Перейти к содержанию

Яку породу (гібрид) бджіл ви обрали б при купівлі пакетів?


ЮМос

Яку породу (гібрид) ви обрали б при купівлі пакетів?  

122 пользователя проголосовало

  1. 1. Яку породу (гібрид) ви обрали б при купівлі пакетів?

    • Бакфаст
    • Італійка
    • Карніка
    • Карпатка
    • Поліська
    • Українська степова
    • інша
    • байдуже яка
  2. 2. Який пакет ви обрали б при купівлі?

    • 4 р. (3+1) на рамку Дадан
    • 4 р. (3+1) на українську рамку
    • 8 р . (6+2) на напіврамку 145 мм
    • безсотовий
    • інше

Опрос закрыт для новых голосов


Рекомендуемые сообщения

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

А як же експорт пакетів в Канаду?

Уже приводили достаточно аргументов в подтверждение что это всё фейк с пакетами на Канаду 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Іван Михайлович сказал:

В цьому році,  знаючи що відселекціонованих карпаток вже не купиш, давно замовлені, я купляв би виключно карпатських бджіл у пакетах та одночасно пару маток, чистопородних,  карніки. Пакети  "розігнав" би  до розміру сімей і поміняв маток на дочок від  якісної чистопородної карніки. На наступний рік вибракував все що не сподобалося , перевірив на чистопородність те що краще і дальше від цих сімей виводив би маток на заміну стареньких. Щорічно би купляв . дві-три матки від перевірених матководів, матки з паспортами  та перевіреними батьками. 

Логічно було б ,  спочатку оцінити які взятки будете використовувати, які медозбірні умови в вашій місцевості, адже бджіл можна підібрати за їх особливими, дещо відмінними особливостями.

До прикладу. Добра" карпатка" рано стартує і в травні вже готова до медозбору, але якщо їх (медозбірних умов)  немає? - починає роїтися, а що має робити? Потрібно завантажити роботою або застосувати протироєві заходи  , готуючи сім"ї карпатських бджіл до літніх взятків. Аналогічно веде себе викогірна карніка , може більш стриманіша до швидкого роїння. Однозначно,  карапатські бджоли і чистопородна карніка , вимагають великих об"ємів гнізда! це потрібно враховувати.Ще момент який не враховують пасічники початківці. Сучасні , відселекціоновані штамми бджіл відмінно працюють у вуликах вертикального типу, і вкрай небажано їх утримувати у лежаках. У лежаках такі сім'ї  "заливаються " медом і сильно ослаблюються під час головного взятку. 

Заливається Капатка і не тільки в лежаках, а й в вертекальних вуликах, так що після соняха по2-3 сім'ї  приходиться зсипать. Це все провірено на власній пасіці, та й по відгукам місцевих досвідченних пасічників, які пакетних бжіл називають "одноразові", бо зимівля їх теж жахлива, із за того що пакетчики восновном зимують на сах.сиропі, а тут треба на соняху. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

Уже приводили достаточно аргументов в подтверждение что это всё фейк с пакетами на Канаду 

Может и фейк но тогда его сам Стретович распускает

https://www.youtube.com/watch?v=19zmAGKL1Yg&t=1s  слушать с  12 мин 50 сек

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 01.03.2018 в 20:45, Мико сказав:

Характер я переламаю через колiно 

Роiння теж пiддаеться моiм методам 

Головне щоб МЕД носили i бажано з кожним роком все бiльше i бiльше 

Але зараз облiнився з роiнням не хочу боротися ,

злих бджiл не хочу тримати ,

бо сусiдськi дiти бiгають за двором 

Тому тримаю БАКФАСТ :ay:

 

Ой Романович, Ви вітряні як та молодиця:ae:. Хто уважно слідкує за форумом знає оцінку карпатки від вас і причини вибору бака.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Лавр сказал:

Ой Романович, Ви вітряні як та молодиця:ae:. Хто уважно слідкує за форумом знає оцінку карпатки від вас і причини вибору бака.

