Перейти к содержанию

Весна/Літо 2018


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Дождался наконец . Вчера был полноценный облет практически всех семей . Хух . Зима закончилась . Привет весна . 

Красотища то какая - пчеловоды меня поймут :crazy::umora:

 

DSC01521.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сам не думал, шо можно радоваться тому, шо тебя обосрали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Василика сказал:

Сам не думал, шо можно радоваться тому, шо тебя обосрали.

Пчеловод - это не профессия , а :crazy::)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, AVA сказал:

 

Предется дней десять ждать  (погоды ) и

 ні каплі жидкого меду ,тільки кристали  30 % рамки  , розпечатані 100 % рамки. бджоли  в збудженому стані , за заставними висіли бороди до літра бджоли .клуба нема 

 на роздвинуті потолочини положив мокру тряпку.

умоєму випадку , тому нема чим розбавити мед з підсонухи

   -  В той же день поставив кормушку с чистою водою ( 200мл ) за заставною. Сьогодні глянув кормушка суха, бджоли практично вжались у клуб , зімовка стабілізірувалась 

Вони відкрили всі печатки з медом тому що шукали рідкий мед

Значить  вони таки перебували у збудженому стані і цей момент залишився непоміченим. Якби їм вчасно дати воду, можна було б врятувати.

У мене мабуть буде аналогiчна ситуацiя ,  бо лишив всю пасiку зимувати на меду з соняха +бурьянцi 

Тому сьогоднi дочищаю виiзд з двору i при першiй нагодi на пасiку 

Минулого року в цей день був массовий облiт 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На пасіці сніг розтав повністю, зранку пробиваеться сонце, щеб один погожий день так як не встиг  зробити весняну ревізію всім сімям, пока зимівля на 100%.DSCN3910.JPG.859f5ed8f906fe2b74aeecc41b48cc44.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Рижий сніг,яка це радість:ole_ole:.Жаль не маю фото:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 І в Кривому Розі  сніг не червоний а жовтий)  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вітаю шановне панство зі святом :ole_ole::ole_ole::ole_ole:.Нарешті дочекались і ми 100% обліт.Зимівля пока без втрат чого і всім бажаю.

Photo0153.jpg

Photo0154.jpg

Photo0144.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

важкий обліт  цегорішній  багато снігу бжоли падали на сніг  при облеті захолодали облітались практично всі  тереторію усипати тирсою або соломою непрактично і неможливо непередодні сипав попіл але на сегодні ще снігу мінімум 40см  25 соток на сто вуликів, е потері . 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сьогодні тепліше аніж в четвер, бджола понесла перший пилок, бджіл пригостив гостинцями, вуглеводним та білковим канді, пізніше в іншій темі опишу також про гфс,  но що цікаво , а саме коли були оці 20-30градусні морози то вони там множились, тобто я переживав , а матка в той час спокійно відкладала в чарунку яйця, адже як це пояснити запечатаний розплід, надрамкові між плівкою мостики білесенькі, ви уявляєте собі я переживаю, як перенесуть морози, та десь там в уяві даю собі пояснення , що карніка радше знищить розплід ніж посипиться, а вони не переживають, спокійно яйце за яйцем будують колонію, колонію для взятків, колонію бджіл.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене також пішов пилок

P80310-142644.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Дід Василь сказал:

важкий обліт  цегорішній  багато снігу бжоли падали на сніг  при облеті захолодали облітались практично всі  тереторію усипати тирсою або соломою непрактично і неможливо непередодні сипав попіл але на сегодні ще снігу мінімум 40см  25 соток на сто вуликів, е потері . 

