Jump to content

Товари компанії Лисонь (TOMASZ ?YSO?)

САХНЮК
 Share

Recommended Posts

10 часов назад, Ю.М. сказал:

Українського виробника рятує закордонний пасічник! - Дві третини (мінімум) товару продається в інших країнах, тому що дешево! А це "дешево" якраз і має наслідок- невисоку якість. Або як говорить мій товариш - "Якість - категорія економічна"!

Як приклад - про напильник. Відправили в Німеччину нашу розпечатку. Не врахували наявність розподільників гофмана, не було їх на кресленні рамок. Регулювальні пази виявилися коротші на 5мм, ніж потрібно. Це якраз 5 хвилин роботи напильником, але привезли назад, на доработку. І я б зрозумів німців, але і перевозили і замовляли наші емігранти, бо в 10 разів дешевше... 

Я Вам наведу власний приклад, купив я медогонку українського виробника, заплатив багато і ця медогонка в цьому сезоні не відпрацювали і дня, горить захист і все.

Більш всього мотор коротить і після цього мене хтось буде переконувати в якості.

До речі у Вас існує відділ якості, який перевіряє всі вироби на певний час роботи?

Бо мою медогонку ніхто і 1 год. не тестував, зібрали і так зійде, те саме і ветпрепарати.

Я готовий і доплатити, але у відповідь, хотів би, якість і зручність, а не в чомусь розбиратися і бігати з "напильником".

Особисто після цього я в шоковому стані.

• Like 8

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

До речі у Вас існує відділ якості, який перевіряє всі вироби на певний час роботи?

За якість продукції відповідаю я особисто, тому що маю великий досвід ще з оборонки. Але контроль на малому підприємстві зовсім інший ніж хотілося б. Наприклад дя ножа потрібно перевірити нагрівач, перевірити нагрів після пайки і перевірити нагрів, а краще поганяти хвилин 10 до відправки. За місяць ми робимо 1000ножів, це 1000хв. на першу перевірку, 1000 на другу і 10 000 на третю, тобто 12 000хв. або 200 год або 25 робочих днів. Тобто потрібно тримати 1 людину тільки на ножі і ще 2-х на іншу продукцію! А ще забезпечити робоче місце і оплату умов праці. Для мене це обійдеться приблизно 50 000грн на місяць. За які знову ж повинен заплатить кінцевий споживач- пасічник. Як ми викручуємось- тривала розмова, але протягом сезону поміняли по гарантії більше 500 ножів і це далеко не всі.

• Like 1
  • Confused 1