Багаторазово писав що якби селiкцiонери карпатки прибрали роiння i байдужiсть до молi 

то повернувся би до карпатки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, ВАДОС сказав:

по відгукам місцевих досвідченних пасічників, які пакетних бжіл називають "одноразові", бо зимівля їх теж жахлива, із за того що пакетчики восновном зимують на сах.сиропі, а тут треба на соняху. 

Я ВВажаю, що на цукрові зимівля має менше ризиків. В нашій місцині зимівля на соняху для багатьох пасічників є проблемною з тієї причини, що обмаль  досвіду такої зимівлі. Тому й не ризикують.  раніш соняшник не сіяли, а тепер - з кожиним роком все більше.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Мико сказав:

якби селiкцiонери карпатки прибрали роiння i байдужiсть до молi 

то повернувся би до карпатки

Як би мені дали якісну матку, а потім сказали б, що то карпатка, то ніскільки не пожалкував би.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ЮМос сказал:

Як би мені дали якісну матку, а потім сказали б, що то карпатка, то ніскільки не пожалкував би.

А я б не взяв Нема сил роi знiмати 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

А я б не взяв Нема сил роi знiмати 

тоді - це не якісна матка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, ЮМос сказал:

тоді - це не якісна матка

Якiсна матка ,котра вiдповiдае породi карпатка 

Зовсiм iнша справа вiдселекцiйована матка карпатка , у котроi видаленне роiння 

але нажаль такоi ще нiхто не зробив 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

Багаторазово писав що якби селiкцiонери карпатки прибрали роiння i байдужiсть до молi 

то повернувся би до карпатки

Байдужість до молі, то напевно буде не карпатка:IMHO:а з роїням  то в точку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ЮМос сказал:

Я ВВажаю, що на цукрові зимівля має менше ризиків. В нашій місцині зимівля на соняху для багатьох пасічників є проблемною з тієї причини, що обмаль  досвіду такої зимівлі. Тому й не ризикують.  раніш соняшник не сіяли, а тепер - з кожиним роком все більше.  

Так звичайно на цукрі перезимовують всі бджоли, але мої бджоли Бакфаст добре зимують на соняшнику і не просідають на медозборі з нього і опісля можна ще зробить збірні відводки. Звичайно якщо бути зазомбованим страшилками з ютубу, що Бакфаст-спід, то тоді вде краще взять УС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 28.02.2018 в 09:34, ApisDirect сказал:

@ЮМос, что имеете в виду под (гибрид) ?

Расы знаю, породы знаю, кросы знаю, гибриды не знаю

Если  слово ( гибрид)   написано  в  скобках то  всё  нормально. почти правильно.:IMHO:

6 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Я думаю что на рынке Пакетов нет предложений по без сототовым. Надо создавать технологию и формировать рынок .СПРОС будет когда дадите предложение в контексте цена-качество.

кому  они  нужны  в конце  мая.   если  можно  взять  намного  раньше  и  пожирнее  да  ещё  и  с  четырьма  рамками суши..:umora:

6 часов назад, Wladimir_K сказал:

А як же експорт пакетів в Канаду?

Так  это  нам  подавай  пакеты сразу после весеннего облёта.  а  канадци  не  настолько  разбалованы  подождут  пакеты  и  до  конца  мая..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, ВАДОС сказав:

Так звичайно на цукрі перезимовують всі бджоли, але мої бджоли Бакфаст добре зимують на соняшнику і не просідають на медозборі з нього і опісля можна ще зробить збірні відводки. Звичайно якщо бути зазомбованим страшилками з ютубу, що Бакфаст-спід, то тоді вде краще взять УС.

написати можна будь що, і те що бакфаст супер- пупер , і що карпатка роїться і кому що вийшло  у нього на пасіці. У кожного своя правда.