А теперь поподробнее, пожалуйста. 25 соток-это потери составляют 25% или сто ульев находятся на двадцати пяти сотках? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Волкотрубенко сказал:

25 соток-это

площа на якій стоїть пасіка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні знову літали, але не довго - сонце з*явилось після 13.00 то деякі сильніше облітувались а деякі лиш викидали підмор. Найсильніші сім*ї  в четвер і сьогодні напевно винесли весь підмор - десь по пів склянки його лежить перед льотками. Якщо завтра буде тепло, подивлюсь чи понаводили порядок в оселях).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 із ста відійшло  причину можна угадувати але виконувалась робота одинаково у всіх  і корма і профілактика і лікування  .в принцепі по колгоспним мірках це нормально на сто сімей 10% це норма 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 із ста відійшло  причину можна угадувати але виконувалась робота одинаково у всіх  і корма і профілактика і лікування  .в принцепі по колгоспним мірках це нормально на сто сімей 10% це норма 
Так виходить 15%

Надіслано від мого SM-J530FM, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sesk сказал:

15%

так виходить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Давно не пам*ятаю обльоту моїх бджіл по залишкам снігу. Обліт середній, всі живі. Карпатка перша, УС остання, а от з 10 баків попадаються з рідкими випорожненнями, не заглядав - холодно. У карпатки під кінець з*явились з пилком.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мої дівчата сьогодні вперше від середини жовтня виглянули з вуликів. Активно облітувався один ряд (10 вуликів), решта по десятку бджілок. Думаю і цей ряд не пішов би на активний обліт, та його спровокувала сім'я В21МАА, вона перша загуділа, а вже потім сусіди ланцюжком від неї. На сьогодні маю мінус одну запасну матку, решта ніби тримаються, завтра, як що справдиться сонячний прогноз, то по підставляю кормові рамки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Seos сказал:

спровокувала сім'я В21МАА,

Это семья с маткой ИО? Если да, то сколько сезонов она вам служит. У меня зимует 3 ю зиму, хотя сеять практически прекратила в начале августа 2017 г.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У меня в зиму пошли 9 семей и августовский отводок с маткой-иошкой, отводок зимовал с "прикрученным отоплением". Сегодня проверял, шо творится в ульях - во всех семьях есть по чуть-чуть печатного расплода, на 1-2 рамках, кормов осталось много, но меньше, чем в прошлом году. В отводке матка не очень раскормленная, бегала по рамке, расплода нет. Возможно сказалось, то, шо поздний расплод заточил всю пергу и матка на голодном пайке, завтра насыплю пыльцы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hi:Всех, кто облетелся, да еще с минимальными потерями,  поздравляю!:ax:

Сегодня и я могу сказать, что зимовка прошла успешно!  :ole_ole:При температуре +13  с  часу  дня за пору часов  мы осмотрели оставшиеся 10 рамочные. После зимовки в семьях осталось очень много меда и подозреваю, что опять придется расцарапывать, чтобы дать место маткам сеять. Положили утеплительные синтепоновые подушки ( отдельная благодарность Игоревичу и его жене).

Цветовая гамма пыльцы расширилась, но где они раздобыли лимонный оттенок -  для меня пока загадка:hmm::dntknw:

Итог зимовки:  отход   1%

:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І у мене нарешті був обліт. Хороший, приємний день, хоча сніг трохи холодив. Деякі вулики облітались повноцінно, деякі лише виглянули, покружляли і назад. Ще завтра має бути погода, було б добре проглянути швидко, чи є взагалі корм і де знаходиться - внизу чи вверху (?), бо я щось зовсім не доганяю з системою 145. Втрати вважаю невеликі: природа вибракувала з 32 два дохлика, які літом хворіли на аскофероз (не шкода), одна хороша сім'я від голоду - раніше розповідав (дуже шкода), і ще одна середня обсипалась в першій половині зими з невідомої причини. Осіння обробка - тимол, і зараз повторю в зменшеній дозі. Одну сім'ю все ж глянув, був печатний розплід на двох рамках менше долоні.

Тільки що, kalina сказав:

Цветовая гамма пыльцы расширилась, но где они раздобыли лимонный оттенок -  для меня пока загадка

на лимоні. У вас там вже майже середземноморський клімат.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, kalina сказав:

После зимовки в семьях осталось очень много меда

Загодовували в зиму чи на своєму зимували? 
Я вже завтра подивлюсь скільки залишилось кормів, якщо погода посприяє.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Борис01 сказал:

Загодовували в зиму чи на своєму зимували? 

Нет , не закармливаю, только то, что сами заготовили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...