019-03-26-11-07-21.thumb.png.d8a0768558c07e52b198aed84ace9038.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

А що, "Бухта вікінгів" вже приїлася?:umora: Едем на фотках виглядає просто супер, але і ціни теж "супер":hmm: ціна 2-х містного стандартного "економ" номера 5 з гаком тисяч, майже вчетверо дорожче , ніж в " Бухті вікінгів",  це повна вартість за одну добу станом на 14 вересня:

 

Бухта Вікінгів не приїлась, а відносно цін в Едем , це питання, як і на БВ  потребує домовленості:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, miro сказав:

Бухта Вікінгів не приїлась, а відносно цін в Едем , це питання, як і на БВ  потребує домовленості:)

Звичайно, домовлятися в будь-якому випадку потрібно. Те, що ціни після домовленості зміняться, нема сумніву, але чи будуть ці зміни кардинальні? Та ціна, яку я привів чуть вище, взята на сайті Едему і є , м'яко кажучи, "трошки" нелояльна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, miro сказал:

а я мучаюсь в пропозиції, без дразнення і, без :ae:, а серйозно маю на меті ось це місце 2км від мене, якщо ми згодні, то розпочну роботу і надам детальну цінову пропозицію.

https://www.booking.com/hotel/ua/edem-resort.uk.html

Прекрасне місце, але і цінова політика відповідна:ay:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Алёнка changed the title to Місце проведення щорічної зустрічі форумчан 2019

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...