 Я маю підтвердження,  за останні два роки, з  більше ніж 600  сімей ( Молдова, ) де ми тестуємо  кілька ліній карпатської  популяцію українських бджіл, лише кілька сімей зайшли в ройовий стан , по причині несвоєчасного розширення гнізд. Всі інші сім'ї  швидко нарощуються та починають збирати мед з акації. Поряд стояли і кавказянки і бакфасти . По ранньому медозбору жодна група не могла конкурувати з" карпаткою" групи Синевір. Зрозуміло що в групах стояли не рядові матки з Мукачево ,  а селекційні групи  Юрія Бобонича та Віктора Паппа облітані на батьківській групі №8 у Вільшанах.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Если будет нормальные предложения то и спрос будет. Главное что к рамке пакет не привязан. То есть пакет для любой рамки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Іван Михайлович сказал:

 Поряд стояли і кавказянки і бакфасти . По ранньому медозбору жодна група не могла конкурувати з" карпаткою" групи Синевір. Зрозуміло що в групах стояли не рядові матки з Мукачево ,  а селекційні групи  Юрія Бобонича та Віктора Паппа облітані на батьківській групі №8 у Вільшанах.

 

НУ  по  карпатке  Вы  описали всё  подробно и ясно.  а  что  там  за  бакфаст  такой ленивый был. от  кого  и на  ком  облётан ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, Іван Михайлович сказал:

Зрозуміло що в групах стояли не рядові матки з Мукачево ,  а селекційні групи 

Сколько стоит такая матка?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тема создана как опрос и не отобразит для автора реальную картину. Так как важно не сколько клиентов (людей) купит а сколько пакетов. Новички голосуют за экзотику насмотревшись роликов. Пакетчики за практику. Новичок купит пару пакетов, практик пакетчик сотню. Практик не выберет Итальянку или Бакфаст. Бакфаст, кстати, производное от Итальянки, селекционеры ударились в желтеньких пчел и мясо. Изначально Бакфаст был: пчел нет-мед есть. А теперь гнездо хорошо держит и тд... Пошло восстановление Итальянки из помеси. Пакетчик выберет пчелу с ранним сроком созревания, Итальянка до осени будет набирать свой обьем семьи, если отводок из трех рамок, пока переключится на медосбор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Волкотрубенко сказав:

Тема создана как опрос и не отобразит для автора реальную картину. Так как важно не сколько клиентов (людей) купит а сколько пакетов. Новички голосуют за экзотику насмотревшись роликов. Пакетчики за практику. Новичок купит пару пакетов, практик пакетчик сотню. Практик не выберет Итальянку или Бакфаст. Бакфаст, кстати, производное от Итальянки, селекционеры ударились в желтеньких пчел и мясо. Изначально Бакфаст был: пчел нет-мед есть. А теперь гнездо хорошо держит и тд... Пошло восстановление Итальянки из помеси. Пакетчик выберет пчелу с ранним сроком созревания, Итальянка до осени будет набирать свой обьем семьи, если отводок из трех рамок, пока переключится на медосбор.

Все в цьому грішному світі відносне.

Судячи зі списку, Італійку вибирають практики також. А по Бакфасту - Ви і подавно не праві. Бджола чудово нарощується і гарно працює на соняху. Тому все більше бажаючих придбати пакети іменно цієї породи. Зверніть увагу, яку породу тримають корифеї пасічництва: Мико, Броніславович та інші? То чому б любителю з пятьма сімями не придбати баків. Все міняється, все плинне. Якщо раніш затребувані були УС та Карпатка, то тепер їх сильно потиснули Баки та Карніка. А що до відео, які надивилися починаючі пасічники, то нічого дивного. Люди показують свої досягнення ,  а не лише реклама маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ЮМос сказал:

 

Вот видите, Вы сказали

 

10 минут назад, ЮМос сказал:

Тому все більше бажаючих придбати пакети іменно цієї породи

А главное, больше семей продать. А не больше клиентов иметь. Говорю из практики, есть знакомые пакетчики и перекупы. С их слов, если будут стоять рядом две пасеки Бакфаст и Карпатка, даже не посмотрят в сторону Бакфаст. Повелись-обожглись. И не надо меня спрашивать кто заводчик, все брэндовые заводчики пакеты покупают а не продают. Так как имеют *позиций* пород и линий равное числу семей у себя на пасеке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, ЮМос сказав:

Все в цьому грішному світі відносне.

Судячи зі списку, Італійку вибирають практики також. А по Бакфасту - Ви і подавно не праві. Бджола чудово нарощується і гарно працює на соняху. Тому все більше бажаючих придбати пакети іменно цієї породи. Зверніть увагу, яку породу тримають корифеї пасічництва: Мико, Броніславович та інші? То чому б любителю з пятьма сімями не придбати баків. Все міняється, все плинне. Якщо раніш затребувані були УС та Карпатка, то тепер їх сильно потиснули Баки та Карніка. А що до відео, які надивилися починаючі пасічники, то нічого дивного. Люди показують свої досягнення ,  а не лише реклама маток.

італійку вибирають промисловики, які забезпечують постійним взятком італійку,постійна кочівля і перевезення до нектароносів,  а як взятку немає, то відрами йде сироп

Бакфаст чудово нарощується і чудово працює але аж ....на соняху ! це Ви написали а не я.

Карпатка ( карніка) працює з весни і до пізніх взятків, але потрібно вміти з цією бджолою працювати. Це стосовно медопродуктивності. Інший аспект, це комфортність роботи з бджолами.  Немає бджоли спокійнішої за карніку і карпатку, за ними кавказянки і лише потім італійка . Я пишу за чистопородні бджоли, ніяк не  помісі  без" роду -племені".

З свого досвіду, початківцям, рекомендував би виключно карніку або карпатку. Це чисто моє враження. Людина одержить задоволення від роботи з бджолами, і набереться досвіду без нервів, а вже пізніше можна і всяку екзотику ( елгон, анатоліку, бакфаст і вілякі різні кроси і гібриди), однаково повернеться до чистопородних бджіл.:IMHO:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С прошлого года 2 матки итальянки,  полученные в конце мая и штук 20 их дочек. В конце сезона уже семьи, что то злобливые были. Поэтому я за Бакфаст

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Разогрев темы баков и полурамок мне напоминает осеннюю (предновогоднюю) тему цены на мёд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Іван Михайлович сказал:

італійку вибирають промисловики, які забезпечують постійним взятком італійку,постійна кочівля і перевезення до нектароносів,  а як взятку немає, то відрами йде сироп

Бакфаст чудово нарощується і чудово працює але аж ....на соняху ! це Ви написали а не я.

Карпатка ( карніка) працює з весни і до пізніх взятків, але потрібно вміти з цією бджолою працювати. Це стосовно медопродуктивності. Інший аспект, це комфортність роботи з бджолами.  Немає бджоли спокійнішої за карніку і карпатку, за ними кавказянки і лише потім італійка . Я пишу за чистопородні бджоли, ніяк не  помісі  без" роду -племені".

З свого досвіду, початківцям, рекомендував би виключно карніку або карпатку. Це чисто моє враження. Людина одержить задоволення від роботи з бджолами, і набереться досвіду без нервів, а вже пізніше можна і всяку екзотику ( елгон, анатоліку, бакфаст і вілякі різні кроси і гібриди), однаково повернеться до чистопородних бджіл.:IMHO:.

Досвід порівняння не великий , але у бакфаста не буде шанса на РАННІЙ взяток проти карніки (карпатки) при не стабільній погоді в зоні карпат. При умові старту наприклад з 7 рамок  . Нестабільна весна прошлого року показала на практиці

Бджола иошок бакфаста у мене набагато спокойніша іошок карніки.

Початківці які не зуміють пустить в зиму сімьї бакфаст не меньше 8 -10 рамок , погоджуюсь з власного досвіду, краще карніка на 6 рамках

На соняшнику , тільки потрібно добавить період цвітіння до місяця тільки бакфаст ,якщо 15 днів можна карніка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По Итальянке один ответ КОЧЕВКА.Взятки постоянные и много.Если нет этого то кормим.ВСЕ.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...